بررسی بروکر ویندزور

مقر :  بلیز

مقررات و مجوز : سایسس، آی اِف اِس سی، جِی اِس سی

ابزارها : ارزهای رمز نگاری شده, سهام سی اف دی, آینده, اوراق قرضه و فلزها

سیستم عامل  : متاتریدر4

پیپ :  1.5 یورو/دلار

حساب آزمایشی ارائه شده است.

ارزهای پایه :  دلار، پوند، یورو

حداقل واریز: 500 دلار

پشتیبانی : از طریق پشتیبانی آموزشی و همچنین مرکز داده تحلیلی

پشتیبانی مشتری  : 5/24 ساپورت

اهرم نیرو: 1:50

حداقل سپرده: 500 دلار آمریکا

مقر اصلی: بلیز

تاسیس شده در: 1988

مجوزهای کارگزاران ویندزور :

سرمایه گذاری Seldonمحدود – مجاز توسط JSC (اردن) شماره ثبت. 18/01855/1/3

 JSC (مجاز توسط اردن )  محدودیت سرمایه گذاری

شماره تایید :18/01855/1/3

ویندزور چیست؟

کارگزار کهنه کار  ویندزور در سال 1988 تاسیس شد و  یکی از با سابقه ترین کارگزاران است پیشرفت کلی همراه با نسبت کفایت سرمایه آنها در 56٪ در واقع بسیار بیشتر از نیاز نظارتی است و فقط یک فضای تجاری امن را به طور واقعی تأیید می کند.

بروکر ویندزور
بروکر ویندزور
بررسی وینزور

ابزارها

ماموریت شرکت در آغاز و تاکنون دسترسی سرمایه گذاران به بازارهای جهانی با طیف وسیعی از ابزارهای تجاری ازجمله بیش از 600000 دارایی مالی از جمله : ارزهای رمز نگاری شده ،فارکس، سهام سی اف دی، آینده، اوراق قرضه و فلزها  را تسهیل کرده است .

همراه با محافظت از شرایط شدید بازار که توسط سیستم های مدیریت ریسک فراهم می شود ، تمام تجربه تجارت با ابزار کافی فراهم می شود و تمرکز بر روی تجارت معاملات شفاف ، ذخایر سرمایه و حفاظت بی شمارباید باشد .

آیا ویندزور ایمن است یا کلاهبردار؟

کارگزاران ویندزور خدمات خود را از طریق دونوع ثبت نام اصلی به منظور پوشش دادن عملیات جهانی تاسیس کردند ، در حالی که محصولات متفاوتی با توجه به نیاز قانونی در هر حوزه قضایی ارائه می دهند. بلیز که یک منطقه فراساحلی است تنظیم شده است.

(“IFSC”) ویندزور توسط کمیسیون خدمات مالی بین المللی بروکر ویندزوردارای مجوز و تنظیم شده توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار قبرس و همچنین مجاز و سازگار با ای ای اِی برای ارائه راه حل های تجاری در اروپا است علاوه بر این ویندزور برای ارائه ی خدمات تجارت قانونی در اردن ثبت MiFID نام کرده است که فرصت را برای معامله گران مسلمان فراهم می کند تا با حساب های اسلامی در فارکس شرکت کنند.

در حالی که ما هرگز خرید و فروش با کارگزاران خارج از کشور یا غیر مجاز را توصیه نمی کنیم، از آنجا که ثبت نام آنها در خارج از کشور بسیار ضعیف است و بنابراین خطرناک است، مقررات اضافی از سایر مراجع معتبر وضعیت را به یک وضعیت امن تغییر می دهد. به همین سادگی، این بدان معناست که کارگزار تلاش قابل توجهی برای انطباق با مقررات انجام می دهد در حالی که همه راه های محافظت لازم ارائه و دنبال می شود. پول مشتری همیشه در حساب های جداگانه، در بانک های سطح بالا، همراه با محافظت از داده ها و محیط تجارت امن نگهداری می شود.

سیستم عامل های تجارت

ویندزور پلت فرم پیشرو در صنعت را به عنوان نرم افزار اجرای قدرتمند خود به بازارها انتخاب می کند متاتریدر4l شناخته شده از طریق توابع نمودار و تعداد شاخص های مربوط به هر استراتژی، یک گزینه ایده آل برای معامله گران در هر سطح است. همینطور توابع معاملات الگوریتمی که این پلتفرم را کاربرپسند و یکی از پویاترین سیستم ها کرده است. قابلیت چند دستگاهی امکان تجارت از طریق برنامه های دسک تاپ، وب تریدر و موبایل / تبلت را فراهم می کند.

