افتتاح حساب فارکس

همانطور که می دانید فروشگاه ها فارکس یک بازار بین المللی می باشد و تمامی ارز‌های‌ قابل خریدوفروش را در خود قرار داده است‌ ، از جانب دیگر این بازارچه دارای ویژگیهایی می باشد که سبب گشته تا فعالیت‌ در آن علی رغم ریسکهای بالایی‌ که دارد‌ با منفعت های بالایی نیز همراه گردد ، این موضوع خود‌ انگیزه ترغیب‌ سرمایه‌ گذاران برای فعالیت‌ در بازار بورس فارکس شده است .

همانند فروشگاه ها سرمایه لازمه‌ شروع‌ فعالیت در فروشگاه ها فارکس هم افتتاح یک حساب‌ در آن بوده است . اما از آنجا که این فروشگاه ها از چند نوع حساب ایجاد شده است و هر کدام از آنها فعالیت‌ها متفاوتی را ارائه می دهند سرمایه گذاران در موقع افتتاح‌ حساب‌ الزاماً باید زیاد دقت‌ نموده و اقدام‌ به انتخاب حسابی مناسب با با احتیاج ها و نوع فعالیت خود کنند .

از جمله ویژگی‌هایی‌ که یک سرمایه گذار‌ در زمان گزینش نوع‌ حساب‌ خود در بازار فارکس الزاماً باید به آنها دقت به جا آورد می توان به نوع اهرم یا ( Leverage ) آن حساب‌ ، مقدار‌ اسپرد ( Spread ) ، نوع پلتفرم مورد استفاده در کارگزاری مورد نظر‌ و نوع‌ خدماتی که آن کارگزاری ارائه می دهد اشاره نمود . در دنباله به عرضه لیستی از انواع حساب‌های‌ موجود در بازارچه فارکس و ویژگی آنها پرداخته شده است .

قبل از تشکیل حساب‌ در بازار فارکس واجب است تا یک بروکر یا کارگزار مناسب گزینش نمائید ، سپس از شیوه این ماموریت اقدام به بازگشایی حساب‌ در بازار فارکس می کنید . یکی از معتبر ترین کارگزاریهای موجود در فروشگاه ها فارکس کارگزاری‌ فارکس تایم ( Forextime .com ) که دربردارنده زبان فارسی‌ هم خواهد شد و در صورت‌ تمایل‌ می توانید آن را گزینش کنید .

پس از وارد گشتن به وب سایت و گزینش زبان مقصود خود‌ گزینه open account را گلچین نمائید ، صفحه‌ ای برای شما باز می گردد که در آن اطلاعات هویتی شما خواسته شده‌ است‌ . این اطلاعات‌ حاوی نام‌ و نام‌ خانوادگی ، کشور‌ محل‌ اقامت‌ ، شماره‌ تلفن همراه ، ایمیل ، و یک پسورد که به انتخاب خودتان می باشد است .

پس از اتمام اطلاعات دکمه Send pin را گزینش کرده تا کد فعال‌ سازی برای ایمیل شما فرستاده شود .

کد فرستاده شده‌ را در کادر مورد‌ نظر وارد کرده و گزینه Register Now را گزینش بکنید . در پیج بعد‌ اطلاعاتی‌ مثل جنسیت ، تاریخ تولد ، گونه شغل ، سمت‌ شغلی ، چند تابعیتی بودن‌ یا نبودن ، کشوری که مالیات‌های‌ خویش را به آن پرداخت می نمائید ، شماره‌ پرداخت مالیات‌ ( وارد نمودن این گزینه اختیاری بوده ) ، شهر‌ محل‌ اقامت‌ ، نشانی موقعیت زندگی ( حتما آدرس دقیق‌ خودتان را وارد نمائید ) و در آخر نوع منبع پول‌ مقصود شما برای سرمایه گذاری از شما خواسته شده‌ است .

امتیاز page