مراحل ثبت نام فارکس

آموزش قدم به قدم ثبت نام فارکس

  1. حساب کاربری باز کنید : باز کردن حساب کاربری اولین و مهم ترین قدم به شمار می آید .
  2. انتخاب کارگزار خوب و مناسب :کارگزار افرادی هستند که بین معامله گر و فروشنده ارتباط برقرار می کند .
  3. ثبت اطلاعات لازم برای ثبت نام در فارکس : اطلاعات خود را چون تاریخ تولد(ماه، روز، سال) و همچنین ایمیل خود را وارد کنی و همچنین اطلاعاتی مثل محل زندگی .
  4. حداقل سرمایه اولیه برای ورد به فارکس : حداقل سرمایه به خودتان بستگی دارد این که حساب شما از چه نوع حساب های کاربری است در سرمایه اولیه آن مهم است . پس سرمایه گذاری ها در فارکس متفاوت است.
  5. حتما نوع بروکر خود را مشخص کنید تا بدانید در کدام بروکر ها فعالیت دارید و همچنین قصد کسب در آمد را دارید .
  6. در هنگام ثبت نام و ورود فیلتر شکن را وصل نکنید تا بعد ها حساب شما دچار مشکل نشود و حساب کاربریتان را مسدود نکنند.
آموزش قدم به قدم ثبت نام فارکس
آموزش قدم به قدم ثبت نام فارکس

انواع حساب های فارکس

  • حساب استاندارد : از جمله ویژگی های این نوع حساب وجود حداقل واریزی اسپرد های پایین و استاپ اوت های بسیار پایین و حدود 10 درصدی می باشد
  • حساب سهام : حداقل واریزی برای حساب سهام 1000 دلار بوده ، اسپرد شناور و بسیار پایین و همچنین عدم دریافت حق کمیسیون از جمله ویژگی های این نوع حساب می باشد .
  • حساب ارز دیجیتال : در حساب ارز های دیجیتال به مبادله بیش از 40 نوع ارز دیجیتال برتر موجود در بازار پرداخته می شود . از جمله ویژگی های این حساب وجود اهرم برای خرید ارز دیجیتال بیش از مقدار سرمایه واقعی خود می باشد ، وجود حداقل واریزی 5000 دلار ، عدم در یافت کمیسیون و وجود اسپرد شناور بین 50 تا 100 دلار از دیگر ویژگی های حساب ارز های دیجیتال می باشد .
  • حساب حرفه ایی : حداقل واریزی در این حساب 20000 دلار بوده ، همچنین اسپرد شناور و پایین ، خدمات پشتیبانی بسیار خوب و تنوع زیاد در دارایی های مورد معامله در این حساب از جمله ویژگی های این نوع حساب می باشد .

حداقل سرمایه برای فارکس چقدر است؟

حداقل سرمایه برای فارکس معنی و مفهومی ندارد. شما با کمترین سرمایه حتی به اندازه یک دلار هم می‌توانید وارد بازار شوید. برای شما هیچ محدودیتی وجود ندارد . برای اینکه بتوانید وارد بازار فارکس شوید باید توانایی پرداخت هزینه کارمزدها ، اسپرد ، کمیسون‌ها و خرید و فروش سهم را داشته باشید . برای اینکه بتوانید در بازار جهانی فارکس معامله انجام دهید نیاز به یک صرافی دارید تا رابط شما باشد و ارزهای شما را به ارزهای جهانی تبدیل کند و در مقابل کارمزد خود را دریافت کند . پس باز هم داشتن حداقل سرمایه منطقی نیست. به دلیل اینکه نمی‌توانید با اندک سرمایه هزینه بروکرها را پرداخت کنید .