بررسی بروکر fxtm

بررسی بروکر fxtm

بروکر اف ایکس تی ام توسط آندریودانیش تاسیس شد که شخصیتی برجسته در این زمینه است و عمدتاً به دلیل تاسیس شرکت آلپاری گروپ یک شرکت مادر و کارگزاری های متعدد فارکس – مشهور است. اف ایکس تی ام فقط در سال 2011 وارد بازار شده است و در مدت زمان کوتاه 7 سال، به یک سکوی تجارت آنلاین بسیار تحسین شده تبدیل شده است.

نه تنها اف ایکس تی ام محبوب ترین جفت فارکس را برای معاملات ارائه می دهد، بلکه گزینه های تجاری متعددی را در مورد دارایی های مالی مختلف ای تی اف ها، سی اف دی ها سهام، کالاها و شاخص ها – ارائه می دهد. اف ایکس تی ام بیش از 250 ابزار و همچنین طیف گسترده ای از منابع آموزش تجارت را برای کمک به مشتریان خود در توسعه مهارت های تجاری و تسلط بر استراتژی های پیشرفته ارائه می دهد. مرکز آموزش اف ایکس تی ام دارای بیش از 100+ وبینار، کتاب الکترونیکی جدید، فیلم های کوتاه معاملات فارکس و مقالات آموزشی و غیره است.

اف ایکس تی ام تعهد زیادی به ارائه خدمات محلی نشان داده است، و تمام اقدامات لازم را برای تأمین نیازهای بازار خاص انجام می دهد. محلی سازی همراه با همکاری موفق آنها با تیم های با استعداد و باتجربه از سراسر جهان، اف ایکس تی ام را به عنوان علامت تجاری جهانی امروزه تثبیت کرده است. امروزاف ایکس تی ام دارای نزدیک به نیم میلیون حساب تجارت فعال است.

اف ایکس تی ام به منظور تأمین نیازهای مشترك جهانی كه به سرعت در حال گسترش است، 30 گزینه مختلف پرداخت و كاركنان پشتیبانی محلی و چند زبانه را ارائه می دهد كه به صورت شبانه روزی در دسترس است *تجارت سی اف دی با ارزهای رمزپایه فقط تحت محدودیت جهانی اف تی در دسترس است *

جهت بررسی بروکر آلپاری اینجا کلیک کنید

مقررات اف ایکس تی ام

این شرکت در قبرس و بلیز مستقر است و به ترتیب از طریق کمیسیون تبادل اوراق بهادار قبرس سایسس و کمیسیون خدمات مالی بین المللی بلیزدر دو کشور تنظیم می شود.

الزامات نظارتی شدید تعیین شده توسط سایسس از قبیل حسابهای جداگانه برای مشتریان و کارگزار، حفظ نقدینگی کافی و حفظ شفافیت توسط اف ایکس تی ام تأمین می شود. همچنین عضو طرح جبران سرمایه گذاران است. فعالیت های مالی توسط هیئت خدمات مالی در آفریقای جنوبی تنظیم می شود.

بررسی بروکر fxtm
بررسی بروکر fxtm

قابلیت اطمینان

فقط در هفت سال چندین جایزه کسب کرده است. جوایز سال 2017 عبارتند از – “بهترین خدمات جهانی مشتری”، “بهترین بروکر فارکس آسیا”،”بهترین شرکت تجارت آنلاین فارکس سال نیجریه”، “کارگزار فارکس سال””

بسیاری از تحسین ها فقط آنچه را که قبلاً شناخته شده است تقویت می کنند. یعنی اف ایکس تی ام یک منبع مشهور و معتبر جهانی برای تجارت آنلاین است. بارها و بارها جایگاه خود را در بازار و در میان جامعه تجارت آنلاین ثابت کرده است.

سیستم عامل های تجارت

اف ایکس تی ام اطمینان حاصل می کند که مشتریان آنها با بهترین سیستم عامل های موجود در بازار خدمت می کنند اف ایکس تی ام پیشروترین سیستم عامل های معاملات فارکس متاتریدر4 و متاتریدر5 در صنعت را مستقیماً در رایانه های شخصی، مک، تلفن همراه یا رایانه لوحی ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند به راحتی خود تجارت کنند.

پلت فرم متاتریدر4

بستر تجاری مورد علاقه صنعت است، این ویژگی های زیر را دارد:

ویژگی های پیشرفته و دوستانه کاربر: تجارت را آسان می کند. مناسب برای یک تازه کار یا یک تاجر حرفه ای؛ این پلتفرم دارای قابلیت پیمایش آسان و رابط کاربری است.

دسترسی به کلیه ابزارهای اصلی معاملاتی: پلتفرم با جمع آوری ابزارهای مختلف در یک سیستم عامل برای دسترسی آسان و تجربه تجارت با کیفیت، تمام نیازهای تجاری را برآورده می کند.

