آیا GREENBACK در اعتصاب احتمالی سوریه ، چین سقوط می کند 

GREENBACK در اعتصاب احتمالی سوریه، چین سقوط می کند

ارزش دلار آمریکا در برابر گروهی از شش ارز اصلی در شاخص دلار آمریکا سنجیده می شود و تا ساعت 3:25 صبح به وقت گرینویچ دلار آمریکا با افت 0.17٪ به 89.17 دلار رسید.

ایالات متحده و متحدان غربی در حال توطئه برای حمله نظامی به سوریه هستند. احتمالاً آشفتگی در سوریه همراه با جنگ تجاری بین آمریکا و چین منجر به کاهش دلار آمریکا شده است. در نتیجه حمله شیمیایی ادعا شده، دلار تحت اطمینان نیست. روسیه سخت تلاش می کند تا ایالات متحده را از هرگونه اقدام نظامی منصرف کند تا تنش بین دو کشور تسریع نشود.

به نظر می رسد در آنجا وقایع ژئوپلیتیک عامل تشدید تنش بوده و در نتیجه ممکن است سرمایه گذاران تحت فشار قرار بگیرند تا سرمایه گذاری های خود را از نظر بنیادی به سمت ابزارهای مالی با ثبات تر و امن تر سوق دهند. این یک هنجار است، رویدادهای جهانی بی ثبات هستند و از این رو ممکن است منجر به نتایج پیش بینی نشده و نتیجه عدم اطمینان روزافزون شود.

مشاهده شده است که این اثرات نه تنها به دلار آمریکا بلکه دارایی های مالی مرتبط مانند کالاها و نفت نیز اعمال می شود. توصیه می شود جنبه های فنی و اساسی این ابزارها را کنترل کنید تا از هرگونه نتیجه پیش بینی نشده جلوگیری شود.

سقوط و تشدید جفت می تواند ناشی از ترس ناشی از عدم اطمینان باشد. به نظر می رسد طی جلسه امروز تاکنون گرین بک با توجه به بازپرداخت برخی از ضررهای خود در برابر بسته شدن دیروز 89.40، در مقایسه با سایر ارزها، با میانگین وزنی 89.72 مورد توجه قرار گرفته است. توسعه بیشتر از چین و سوریه تحت مراقبت خواهد بود و اگر شرایط از کنترل خارج شود می تواند فعالیت هایی را تحریک کند.

EUR/USD

ارز واحد برخی از سودهای منتشر شده در روز گذشته را بازپس گرفته است. با تمدید تحریم های شورای اروپا علیه ایران در حالی که سوریه به منفی نگری کلی می افزاید، حال و هوای بازارها تا حدودی بدتر شده است. از هم اکنون، ظاهراً جفت ارز با قیمت 1.2349 معامله می شود تا بدون هیچ مانعی در روند نزولی پیش رود زیرا به نظر می رسد کانال روند قبلی قابل مشاهده باشد بدون آنکه مانعی برآورده شود. در حال حاضر این دودر حال آزمایش پشتیبانی روی 1.2337 هستند. پشتیبانی بعدی در 1.2288 و 1.2262 است. شکست پایدار 1.2337 می تواند فرصت خوبی برای تولید برخی از پیپ ها در کوتاه مدت باشد.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top