بازگشت تدریجی ارزهای مجازی

شرایط فعلی بازار به بهبود ارزهای رمزپایه کمک می کند 

مارس در بسیاری از کشورها به معنای پایان سال مالی است. در بعضی ها به معنای پایان فصل مالیات است. این همچنین پایان سه ماهه اول سال است، در این سه ماه است که ما شاهد سقوط بیش از 50 درصدی بیت کوین بودیم و معامله گران و سرمایه گذاران نفس راحتی کشیدند و معتقد بودند که بدترین وضعیت پشت سر آنها است. ما حدس می زنیم که بولزها با بازپس گیری منطقه 7400 دلاری، مواظب تصرف بازاربی تی سی باشند. می باشد. اگر بولز بخواهند بازاربی تی سی را در دست بگیرند این از آنها خواسته خواهد شد. این یکی از اساسی ترین مناطق برای حمایت از قیمت ها است و هنگامی که بولزها در این بازار شکست می خورند، با اعتماد به نفس به سایر معامله گران و سرمایه گذاران خرید را آغاز می کنند، که امیدوارند که یک اثر ناگهانی داشته باشد که موجب تقاضای بیشتر و خریداران بیشتری خواهد داشت.

در صورت عدم وقوع این امر، بولزها با خطر نابودی در کوتاه مدت روبرو می شوند، آنها باید این کار را در 24 تا 48 ساعت آینده انجام دهند وگرنه به دلیل عدم فروش با خطر فروش مواجه می شوند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

سهام در بهبودی تدریجی

سهام در بازارهای اروپا و آمریکا برای دوشنبه عید پاک بسته شد. با این وجود سهام در بازارهای آسیا پس از تعطیلات آخر هفته طولانی در حال افزایش است. سهام در نتیجه برخی از احساسات ریسک پذیر مناسب موفق شده اند کمی بالاتر روند. این روند احتمالاً امروز نیز ادامه خواهد داشت زیرا بسیاری از معامله گران از تعطیلات آخر هفته طولانی خود بازگشتند و سرعت به حالت عادی بازگشت.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top