افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین با ورود 254 نهنگ جدید به بازار

بنا به داده های ارائه شده از سوی پلتفرم تحلیلی سمنیمنت (Santiment) ، تعداد نهنگ های بیت کوین (آدرس هایی دارای بین 100 تا 1000 BTC) در مقایسه با زمان به ثبت رسیدن سقف تاریخی ، رشد چشمگیری را تحربه کرده است. بالغ بر 250 نهنگ از 11 سپتامبر(20 شهریور) به این شبکه افزوده شده است.

افزایش تعداد نهنگ های بیت کوین با جریان خروج تدریجی از صرافی ها همراه شد. در حالی که معامله گران و سرمایه گذاران دارایی های خود را از صرافی ها خارج کردند و به هولد آن تصمیم گرفتند. از این رو ، این شبکه با تعداد فزاینده ای از هولدرهای جدید روبه رو است.

screenshot u.today 2021.10.17 21 31 17 300x197 - افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین با ورود 254 نهنگ جدید به بازار

از سوی دیگر ، افزایش تعداد هولدرها را می توان به دلیل افزایش سریع و قابل توجه ارزش بازاری بیت کوین دانست. به دنبال آن ، قیمت فعلی بیت کوین ، 40 درصد افزایش یافته و منجر به جذب سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی به آن شد.

علاوه بر محبوبیت روزافزون ارزهای دیجیتال در بین عموم مردم ، اخبار مرتبط با تأیید ETF آتی بیت کوین ، می تواند به عنوان یک سیگنال قدرتمند برای سرمایه گذاران نهادی عمل کند.
بنا به گزارشات پیشین U.Today ، بازار ممکن است بلافاصله پس از تأیید عملی ETF بیت کوین ،  شاهد جریان ورودی مقاومی شود.

با توجه به داده های سنتیمنت ، اکثر نهنگ ها طی اصلاحات پیشین بازار ، به هولد داریی های خود ادامه دادند. تنها اقلیتی از  نهنگ های بزرگ، دارایی های خود را به فروش رساندند. افزایش فعلی تعداد نهنگ ها در مقایسه با دوره های زمانی دیگر سریع تلقی می گردد.

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top