غنی است که با چند ویژگی طراحی شده است و برای استفاده از AMOعلاوه بر این، یک پلت فرم دیگر موجود، پلت فرم  تجارت، دسترسی دقیق به اخبار و تجزیه، دسک تاپ،وب و یا موبایل مناسب است. چندین محصول با یک ابزار پیشرفته و تحلیل فنی ابزارهای پیشرفته و تحلیل ریسک و سفارشی سازی کامل با اسپرد از 0 پیپ از یک حساب قابل دسترسی هستند نسخه موبایل نیز ابزاری بسیار قدرتمند است، تقریباً عملکردی مشابه نسخه های رایانه ای همراه با اعلان های هشدار قیمت و نقل قول های جریان دارد.

حساب ها

یک انتخاب بین دو نوع حساب وجود دارد که با توجه به سیستم عامل ها و اندازه معاملاتی که کار خواهید کرد تقسیم می شوند. آنچه خوب است، حسابها از محافظت منفی موجود، پشتیبانی چندزبانه از مشتری و سایر مزایای آموزشی برخوردار هستند که مزایای بیشماری را برای شما به همراه می آورد حساب پرایم برای معامله گران ابتدایی یا متوسطه گزینه عالی خواهد بود در حالی که حساب صفر به دلیل داشتن اسپردهای بهتر برای حرفه ای ها یا معامله گران فعال عالی است.

هزینه ها

 ویندزور همانطور که توسط نوع حسابی که با آن تجارت می کنید ارائه شده است به عنوان مثال می توانید برای r اسپراندهای ارائه اسپرد متوسط به جدول زیر مراجعه کنید که از اسپرد صفر پیپ از حساب شروع می شود و در حساب پرایم حدود 1.5 برای یورو/دلار بالاتر است.

قدرت نفوذ

در حالی که با ویندزور بروکرز معامله می کنید ، می توانید با استفاده از ابزار قدرتمندی کار کنید، که ممکن است سود بالقوه را از طریق امکان تعادل اولیه چند برابر افزایش دهد. با این حال، یاد بگیرید که چگونه از اهرم به درستی استفاده کنید، زیرا ممکن است اهرم ضررهای احتمالی شما را نیز افزایش دهد.

ویندزور هر دو سطح اهرم بالا مانند 1: 200 ، 1: 400 یا 1: 500 را برای بازرگانان یا خرده فروشان اثبات شده حرفه ای که با یک نهاد جهانی ویندزور تجارت می کنند، ارائه می دهد. یا، سطح پایین تر حداکثر 1:30 برای ساکنان اروپا از زمان سایسس همراه با اسما استفاده از اهرم بالا را محدود می کند.

روش های واریز و برداشت

به منظور برقراری معاملات زنده، بدیهی است که شما باید وجوه خود را واریز کنید، که می تواند یک روند روان و بدون هیچ گونه عارضه ای به دلیل عدم ارائه روشهای متعدد ارائه شده باشد.

حداقل ودیعه

گزینه هایی از جمله پرداخت کارت، اسکیلیر، نتلربا 3درصد کارمزد و وب مانی با 8 درصد کارمزدمی باشد در حالی که انتقال بانکی ممکن است هزینه های مختلفی را با توجه به موسسه و منطقه شماداشته باشد. در مورد حداقل مبلغ واریز حساب پرایم فقط 100 دلار برای شروع بکار نیاز دارد در حالی که حساب صفر برای دستیابی به شرایط معاملات بهتر و بازده پایین باید 2500 دلار نگه دارد.

نتیجه

درحالی که بسیاری از شرکت ها سال های گذشته را پشت سر گذاشته اند، ویندزور بروکرز همچنان یکی از قدیمی ترین شرکت های کارگزاری است. تمام آنچه که با عرضه یکپارچه تجارت همراه با روند عملیاتی تجارت آرام ایجاد شده و البته از طریق قابلیت اطمینان و مقررات قوی به دست آمد. کارگزار نوید سود سریع را نمی دهد، که بیشتر اوقات به معنای خطرات بسیار زیاد است و ترجیح می دهد یک استراتژی تجارت سریع را توسعه دهد. با این وجود، ما خوشحال خواهیم شد که نظر شخصی شما را در مورد کارگزاران ویندزور بدانیم، تجربه شخصی خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید، یا در صورت لزوم اطلاعات اضافی را از ما بخواهید.

 


ارتباط از طریق واتساپ با کارشناسان و تریدرهای فارکس بورس


بررسی بروکر آلپاری


بررسی بروکر لایت فارکس