بررسی بروکر آی اف سی

وب سایت : IFCMarkets.com

سال 2006 تاسیس شد

دفتر مرکزی شماره 3159، رود تاون، تورتولا، جزایر ویرجین انگلیس

بسترهای نرم افزاری تجارت : نت ترید ایکس، متاتریدر4 و متاتریدر5

حداقل  سپرده : 1 دلار

حداقل مقدار تجارت : 0.01 لات

اهرم 1: 200 ، 1: 400 بسته به نوع حساب

پخش حداقل ثابت از 1.8 امتیاز، دقیقه شناور از 0.4 پیپ

حساب آزمایشی رایگان نسخه ی نمایشی آزاد دارد.

تنظیم شده : بله

مقررات اِف اِس سی، بی وی آی

شماره تایید :  / L / 14 / 1073C سیبا

انواع حساب  : استاندارد، میکرو و دمو

روش های اتقال پول : وسترن یونیون، بیت کوین، وب مانی، کیوی، مسترکارت، اسکریل، نتلر، ویزا کارت

روش های برداشت : وسترن یونیون، بیت کوین، وب مانی، کیوی، مسترکارت، اسکریل، نتلر، ویزا کارت

تعداد دارایی ها: 600+

سهام ها :جفت های ارزی، ابزارهای طلا،سهام های سی اِف دی ،سی اِف دی آیند، فلزات گرانبها، و انواع دیگر سهام سی اف دی

تجارت با ارز  : دلار ،ین ،یورو

بازرگانان ایالات متحده مجاز نیستند.

تجارت موبایل:  بله

تجارت تبلت : بله

امتیاز کلی10/9.5

این کارگزار از سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرده. این نوع شرکت ها پروژه هایی را در زمینه فناوری های مالی توسعه و اجرا می کنند. این کارگزاری در جزیره ویرجین انگلیس ثبت شده است. مجوز سرمایه گذاری در دو دسته معاملات و مدیریت معاملات را دارد. یک نکته مهم این است که این شرکت توسط یک شرکت بیمه معتبر آمریکایی در برایر خطرات بیمه شده است.

بررسی بروکر آلپاری

آیا آی اف سی ایمن است یا کلاهبردار؟

در مقاله بررسی بروکر آی اف سی ابتدا آشنایی نسبی به این بروکر پیدا کنیم.آی اف سی نام تجاری است که توسط دو شرکت مستقر آی اف سی مارکتز استفاده می شود. تحت ثبت کورپ و مجوز کمیسیون خدمات مالی جزایر ویرجین انگلیس در جزایر ویرجین انگلیس گنجانده شده است حتی اگر حوزه قضایی خارج از مرز است، که ما همیشه توصیه می کنیم با احتیاط به دلیل عدم کنترل آنها بر شرکت های مالی عمل نمایید .

بنابراین ما به دلیل مقررات اضافی که توسط مقامات اروپایی ارائه می شود، به عنوان یک کارگزار امن در نظر می گیریم زیرا خواستار پیروی دقیق از قوانین است و مقامات شرکت را قادر به انجام تجارت سرمایه گذاری می کنند.

به عنوان یک کارگزارسایسس همچنین عضوی ازصندوق جبران سرمایه گذاران است و با اِم آی اِف دی کمیسیون اروپا که مجاز به ارائه خدمات سرمایه گذاری درای ای اِی تطابق دارد .

به طور کلی، ایمنی مشتریان از طریق روش های مختلف با تفکیک بودجه، مشارکت در طرح ها به وجود می آید. کورپ خسارت حرفه ای بیمه موسسات مالی را پرداخت می نماید.

قدرت نفوذ

اهرم ابزاری است که به وسیله آن می توانید مقدار زیادی پول از طریق قابلیت بزرگ کردن تعادل اولیه و در نتیجه پولی که کار می کنید، مبادله کنید. با این وجود احتمال سود یا زیان به طور موازی افزایش می یابد، که یادگیری نحوه استفاده هوشمندانه از اهرم را مهم می کند.

سطح اهرم آی اِف سی توسط محدودیت های نظارتی و همچنین اقامت شخصی شما در این کشور یا کشور دیگر تعیین می شود. بنابراین مطمئن شوید که شرایط قابل اجرا را با توجه به محل اقامت خود و سایر قوانین نیز تأیید کنید. تجارت با آی اف سی مارکتز اروپا حداکثر سطح اهرم برای ابزارهای فارکس در 1:30 تنظیم شده اس، تجارت با شعب بین المللی امکان دسترسی به اهرم بالا تا 1: 300 را برای شما فراهم می کند.

حساب ها

الزامات مختلف تجاری را در نظر گرفت، از این رو چندین حساب تجاری با اسپرد ثابت یا شناور برای هر یک از سیستم عامل های معاملات ارائه می دهد.

جوانب مثبت منفی

افتتاح حساب دیجیتالی سریع بدون معامله ای سی اِن

سه حساب ارائه شده است

حساب آزمایشی

حساب های اسپرد متغیر و ثابت

بررسی بروکر فیبوگروپ

انواع حساب

سه نوع حساب استاندارد، مبتدی و نسخه ی نمایشی با ارز مانده دلار یورو و ین وجود دارد، بنابراین انتقال آسان در دسترس است. حساب درجه بالاتر شرایط بهتری را ایجاد می کند و همچنین حداکثر اهرم را به 1: 200 کاهش می دهد، اما به سپرده گذاری از 1000دلارنیاز دارد.

