ثبت نام در بروکر هات فارکس

آموزش ثبت نام در بروکر هات فارکس : بروکر هات فارکس یکی از کارگزاری ‌های فعال در زمینه بازارهای مالی می باشد که به دلیل ایجاد شرایط و خدمات تجاری مناسب به مشتریان و همچنین برخورداری از حجم نقدینگی نامحدود یکی از معتبرترین و پرمشتری ترین بروکر های حال حاضر در جهان می باشد. این برورکر در طول سال ‌ها فعالیتش موفق به کسب مجوز از نهادها و مراکز مالی معتبر جهانی و بین المللی از جمله مجوز کشورهای قبرس ، آفریقا و استرالیا شده است. علاوه بر این از زمان تاسیسش یعنی سال ۲۰۱۰ تا به حال هات فارکس به خاطر کیفیت خدمات رسانی خود به مشتریانش حدود ۲۰ جایزه بین المللی را از آن خود کرده است .

مرحله اول ثبت نام در بروکر هات فارکس

در این مرحله شما با ورود به سایت باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. بهتر است مراحل ثبت نام را به زبان انگلیسی پیش ببرید چونکه ترجمه های فارسی آن چندان جالب نیست ولی می توانید زبان آن را به فارسی تغییر دهید .

در این مرحله باید به یک سری نکات توجه کنید مثلا در وارد کردن تاریخ تولدتان . آن را باید به میلادی وارد کنید یا در قسمت ایمیل بهتر است از سرویس دهنده  های ایمیل مثل یاهو و جیمیل استفاده کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه ثبت کلیک کنید با این کار پیغام “ثبت نام موفقیت آمیز بود” را دریافت خواهید کرد و یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیلی که از طرف هات فارکس دریافت کردید را باز کنید. این ایمل شامل یک لینک و یک دکمه برای فعال کردن حساب کاربری شماست. روی هرکدام که مایل هستید کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود.

آموزش ثبت نام در بروکر هات فارکس
آموزش ثبت نام در بروکر هات فارکس

مرحله دوم تکمیل پروفایل

اگر روی لینک فعال سازی کلیک کرده اید فرم تکمیل پروفایل برایتان باز می شود . در این مرحله هم نکاتی را باید رعایت کنید از جمله :

  • فرم را با حروف انگلیسی تکمیل کنید
  • اگر فیلد شماره 7 برای شما نمایش داده شد گزینه “دلیل فنی (استفاده از پروکسی)” را نتخاب کنید
  • در فیلد شماره 9 بهتر است ارز پایه کیف پول خود را USD یعنی دلار آمریکا انتخاب کنید تا در تبادلات هزینه اضافی نپردازید.

بعد از وارد کردن اطلاعات روی دکمه ذخیره و ادامه کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعاتی در مورد وضعیت مالی شما، دانش معاملاتی شما و .. پرسیده خواهد شد. بعد از وارد کردن اطلاعات دکمه ذخیره و ادامه کلیک کنید .

 مرحله سوم احراز هویت

در اصطلاح فارکسی به احراز هویت وریفای کردن حساب نیز گفته می شود . در تمام بروکرهای فارکس وریفای کردن حساب الزمی است و هات فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. تایید مدرک شناسایی کار سختی نیست فقط بعضی از افراد در ارائه مدرک آدرس به مشکل می خورند ولی در هات فارکس این کار زیاد دشوار نیست .

برای اینکه حساب شما وریفای شود باید دو مدرک آپلود کنید: 1- مدرک شناسایی (آی دی کارت) -2 مدرک تایید آدرس

بعد از وارد کردن اطلاعات شما نیاز به یک حساب معاملاتی دارید .

حساب های معاملاتی هات فارکس چیست؟

حساب میکرو : حساب میکرو نوعی حساب معاملاتی می ‌باشد که بیشتر مناسب معامله‌ گرانی است که قصد تجارت با میکرو لات را دارند حداقل مبلغ مورد نیاز برای سپرده گذاری در این حساب پنج دلار می باشد و حداکثر اهرم ارائه شده در آن۱:۱۰۰۰ اسپرد در این حساب شناور می ‌باشد و معاملات از یک پیپ آغاز و معامله گران می ‌توانند با حداقل ۰.۰۱ تا حداکثر ۷ لات پوزیشن تجاری استاندارد باز کنند.

حساب پرمیوم : حساب پرمیوم تا حدودی مشابه حساب میکرو می باشد با تفاوت‌ هایی از جمله این که حداقل مبلغ سپرده گذاری و در آن ۱۰۰ دلار تعیین شده است و معامله گران می توانند حدود ۳۰۰ پوزیشن تجاری را در این حساب انجام دهند میزان اهرم در حساب ۱:۵۰۰ می باشد و این حساب بیشتر مناسب تریدرهای با تجربه است.

حساب اتوماتیک : حساب اتوماتیک بیشتر مناسب معامله گران تازه کار که تازه می خواهند معامله گری را تجربه کنند مناسب می باشد حداقل سپرده اولیه در این حساب ۲۰۰ دلار در نظر گرفته شده است و از مهمترین مزایای این حساب می توان به از اسپرد شناور که از یک پیپ شروع می شود،میزان کمیسیون در آن صفر و میزان اهرم ۱:۵۰۰ می باشد میزان لات هم در حساب اتوماتیک ۰.۰۱ تا ۶۰ لات متغیر می‌ باشد.