بررسی بروکر روبو فارکس

10 امتیاز

مقر: بلیز

مقررات : سایسس، آی اف اس سی

ابزارها : فلزات، ارزهای رمزنگرای شده انرژی، کلاس های دارایی با فارکس، کالاهای نرم

سیستم عامل ها  : متاتریدر4، متاتریدر5، آرتریدر، سی تریدر

10 دلار:  حداقل سپرده

ارزهای پایه : یورو ، دلار، طلا، بیت کوین، روبل

حساب آزمایشی موجود با مسابقات نمایشی دارد.

اسپرد یورو/دلار  : 1.4پیپ

آموزش : آموزش دقیق با تحقیق  سازنده و  منحصر به فرد

پشتیبانی مشتری  : 24/7  ساپورت

ww.roboforex.com

اهرم: 1:30 | 1: 1000

حداقل سپرده: 10 دلار آمریکا

  • مقر اصلی: بلیز
  • سیستم عامل  :  متاتریدر4، متاتریدر5، سی تریدر، آرتریدر

تاسیس  شده در: 2009

مجوزهای روبو فارکس:

 مجاز توسط شماره ثبت نام سایسس  13/191

 مجاز توسط شماره ثبت آی اف اس سی

آی اف اس سی / 60/271 / TS / 17

روبو فارکس چیست ؟

جهت بررسی بروکر روبو فارکس ابتدا لازم است این بروکر را بهتر بشناسیم.

این کارگزاری از معتبرترین کارشناسان بازار مالی شناخته می شود. از سال 2009 فعالیت می کند. در سراسر جهان  خدمات ارائه می دهند در قبرس واقع شده است. در طول تاریخ فعالیت خود، این کارگزار به مشتریان بی شماری در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد و به دلیل پیشنهاد تجاری پیشرفته خود، همچنین شرایط متناسب با سبک های مختلف، اندازه معاملات و معامله گران نمونه کارها، مقداری شناخته شده است. همچنین یکی از نکات مهم در مورد این کارگزاری طیف خوبی از نرم افزارهای تجاری یا سیستم عامل هایی است که می توانید انتخاب نمایید. از جمله : متاتریدر، سی تریدر، آرتریدر.

جوایز

این کارگزار با حدود 800000 بازرگان، از 170 کشور، به مشتریان متعددی خدمات ارائه می دهد و به 18 زبان پشتیبانی می کند، با هدف توسعه پیشنهادات تجاری با راه حل های فن آوری نوآورانه و ابزارهای مدرن متعدد برای تجارت خدمت رسانی می نماید.

آیا روبو فارکس امن است یا کلاهبردار؟

اگر در حال بررسی این می باشید که کارگزار از نظر قانونی، ایمن است یا خیر، باید وضعیت نظارتی آن را بررسی کنید

آیا روبو فارکس قانونی است ؟

شرکت روبو فارکس توسط یک نهاد نظارتی اروپایی بنام سایسس تنظیم می شود. ما به دلیل عدم محدودیت های نظارتی به کارگزاران خارج از کشور خرید و فروش با کارگزاران خارج از کشور را توصیه نمی کنیم، داشتن یک مجوز اضافی از حوزه قضایی معتبر باعث بهتر شدن اوضاع می شود و به ما امکان می دهد که روبو فارکس را به عنوان یک کارگزار امن برای تجارت در نظر بگیریم.

چگونه محافظت می شوید؟

قوانین زیادی وجود دارد که به دلیل الزامات نظارتی برای ارائه محیط تجارت محافظت شده و منصفانه، اجرا را نقض می کند، همچنین به طور منظم حسابرسی می شود، در حالی که شرکت می تواند در صورت نقض یا گمراهی جریمه شود

روبوفارکس با محافظت از مانده منفی، سپرده شما را از ضرر و زیان محافظت می کند، در حالی که تمام وجوه معامله گران در بانک های بزرگ در حسابهای جداگانه نگهداری می شوند. و آخرین نکته این است که این شرکت در صندوق جبران خسارت کمیسیون عضو است که پوشش بیمه ای را برای معامله گران فراهم می کند که این امر مطابق با قوانین سایسس می باشد.

علاوه بر این روبوفارکس یک برنامه بیمه مسئولیت مدنی با محدودیت 5 میلیون یورو اجرا کرد که شامل پوشش پیشگام بازار در برابر کلاهبرداری، اشتباهات، سهل انگاری و یا سایر خطرات است که ممکن است منجر به خسارت مالی مشتریان شود.

قدرت نفوذ

بنابراین اگر می خواهید از سطح اهرم بالا با هدف به حداکثر رساندن سود خود استفاده کنید، قطعا روبو فارکس می تواند به شما کمک کند اهرم ممکن است سود بالقوه شما را از طریق امکان دسترسی به چندین حساب اولیه به موقع افزایش دهد، اما اطمینان حاصل کنید که چگونه از اهرم به درستی استفاده کنید، زیرا اهرم ممکن است زیان های احتمالی شما را نیز افزایش دهد

سطح اهرم روبوفارکس نیز با اقدامات مختلف تعیین می شود و مطابق با الزامات نظارتی تنظیم می شود. تجارت با نهاد تجاری روبو فارکس به شما کمک می کند با تأیید وضعیت حرفه ای خود 1: 400، 1: 500 یا حتی حداکثر 1: 2000 را درخواست کنید.

اگر مقیم اروپا باشید یا به طور خودکار با نهادروبو فارکس در قبرس معامله می کنید مطابق با مقررات اِسما عمل خواهید کرد که اهرم را به حداکثر نسبت 1:30 در ابزارهای فارکس و 1: 5 برای ارزهای رمزپایه و غیره کاهش می دهد.