پشتیبانی از چند ارز / زبان: برای تأمین نیازهای یک جامعه تجارت جهانی، این برنامه معاملات و پشتیبانی از چند ارز را به زبانهای محلی مختلف ارائه می دهد. این به وضوح تعهد شرکت را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات تجارت جهانی کاملاً نشان می دهد.

تجارت خودکار / مشاوران خبره متاتریدر 4 از طریق ویژگی مشاوران متخصص خود، امکان تجارت خودکار را فراهم می کند. به شما اجازه می دهد تا معامله گران فرایندهای معاملاتی خود را بر اساس نیاز خودشان انجام دهند. در صورت لزوم این سیستم عامل کمک بیشتری می کند.

امنیت متاتریدر 4 از یک رمز رمزگذاری 128 بیتی برای رمزگذاری تمام داده هایی که بین سرویس گیرنده متاتردیر4 و سرور منتقل می شود استفاده می کند و از این رو به دلیل قابلیت های امنیتی خود در جامعه تجارت مشهور است.

بررسی بروکر fxtm

پلت فرم متاتریدر5

صرف نظر از دستگاهی که از آن قابل دسترسی است، قابلیت و پیمایش بسیار خوبی را فراهم می کند. این یک مرورگر، دسکتاپ یا رایانه لوحی باشد – در هر دستگاهی عالی است. با انتخاب راحت ترین راه از بین گزینه های مختلف، معامله گران می توانند 24 ساعته تجارت کنند.

انتخاب خوبی از مشاوران خبره، پایگاه داده مستقل توسعه دهندگان استراتژی، تجارت کپی و سرویس میزبانی مجازی همان چیزی است که متاتریدر5 ارائه می دهد. علاوه بر موارد فوق، این پلت فرم با انتخاب خوبی از شاخص های فنی بهبود یافته است.

سیستم عامل های موبایل اف ایکس تی ام

متاتریدر4و5 به عنوان برنامه های معاملاتی موبایل برای مشتریانی که دوست دارند در بالای همه چیز بمانند و در بازار به بازار دسترسی داشته باشند، در دسترس هستند. اف ایکس تی ام همچنین برنامه تلفن همراه خود را دارد که برای بارگیری درآی اُ اِس و اندروید موجود است. این برنامه تمام ویژگی ها و ابزارهای متداول استفاده شده مانند نرخ ارز زنده، اخبار دقیقه به دقیقه معاملات را ارائه می دهد. و غیره، اینها ابزاری است که یک تاجر برای تجارت کارآمد به آنها نیاز دارد.

انواع حساب اف ایکس تی ام

در بحث بررسی بروکر fxtm لازم است که آشنایی پیدا کنیم به انواع حساب ها در این بروکری. تنوع انتخاب برای مشتری آن یکی از مواردی است که اف ایکس تی ام به آن افتخار می کند اف ایکس تی ام این خط مشی را درمورد انواع حسابهای ارائه شده گسترش می دهد. حساب های معاملاتی را می توان به 2 نوع حساب اصلی حساب های استاندارد وای سی ان تقسیم کرد. 3 نوع حساب معاملاتی استاندارد و سه نوع حساب ای سی ان وجود دارد که اف ایکس تی ام ارائه می دهد.

ویژگی های اضافی

برای کمک به جامعه در زمینه آموزش، مقالات و آموزش ها، وبینارها و واژه نامه به معامله گران ارائه می شود. همچنین اشتراک خدمات سیگنال، مبدل ارز، پورتال تجزیه و تحلیل بازار روزانه و تقویم اقتصادی را ارائه می دهد.

تجارت ارزهای رمزنگاری شده

اف ایکس تی ام برای همراهی با روند فعلی بازار مانند تجارت رمزنگاری، سی اف دی خود را برای پوشش ارزهای رمزنگاری شده به دنبال چندین دلال دیگر در صنعت و به دنبال کمیسیون جدید بورس و اوراق بهادار قبرس برای دستورالعمل های رمزنگاری، گسترش داد. جفت ارزهای رمزپایه ارائه شده توسط اف ایکس تی ام در حال حاضر محدود است، اف ایکس تی ام اعلام کرده است که آنها در آینده نزدیک نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده خود را خواهند ساخت.

کمیسیون و اسپرد

اف ایکس تی ام اسپرد و کمیسیون را براساس نوع حساب معاملاتی مشتری در نظرمی گیرد. به طور متوسط معامله گران انتظار دارند جدول زیر را پرداخت کنند:

گزینه های واریز و برداشت

اف ایکس تی ام واریز و برداشت را بسیار ساده و مهم انجام می دهد. آنها سپرده ها را از طریق کارت های بدهی/اعتباری مجاز می دانند. انواع کیف پول های الکترونیکی مانند وب پول، وسترن یونیون، کیف پول کیوی می باشند .

