بررسی هات فارکس

این که آیا شما یک تاجر تازه کار هستید که تازه کار خود را شروع کرده اید یا یک تاجر با چندین سال تجربه هستین، به روز بودن در مورد اتفاقات صنعت ضروری است.

از این رو اینترنت مملو از نظرات کارگزاران است. در learnmarkeetonline.com وظیفه ما این است که شمارا در جریان آخرین اتفاقات و بررسی های بازار قرار دهیم. فارکس بی ثبات است وبرای بالا نگه داشتن معامله گران باید بازار و شرایط آن را کاملا تحت نظر داشته باشید. این بررسی هات فارکس صادقانه است و با جدیدترین تحولات به روز شده و به معامله گران کمک می کند تا بهترین کارگزار فارکس جهان را انتخاب کنند.

کمک می کند تا بهترین کارگزار فارکس جهان را انتخاب نمایند.

یک برند تجاری است که توسط هات فارکس اداره می شود.

HF Markets Ltd یک کارگزار بین المللی تحت نظارت با شماره مجوز 22747 آی بی سی 2015 است.

 (اروپا ) تحت شماره پروانه 12/183 HF MARKETS LTD تنظیم می شود ویک شرکت سرمایه گذاری در قبرس می باشد.HF MARKETS LTD (موریس) توسط FSC کمیسیون خدمات خالی به شماره تجارت جهانی C110008214 و شماره ثبت 094286/GBL  تنظیم می شود.

HF MARKETS LTD (آفریقای جنوبی ) توسط هیئت خدمات مالی به شماره مجوز 46632 تنظیم می شود. هات فارکس  خدماتی که به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد بر اساس اعتماد و اعطای جایزه نقدی می باشد.

هات فارکس چیست ؟

هات فارکس یک کارگزار بسیار مشهور فارکس می باشد که برای تریدرهای حقیقی و حقوقی خدمات و پیشنهادات مختلف تجاری ارائه می کند.

همچنین انواع حساب های مختلف، نرم افزار معاملاتی و ابزارهای مختلفی را برای ارائه خدمات به معامله گران آنلاین فارکس و سی اِف دی ارائه می دهد.

این کارگزار سیستم عامل های تجارت خودکار برجسته ای را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد قیمت ها و نقدینگی بین باندها را مشاهده کنند. این کارگزار کلیه کمکهای اساسی لازم جهت کمک به بازرگانان جهت تصمیم گیری درمورد معاملات را فراهم می کند. هات فارکس از بدو تأسیس، افتخارات متعددی کسب نموده است .

جایزه بهترین ارائه دهنده اخبار و تحلیل های فارکس توسط Mena Dubai FX Show در سال 2016

از طرف مجله نیو یوروپ  در سال 2015 به عنوان بهترین کارگزار آنلاین فارکس اعطا شده است.

  • جایزه بهترین مراقبت از مشتری توسط جوایز مدیرعامل اروپا در سال 2015 اهدا شده است
  • جایزه بهترین کارگزار فارکس در چین توسط CIOT Expo در سال 2013
  • جایزه بهترین کارگزار آنلاین آسیا توسط مجله World Finance در سال 2013
  • 100 شرکت برتر توسط مجله World Finance

دلایل متعددی برای انتخاب هات فارکس برای تجارت وجود دارد، مهمترین آنها دامنه گسترده ای برای تجارت در حجم کمتر است، که به خصوص اگر یک تاجر تازه کار هستید یا بودجه محدودی برای فارکس دارید بسیار مهم است .

مراقبت از مشتری عالی است و پاداش های جذاب ومتنوعی با سپرده اولیه کم در دسترس است.

انواع حساب در هات فارکس

گزینه های حساب هات فارکس بیشتر از متوسط صنعت است، به این معنی که نیاز هر نوع تاجری را برآورده می کند. هر کس می تواند چیزی را پیدا کند که متناسب با علاقه خود باشد. حساب میکرو برای معامله گران مبتدی ایده آل است.

حداقل سپرده هات فارکس برای این حساب فقط 50 دلار و حداکثر اهرم 1: 1000 است. اسپردها متغیر هستند و از 1 پیپ شروع می شوند.

