بازار آسیا عنوان احتیاط در بازارهای جهانی به دست می آورد

کسب عنوان احتیاط در بازارهای جهانی توسط بازار آسیا

در نتیجه پیش بینی بازرگانان آمریکایی، امروز بازارهای آسیا نسبتاً به بازارخوبی دست یافته اند. بازارهای اروپا پس از دوشنبه آغاز به کار می کنند. فارکس پایدار است، دلار آمریکا قدرت خود را حفظ می کند. تجزیه و تحلیل داده های ساخت در اوایل هفته جاری بسیار حیاتی خواهد بود.

عدم محکومیت در بین بازرگانان، نتایج سه ماهه اول ضعیف است

برخی توجه ها به بازارهای آسیا نشان داده شده است زیرا آنها در اصل از روز جمعه معامله می کنند. شاخص hang seng و NIKKEI از امروز به میزان متوسطی رشد کرده اند. داده های تولید و خدمات در زیر تخمین های ژاپن آمده است. با این حال، در روز شنبه، اوایل روز تعداد تولیدات چین بهبود یافته است. سود ناخوشایند وال استریت در روز پنجشنبه انجام شد اما نتیجه سه ماهه اول معاملات همچنان زیر سوال است. احساس بازارهای جهانی به طور عمده عصبانیت است و نمی توان معامله گران را مقصر دانست و یا فاقد اعتماد به نفس دانست.

بازار فارکس نسبتاً ثابت است، دلار آمریکا نسبتاً قوی است

دلار آمریکا از هفته گذشته قدرت خود را حفظ کرده است. یورو و پوند هیچ حرکتی نشان نداده اند و احتمالاً این ثبات قیمت کلی تا زمان تزریق حجم بیشتری در روز سه شنبه حاکم خواهد بود. داده های ساخت و خدمات، آمار اقتصادی قسمت عمده هفته را کنترل خواهند کرد. با این حال، تعداد مشاغل ایالات متحده آمریکا که با آمار تغییر اشتغال غیر مزرعه ای و گزارش بسیار مهم درآمد متوسط ساعتی در روز جمعه به اوج خود می رسد، بر احساسات پیرامون ارزهای اصلی تأثیر می گذارد.

حجم کم تأثیرگذار بر بازار طلا، روند کوتاه مدت می تواند تغییر کند

طلا امروز صبح در بازارهای آسیا به طور متوسط رشد کرده است. قیمت طلا آرام باقی مانده است اما توانسته است خسارات هفته های گذشته را تا حدی جبران کند، در حال حاضر حدود 1330 دلار در هر اونس معامله می شود. با این حال، اقدام ناب بازار باید معامله گران را وادار کند تا نتایج را با احتیاط مشاهده کنند، زیرا حجم کم همچنان باعث ایجاد عصبانیت در بازار می شود، به این معنی که معامله گران ممکن است فضای بازار لازم را نداشته باشند تا بتوانند معاملات کوتاه مدتی که  ارزش ریسک دارند راانجام دهند. به طور کلی، ما در برابر طلا بی طرف هستیم. قیمت این فلز گرانبها با حمایت طولانی مدت روزانه در حدود سطح روانشناختی اصلی 1300 دلار و مقاومت در برابر 1362 دلار، احتمالاً به ادغام محدوده خود ادامه خواهد داد.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top