بازارهای سهام در اجلاس سران بین کره ای تجمع می کنند

تجمع بازارهای سهام در اجلاس سران بین کره ای

در حالیکه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با عبور از مرز کره جنوبی برای گفتگو درباره برنامه تسلیحات هسته ای خود، به تاریخ نگاری پرداخت، بازارهای سهام در سراسر آسیا افزایش یافت. سرمایه گذاران با ترکیبی از خوش بینی و احتیاط از این مناسبت استقبال کردند.

چیزی که اکثر مردم اکنون معتقدند این است که هیچ کس واقعاً نمی تواند بگوید که کل این رویداد چگونه رقم خواهد خورد Sumitomo Mitsui Trust Bank Ltd. Ayako Sera در توکیو، یک استراتژیست گفت.

شما نمی توانید بگویید که اینجا چه اتفاقی می افتد، اما از آنجا که ما تازه به اینجا رسیده ایم، به نظر نمی رسد که اوضاع به طور ناگهانی بدتر شود و گفتگوها از هم بپاشد. در اینجا صحبت های استراتژیست و سرمایه گذاران دیگر در مورد این موضوع آورده شده است.

رویداد اصلی نیست

هئو پیل سئوک، مدیر ارشد اجرایی دارایی بین المللی میداس گفت که این اجلاس فقط برای ایجاد یک فضای صلح آمیز است و آنچه از اهمیت بیشتری برخوردار است نتیجه نشست ایالات متحده و کره شمالی است.

هئو ادامه داد و گفت: بسیاری از مردم می گویند کره شمالی از دیدار با دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، مانند توقف برنامه سلاح های هسته ای، در ازای دریافت کمک های اقتصادی عظیم، سود زیادی خواهد برد.

یا امضای پیمان عدم تعرض با ایالات متحده اما هنوز خیلی زود است که بفهمیم آیا اختلاف کره حل شده است.

A+ برای سهام جهانی 

JPMorgan Asset Management Japan Ltd به گفته یوشینوری شیگمی، استراتژیست بازار، اگرچه ممکن است زمان لازم باشد تا ببینیم کارآیی این امر چگونه است اما مطمئناً این یک مزیت. شاخص میانگین وزنی بازار برای اندازه گیری عملکرد nikkei225 برای سهام جهانی است. شرکت ژاپنی در بازار امروز اسیا امروز سود دریافت کرده است.

 

برای اقتصاد کره خوب است

اظهار داشت که وی در مورد Macquarie مدیر ارشد سرمایه گذاری Park hong-sik تاثیر کوتاه مدت این رویداد در بازار مطمئن نیست اما مطمئنا تاثیر مثبتی بر اقتصاد کره خواهد داشت.

چین را تماشا کنید

گفت: IBK Asset Management هیون سو کیم، مدیر سرمایه گذاری سهام در گفت و گو ها بین چین و کره شمالی برای حل این مسئله کلیدی خواهد بود. کیم گفت، در همین حال، احتمالاً به نتیجه مذاکرات کره در روز دوشنبه به آرامی واکنش نشان می دهد.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top