معامله گران باتجربه با چند سال تخصص تجارت می توانند حساب های پرمیوم ووی آی پی را انتخاب کنند که حداقل سپرده مورد نیاز آنها به ترتیب 500 و 20000 دلار است. این گزینه های با کیفیت برای معامله گران با حجم زیاد است که ترجیح می دهند موقعیت های بزرگتری را با نرخ اسپرد پایین باز کنند.

یک حساب ثابت برای معامله گرانی که مایل به معامله با اسپرد ثابت هستند، ارائه می شود، این حساب حداکثر اهرم 1: 400 و حداقل سپرده 500 دلار دارد. درجه بندی همتا نیز محبوب است، با هات فارکس تاجران دارای شبکه ای بیش از یک میلیون معامله گر هستند تا از طریق بستر بسیار محبوب FxStat معاملات موفق را دنبال و تقلید کنند.

سیستم عامل های ترید با هات فارکس

گزینه های حساب هات فارکس بیشتر از متوسط صنعت است، به این معنی که نیاز هر نوع تاجری را برآورده می کند. هر کس می تواند چیزی را پیدا کند که متناسب با علاقه خود باشد. حساب میکرو برای معامله گران مبتدی ایده آل است. حداقل سپرده هات فارکس برای این حساب فقط 50 دلار و حداکثر اهرم 1: 1000 است. اسپردها متغیر هستند و از 1 پیپ شروع می شوند.

بروکر هات فارکس

معامله گران باتجربه با چند سال تخصص تجارت می توانند حساب های پرمیوم ووی آی را انتخاب کنند که حداقل سپرده مورد نیاز آنها به ترتیب 500 و 20000 دلار است.

این گزینه های با کیفیت برای معامله گران با حجم زیاد است که ترجیح می دهند موقعیت های بزرگتری را با نرخ اسپرد پایین باز کنند. یک حساب ثابت برای معامله گرانی که مایل به معامله با اسپرد ثابت هستند، ارائه می شود، این حساب حداکثر اهرم 1: 400 و حداقل سپرده 500 دلار دارد.

درجه بندی همتا نیز محبوب است، با هات فارکس تاجران دارای شبکه ای بیش از یک میلیون معامله گر هستند تا از طریق بستر بسیار محبوب FxStat معاملات موفق را دنبال و تقلید کنند.

چه سیستم عامل های ترید توسط هات فارکس ارائه می شود 

هات فارکس بسته به امتیازات شخصی تجارت، انواع مختلفی از بسترهای تجاری را برای انتخاب فراهم می کند. همچنین این سیستم عامل محبوب صنعت متا تریدر4 را فراهم می کند که می تواند مستقیماً در رایانه شخصی بارگیری شود.

این پلتفرم همچنین به عنوان نسخه موبایل برای دستگاه های اندروید و اپل برای بازرگانانی که دوست دارند در بالای همه چیز باقی بمانند و دوست دارند در حال حرکت تجارت کنند، در دسترس است.

فاکتورهای کلیدی هات فارکس

بسیاری از کارگزاران برجسته صنعت، مطالب آموزشی را در وب سایت خود که شروع کار است، ارائه می دهند.

گرچه هات فارکس ممکن است تمرکز خود را بر تهیه وسیعی از مطالب آموزشی بگذارد، اما برای تأمین نیازهای پایه آموزشها کافی می باشد. برای بسیاری از ابزارهای تجاری با کیفیت، ما فرصتی برای بررسی همه آنها پیدا نکردیم، اما مواردی که فکر کردیم نیاز به ذکر ویژه دارند خطر و پاداش، ماشین حساب، اپلیکیشن هات فارکس و ماشین حساب ارزش پیپ.

مزایای هات فارکس

شرایط مناسب ترید

پتانسیل سود نامحدود

پیشرفته ترین و ابزارهای آموزنده تجارت

گسترش جامع انواع حسابها با توجه به نیازهای مختلف

آسان برای حرکت در سیستم عامل ها

توسط سایسس تنظیم می شود، با وجوه مشتری در حسابهای جداگانه محافظت می شود، که باعث می شود تجارت با آن مطمئن و ایمن باشد.