بررسی فیبو گروپ

ستادجزایر ویرجین بریتانیا

مقررات و مجوز : اِف اِس سی، سایسس

ابزارها : 60 نوع جفت ارزی، ارزهای رمزنگاری شده، سهام سی اِف دی

سیستم عامل : متاتریدر4

هزینه 0.2 پیپ

حساب آزمایشی ارائه شده است

ارزهای پایه : دلار و یورو

حداقل ودیعه حساب: 100 یورو

پشتیبانی مشتری 5/24

اهرم: 1:30 | 1: 1000

حداقل سپرده: 300 دلار آمریکا

مقر اصلی : جزایر ویرجین بریتانیا

تاسیس شده در: 1998

مجوزهای گروه فیبو  :سایسس ،سیبا ، اِف اِس سی

گروه فیبو چیست؟

(گروه آنلاین کارگزاران مارکتینگ مالی) یکی از قدیمی ترین کارگزاران در تجارت اینترنتی است که سابقه فعالیت آن از سال 1998 آغاز شده است. از روز اول کار، کارگزار همیشه فعالیت های خود را بر اساس اصول شفاف و قوانین انجام می دهد. با این وجود کارگزار پیشنهاد خود را از طریق جزایر ویرجین بریتانیادفتر مرکزی آن می باشد.

یک نهاد دیگر در قبرس با مجوز قانونی نظارتی اروپایی و امکان سرمایه گذاری ایمن افزایش داد. علاوه بر این نوع پوشش یک پوشش جهانی دیگری از طریق دفتر وین، لیماسول، شانگهای، سنگاپور،مونیخ ،کیف وآستانه دارد.

ابزارها

دامنه محصولات تجاری شامل ارائه به مشتریان خرده فروشی و یا مدیران پول و همچنین برنامه های سرمایه گذار از طریق خدمات RAMM  است.

معاملات فارکس از طریق گروه فیبو از طریق 60 جفت ارز امکان پذیر می باشد. از جمله ارزهای رمزپایه، با امکان اهرم بالا و اسپرد کم از بدون مبادله 0 درصد کارمزد از طریق اسپرد اِن دی دی و سی اِف دی از طریق ثابت معقول است.

جوایز

درسال های فعالیت خود جوایز زیادی را به دلیل خدمات فیبو به طور کلی شرکت های عالی به مشتریان و دستاوردهای شرکت کارگزاری، همراه با هزاران مشتری راضی که در سراسر جهان خدمت می کنند، به دست آوردند.

 آیا فیبو گروپ امن است یا کلاهبردار ؟

فیبو گروپ توسط کمیسیون خدمات مالی، جزایر ویرجین انگلیس تنظیم می شود  در حقیقت جزایر ویرجین بریتانیا با الزامات نظارتی و استانداردهای نسبتاً پایین نسبت به شرکت های مالی، دریایی است.

فیبو گروپ شرکتی است که که در جمهوری قبرس تأسیس شده و از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس مجوز سایسس که ارائه خدمات خود به ساکنان اتحادیه اروپا و سایر کشورها را دارد.

بنابراین، طبق مقررات اروپا که به موازات ثبت نام خارج از کشورعمل می کند رادارد می توانیم این کارگزار را به عنوان یک انتخاب مطمئن برای سرمایه گذاری معرفی نماییم.

کارگزار ارائه خدمات سرمایه گذاری و تجارت امن همراه با بیمه غرامت حرفه ای را فراهم می کند و علاوه بر این عضو صندوق جبران سرمایه گذاران (ICF) می باشد. به مشتریان و شرکا می توان اطمینان داد که کلیه خدمات ارائه شده توسط هر یک از شرکتهای موجود در گروه نگهدارنده فیبو گروپ با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد و تحت نظارت تنظیم کنندگان ملی است.

سیستم عامل های تجارت

از آنجا که انتخاب پلت فرم در اولویت اصلی قرار دارد مشتریان این کارگزاری می توانند محبوب ترین و یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های صنعت متاتریدر4 لذت ببرند.

این پلت فرم همچنین از طریق متاتریدر4 وب ترمینال به  آسانی در دسترس است و نیازی به بارگیری ندارد. و با هیچ سیستم عاملی سازگار نیست، همچنین توسط برنامه تلفن همراه برای دستگاه های ویندوزاندروید و آی اُ اس مناسب است.

 متاتریدر4همراه با شاخص های فنی جامع داخلی، انواع سفارشات معاملاتی و اجرای فوری، امکان تجارت خودکار را از طریق ای اِی های شناخته شده یا مشاوران خبره بدون محدودیت فراهم می کند.

شما ممکن است به سادگی از بین انواع ای اِی یا حتی با  ایجاد ویرایش خود با ویرایشگر MQL4 انتخاب نمایید.

معاملات اجتماعی

علاوه بر این  کتاب فارکس من به عنوان یک روش قابل اعتماد برای کپی معاملات از معامله گران موفق به حساب شما بصورت، خودکار یا تجارت الکترونیکی کتاب فارکس من در بستر این کارگزاری نیز موجود است .

 فیبو برای معامله گران مبتدی بسیار مناسب می باشد. دسترسی دیگری که ارائه می شود برای مدیران پول یا افراد حرفه ای طراحی شده است که ممکن است فرصت تجارت خود را با استفاده از ابزارهای قدرتمند گسترده ای فراهم کنند که سرمایه گذاری را به ویژگی متفاوت، بسیار مسئولیت پذیر و قدرتمند تبدیل می کند.