علاوه بر حساب های معاملاتی واقعی به حساب آزمایشی رایگان که با بودجه مجازی کار می کند و برای مطالعه یا هدف کاربردی برای آزمایش استراتژی ها استفاده می شود، اجازه می دهد.

همچنین، ممکن است وضعیت وی ای پی را به دست آورید و شرایط تجارت انعطاف پذیر، ابزارهای انحصاری شخصی، دسترسی رایگان به 0 کارمزد سپرده و موارد دیگر را بدست آورید.

ابزارها

آی اف سی مارکتس یک کارگزار بین المللی فارکس و سی اف دی است که به شما امکان معامله 50 جفت ارزی با اجرای سفارش فوری با 100٪ تنظیم سود سهام و حداکثر تا 1:30 اهرم، 19 معاملات آتی کالا بدون انقض را می دهد.

هزینه ها

آی اف سی مارکتز مدل قیمت گذاری را ارائه می دهد و قیمت خود را از ارائه دهندگان نقدینگی بانکی ارائه می دهیم که سفارشات مشتریان را به طور خودکار به بازار بین بانکی منتقل می کنند.

گزینه های سپرده

روش های پرداخت شامل طیف وسیعی از ارائه دهندگان پرداخت پیشرو در جهان است، بنابراین آی اف سی مارکتز از نقل و انتقالات وایر، کارت های بانکی، وب مانی، اسکریل، نتلر و نقل و انتقال بین حساب های تجاری خود پشتیبانی می کند.

حداقل سپرده در آی اف سی مارکتز چقدر است؟

در  مبحث بررسی بروکر آی اف سی لازم است ذکر شود که حداقل سپرده ها توسط گزینه بودجه همراه با کارمزدهای قابل اجرا یا بدون آنهامتنوع می باشد. به طور کلی، حداقل نیاز افتتاح حساب برای حساب آغازین مبتنی بر تقاضای اسپرد شناور یا ثابت فقط 1 دلار به عنوان شروع است.

برداشت ها

بطور کلی ای اف سی مارکتز تبلیغاتی را برای پوشش هزینه های سپرده یا برداشت انجام داد. با این حال، این برای برخی از روش ها قابل استفاده است، که باید آنها را با خدمات مشتری بررسی کنید زیرا تفاوت هایی بین کشورهای مبدا وجود دارد. برخی از سپرده ها همچنین به هزینه پردازش اضافه می شوند و برخی دیگر بصورت رایگان به عنوان مثال پرداخت کارت اعتباری ارائه می شوند.

برای برداشت ها، می توانید از روش های مشابه همراه با کمیسیون گزینه و حداقل مبالغ مجاز برای انتقال استفاده کنید، که توسط هر ارائه دهنده تعریف می شود.

سیستم عامل های تجارت

محدوده سیستم عامل های تجاری شامل انتخاب متاتریدر4 و متاتریدر5 است همچنین مجوز استفاده از نسل جدید ایستگاه تجارت نت ترید ایکس را دارد.

آموزش

از آنجا که فضای تجارت تنها قسمت مهم در تجارت موفق نیست، کارگزار نیاز به حمایت و آموزش مشتریان خود را از طرق مختلف تشخیص می دهد. مطالب آموزشی که از طریق آکادمی تجارت آنلاین، آموزش های ویدئویی، کتاب ها و واژه نامه ها همراه با تجزیه و تحلیل تکنیکال روزانه و فیلم های تحلیلی تهیه شده توسط متخصصان تهیه شده است

حمایت مشتری

در حالی که پشتیبانی مشتری با در دسترس بودن مداوم و چندین روش تماس که از طریق نهادهای مستقر در آی اف سی مارکتز در دسترس است، به 18زبان ارائه می دهد.

بستر وب

بستر های نرم افزاری موجود در نسخه وب نیز وجود دارد، اما عملکرد کمتری و ابزار جامع آن به جای دسک تاپ است. در همین حال، برای نظارت و استراتژی های اساسی تجارت خوب است و قطعاً قابل تأمل است

بستر تجارت موبایل

همچنین گزینه ای برای استفاده از سیستم عامل در دستگاه های مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه، آ اُ اِس، اندروید وجود دارد که یک ویژگی عالی است.

نتیجه

بررسی آی اف سی مارکتز در مورد گروه توسعه یافته شرکتهایی است که دسترسی به تجارت با طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی فارکس. سی اف دی، همراه با بازارهای تازه ارائه شده و نمونه کارهای جامع را فراهم می کند مدل تجاری مبتنی بر روابط شفاف و قابل اعتماد با مشتریان از طریق اجرای اس تی اف تاسیس شده با طیف وسیعی از سیستم عامل ها، از جمله پلت فرم اختصاصی با ویژگی های قدرتمند است.

علاوه بر این، کارگزار از شما در زمینه آموزش و خدمات به مشتری به چندین زبان و همچنین حساب برای پشتیبانی از شما پشتیبانی می کند که در مجموع باعث می شود آن یک محیط منطقی و بالقوه پربار باشد. در مجموع آی اف سی مارکتز می تواند کارگزار مورد توجه باشد.

و البته، خوب است که نظر شخصی شما را در مورد آی اف سی مارکتز بدانیم، شما می توانید تجربه خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید، یا اطلاعات اضافی را از ما بخواهید.

سایت اصلی بروکر آی اف سی مارکتز