حساب ها

به نظر ما خوب است که هزینه های معاملاتی روبو فارکس که براساس اسپرد محدود موسسات از 0 پیپ و در دسترس از طریق اجرای سریع سفارش توسعه یافته توسط این فناوری، 6 ارز حساب همراه با حساب های خرد، و همچنین برنامه های سرمایه گذاری متعدد است.

چهت مشاهده انواع حساب در بروکر لایت فارکس اینجا کلیک کنید

انواع حساب

روبو فارکس 6 نوع مختلف حساب دارد که متناسب با نیازهای مختلف مشتریان خود طراحی کرده است، همچنین شما می توانید از یک پول ملی به عنوان ارز پایه حساب خود استفاده کنید که شامل یورو، دلار، طلا، بیت کوین و می باشد.

هزینه ها

اسپردهای روبوفارکس همانطور که قبلا ذکر شد، در سطح حسابی که استفاده می کنید طراحی شده است، در حالی که هرچه اندازه حساب بالاتر باشد، پیشنهاد اسپرد بهتر نیز وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که شرایط را با توجه به نوع حسابی که استفاده می کنید، تأیید کنید

اسپرد روبو فارکس

برای درک بهتر میزان اسپرد روبو فارکس، ما شرایط استاندارد حساب کاربری را بررسی خواهیم کرد که در آن هزینه های اسپرد شناور از 1.3 پیپ بدون هیچ گونه هزینه اضافی وبیت کوین در برابر دلار به طور متوسط 341 در نظر گرفته شده است. همچنین، در زیرروبوفارکس را با سایر کارگزاران محبوب فارکس مقایسه می کنیم.

به طور یکسان، هزینه های حساب سنت معاملات در ابعاد پایین تر و با نرخ 1.3 پیپ نیز ارائه می شود، در حالی که حساب های پرایم، ای سی اِن و آر تریدر بر اساس اسپرد بین بانکی از 0 پیپ و شارژ کمیسیون به عنوان یک هزینه ساخته می شوند.

همچنین، همیشه هزینه دور گردان یا هزینه شبانه را به عنوان یک هزینه در نظر بگیرید، که برای موقعیت های کوتاه مدت در یورو / دلار آمریکا 0.6- و برای موقعیت های طولانی که بیش از یک روز نگه داشته می شوند -0.052 است.

علاوه بر این، جوایز پایان نیافته است، زیرا روبو فارکس 0 درصد سیاست کمیسیون برای سپرده ها و بسیاری از برداشت ها را که تمام هزینه ها تأمین می شود، اعمال می کند با این حال، به دقت بررسی کنید زیرا برخی از روش ها هزینه اضافی را برای برداشت اعمال می کند.

سیستم عامل های تجارت

روبو فارکس به عنوان یک کارگزار مبتنی بر فناوری، طیف گسترده ای از سیستم عامل ها را برای انتخاب به ارمغان آورده است، که به شما امکان می دهد هرگونه تقاضای تجاری را پیش ببرید و مطابق با سبک خود مطابقت دهید.

بستر وب

پیشنهاد اصلی به دلیل بهره وری از سیستم عامل های متاتریدر 4 و 5 و حتی ارائه ی سی تریدر شناخته می شود، در حالی که روبو فارکس همچنین پلتفرم اختصاصی خود را بانام آر وب تریدر و آر موبایل تریدر نیز توسعه داده است

همه سیستم عامل های موجود از طریق نسخه های وب و دسک تاپ برای تجزیه و تحلیل جامع تر و نوارهای ابزار مناسب برای حرفه ای ها یا معامله گران روز قابال استفاده است .

آموزش

آخرین نکته در بررسی روبو فارکس ویژگی های آموزشی و تجزیه و تحلیل همراه با ابزار تحقیق و مواد است که به ویژه برای مبتدیان ضروری است شما آموزش های مختلفی را خواهید دید، همچنین همانطور که قبلا ذکر کردیم شما می توانید مهارت های خود را جلا دهید و در مسابقات تجاری شرکت کنید، که همچنین سطح شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد مهارت ها را توسعه دهید. تجزیه و تحلیل بازار، تجزیه و تحلیل فنی وتحلیل تجارت حرفه ای انجام دهید.

همچنین، دسترسی به تاریخ معاملات و معاملات تا 1 سال و ابزار تحقیقاتی عالی از جمله خبرخوان، ماشین حساب ها، استراتژی ساز و ایده های تجارت وجود دارد، و این همراه با ویژگی های بسیار قدرتمندی است که در سیستم عامل های ارائه شده پیدا خواهید کرد.

ثبت نام در بروکر روبو فارکس

نتیجه

در بررسی روبوفارکس یک کارگزار کاملاً منظم را نشان می دهد، که انتخاب گسترده ای از راه حل های فن آوری را به بازرگانان از هر اندازه یا استراتژی اجازه می دهد، حتی در ابتدای معامله به تجارت بپردازند. سیستم عامل ها همراه با انواع دارایی ها و حساب ها گزینه های مختلفی را برای تجارت از طریق سیستم های رباتیک یا سرمایه گذاری فراهم می کنند و همچنین تجارت با قدرت ابزارهای پیشرفته را تقویت می کنند.

با این وجود، کارگزار با افتخار بسیاری از خدمات، همراه با کیفیت  کلی را ارائه می دهد، که بدون در نظر گرفتن تجربه یا اندازه سرمایه گذاری، برای همه یکسان است. همچنین، ما دوباره یادآوری می کنیم که به طور عمیق یاد بگیریم که چگونه تجارت کنیم و به ویژه از اهرم های بالا استفاده کنیم.