حساب ها

دو نوع حساب توسط گروه فیبو طراحی شده است، بنابراین شما می توانید از بین حساب، حساب متاتریدر اِن دی دی بدون کمیسون یا حساب متاتریدر اِن دی دی بدون حساب کمیسیون یکی را انتخاب کنید.

در حالی که اولین حساب متغیر رقابتی را از 0 پیپ ارائه می دهد، شما باید برای هر معامله کمیسیون بپردازید، و آن را به یک نوع حساب عالی برای تکنیک های مختلف تجارت تبدیل کنید اِن دی دی با یک اسپرد ثابت از 0.8 پیپ طراحی شده است و برای معامله گران ابتدایی یا آن استراتژی هایی که نیاز به محاسبه دقیق اسپرد تحت هر شرایط بازار دارند شگفت آور است علاوه بر این، حساب های رایگان اسلامی یا سواپ برای کسانی که از قوانین شرعی پیروی می کنند و بدون هزینه شبانه و گزینه های اهرم بالا استفاده می کنند، در دسترس است .

هزینه ها

اسپرد گروه فیبو بین دو نوع حساب پیشنهادی متفاوت است در حالی که گزینه معامله با اسپرد ثابت و بدون کارمزد یا  اسپرد متغیر و 0.003٪ کارمزد معامله وجود دارد. در واقع، یک گزینه خارق العاده است، به شما اجازه می دهد با توجه به استراتژی معاملاتی که به کار می گیرید، بهترین گزینه را انتخاب کنید و ببینید بهترین گزینه برای شما چیست.

همچنین، شما همیشه باید هزینه شبانه روزی یا بازپرداخت را به عنوان هزینه تجارت در نظر بگیرید. این در موقعیت هایی که بیش از یک روز نگه داشته می شوند شارژ می شود، به عنوان مثال یورو/دلار برای موقعیت های طولانی حدود 1.38و به طور خلاصه 0.68 است. همچنین، نمونه ای از گسترش این کارگزاری را در زیرمشاهده نمایید.

قدرت نفوذ

 در حالی که با فیبوگروپ معامله می کنید به شما پیشنهاد می شود از اهرم فشار استفاده کنید یا وام را با هدف افزایش اندازه معاملات خود از کارگزار می گیرید. اهرم قدرت و توانایی بالاتری را برای شما به ارمغان می آورد، در صورتی که از ابزار هوشمندانه استفاده کنید و خود را در معرض خطرات بالا قرار ندهید علاوه بر این، سطح اهرم نیز توسط محدودیت های نظارتی تعیین می شود، به طور یکسان تجارت با نهاد اروپایی فیبوگروپ، به طور خودکار تحت مقررات اِسما قرار می گیرند که برای جفت ارزهای اصلی حداکثر 1:30 و برای کالاها حتی 1:10 مجاز است.

با این حال، این گروه جهانی اجازه دسترسی به بالاترین سطح ممکن را تا 1: 1000 می دهد، که سطح فوق العاده بالایی است که قطعاً باید مراقب آن باشید.

روش های پرداخت

گزینه های سپرده یا برداشت انعطاف پذیر را نیز در اختیار پیشنهادات خود قرار داده است که امکان معاملات مطمئن و قابل اعتماد وجوه را فراهم می کند. روش های پرداخت از جمله

  • حواله های بانکی
  • پرداخت کارت
  • بیت پی،  نتلر ،بلاک چِین ،دیکسی پِی ، اسکریل ،کیوی واکو پِی

با این حال، مطمئن شوید که با توجه به نهادی که با آن تجارت می کنید و همچنین محل اقامت شما، روش پرداخت در دسترس است.

حداقل ودیعه

همچنین، باید توجه داشته باشید که بسته به شرایط و روش پرداختی که استفاده می کنید، ممکن است از برخی هزینه ها صرف نظر شود. برخی از گزینه ها بین 35-50 دلار برای هر انتقال است.

برداشت از حساب

و آخرین نکته میزان حداقل شرط سپرده گذاری است. برای شروع معاملات فقط نیاز به  100 دلار می باشد که به شما امکان دسترسی به حساب اِن دی دی بدون کمیسیون شروع معاملات می دهد. در حالی که حساب اِن دی دی ر ابتدا به 300 دلار نیاز دارد.

نتیجه گیری

و کشورهای این شرکت خدمات خود را در تمام بازارهای اصلی، اروپا، آسیا گسترش می دهد در حالی که طیف وسیعی از خدمات و ابزارهای تجاری را برای انتخاب آورده است با توجه به پوشش جهانی، این شرکت همچنین انواع مختلفی از فن آوری ها و راه حل ها را برای استفاده فراهم می کند که تقریباً برای هر نیاز تجاری مناسب است.

یا نیاز به اجرای یکپارچه و بدون مداخله، انتخاب بین استراتژی های ساخته شده بر اساس یک اسپرد ثابت یا یک متغیر، یک ضرورت استفاده از اهرم بالا، شرایط تجارت رقابتی یا حتی قابلیت تجارت اجتماعی است که همه آنها در فیبو گروپ موجود است.