اتریوم در دیدرس خریداران نهادی

علاقه خریداران نهادی به اتریوم

به نظر می رسد که علاقه سرمایه گذاران نهادی به اتریوم (ETH) و سایر جایگزین های موجود برای بیت کوین در حال افزایش است،

چراکه محصولات سرمایه گذاری بیت کوین در ماه سپتامبر 7.8 درصد کاهش یافته و به 35.1 میلیارد دلار رسیده است که کمترین میزان ثبت شده در سال جاری است.

بر اساس آخرین گزارش Digital Asset Management Review محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر اتریوم ماه گذشته به بالاترین سهم از دارایی های تحت مدیریت خود در بازار رسیدند.

به نظر می رسد این وضعیت حاکی از آن باشد که سرمایه گذاران به دنبال تنوع بخشیدن به سبد دارایی های خود در فضای رمز ارز ها هستند.
در این گزارش آمده است که تراست اتریوم گری اسکیل (ETHE) ماه گذشته با متوسط حجم معاملات روزانه 250 میلیون دلار که 29 درصد افزایش نسبت به ماه قبل را نشان میدهد.

بیشترین حجم معاملات بین دارایی های دیجیتال را به خود اختصاص داده و برای اولین بار صندوق تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) را پشت سر گذاشت.
افزایش محصولات مرتبط با اتریوم حتی در حالی رو به افزایش است که دارایی های تحت مدیریت (AUM) آنها به میزان 13.4 میلیارد دلار کاهش یافت.

در مجموع، AUM در تمام محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتالی از اوایل ماه آگوست (واسط مرداد) 6.3 درصد کاهش یافته و روز 24 سپتامبر (2 مهر) به 51.3 میلیارد دلار در رسید.

حجم کل معاملات در همه محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری به طور متوسط 4.1 درصد افزایش یافت، و حجم روزانه این معاملات به طور متوسط به 566 میلیون دلار می رسد.
این گزارش نشان می دهد که پس از سه ماه جریان خروجی خالص، محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) با جریان خالص مثبت روبرو شدند.

اوراق قابل معامله در بورس یا ETN ها تنها نوع محصولی بودند که در ماه گذشته شاهد افزایش دارایی های تحت مدیریت خود بودند و با رشد 7.2 درصدی به 3.7 میلیارد دلار رسیدند.

 

 

منبع:cryptoglobe

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top