واریز از طریق کارت های اعتباری

واریز از طریق کیف پول الکترونیکی

واریز از طریق نقل و انتقالات بانکی

برداشت از طریق کارتهای اعتباری

برداشت از طریق کیف پول الکترونیکی

برداشت از طریق سیم بانکی

جهت بررسی بروکر هات فارکس اینجا کلیک کنید

پاداش و تبلیغات

اف ایکس تی ام یک برنامه وفاداری ارائه می دهد. به جای امتیازات پاداش یا اعتبار مجازی، آنها با کاهش هزینه های هر معامله ارزش بیشتری برای دلار دارند. علاوه بر برنامه وفاداری، آنها یک برنامه “ارجاع-یک دوست و تعداد زیادی مسابقه تجاری برای حفظ مشاغل و منافع مشتریان دارند.

پشتیبانی مشتری

اف ایکس تی ام سه واسطه را در اختیار مشتری قرار می دهد تا با پشتیبانی مشتری در تماس باشند – ایمیل، گفتگوی زنده یا تماس. برای اطمینان از پشتیبانی در “سطح کشور”، پشتیبانی محلی در چندین کشور موجود است که اف ایکس تی ام در آنها فعالیت می کنند.

نقاط مثبت ومنفی

نقاط مثبت

اسپردهای رقابتی

چندین گزینه حساب تجاری

پشتیبانی محلی برای بسیاری از کشورها در دسترس است

مقررات دقیق رعایت شده است

آرایه ای از سیستم عامل های معاملاتی

پیشنهادات تبلیغاتی خوب

نقاط منفی

گزینه های محدود دارایی های کالایی

سیستم عامل های تجارت محدود، فقط سیستم عامل های معاملاتی مبتنی برمتاتریدر در دسترس هستند.

پرسش و پاسخ

آیا اف ایکس تی ام تنظیم شده است ؟

بله در قبرس توسط سایسس برای ملل اروپا وبلیز برای ملل غیر اروپایی تنظیم می شود.

اف ایکس تی ام چقدرایمن است ؟آیا کلاهبردار است؟

تمام مراحل استاندارد ایمنی وب را دنبال می کند. تراکنش های کارت با استفاده از اِس اِس ال محافظت می شوند ومتاتریدر برای امنیت از کلید رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کند.

کجا مستقر است؟

در نیکوزیا ، قبرس مستقر است.

چگونه به حساب اف ایکس تی ام واریز کنیم ؟

روش های مختلفی برای سپرده گذاری دراف ایکس تی ام در دسترس است، اطلاعات بیشتر در بالا ذکر شده است، لطفاً به بخش “گزینه های سپرده گذاری و برداشت مراجعه کنید.

چگونه می توان از اف ایکس تی ام پول برداشت کرد ؟

اطلاعات برداشت نیز تحت “گزینه های اف ایکس تی ام سپرده و برداشت” ارائه می شود.

چگونه می توان با اف ایکس تی ام حساب باز کرد ؟

این یک روش استاندارد است. شما باید فرم ثبت نام را پر کنید و آن را ارسال کنید. از آنجا که اف ایکس تی ام یک کارگزار تنظیم شده است، پس باید خود را با بارگذاری اسناد هویتی و اثبات آدرس خود تأیید کنید. پس از تأیید اسناد؛ سپس می توانید تجارت را شروع کنید.

آیا اف ایکس تی ام از متاتریدر استفاده می کند ؟

بله، هر دو سیستم عامل معاملاتی متاتریدر4 و متاتریدر 5 به عنوان نسخه وب سایت، نسخه بارگیری و موبایل را دارند.

اهرم اف ایکس تی ام چیست ؟

این فقط برای معامله گران باتجربه مناسب است. حداکثر اهرم نیرو دراف ایکس تی ام

 می باشد .1: 1000

نتیجه

نزدیک به نیم میلیون حساب تجاری فعال و چندین جایزه اعطا شده ثابت کرده است که اف ایکس تی ام یک کارگزار قابل اعتماد است که اسپردهای رقابتی و خدمات با کیفیت را برای مبتدیان و بازرگانان حرفه ای ارائه می دهد. یک پاداش اضافی، آموزش های موجود در اف ایکس تی ام برای مشتریان به صورت وبینار، تجزیه و تحلیل روزانه، کتاب الکترونیکی و غیره است. تلاش نه تنها برای ایجاد یک بستر تجاری بلکه برای ارائه آموزش در مورد سیستم عامل و بازار، یک تلاش بسیار عالی است. که آن را به گزینه ای ایده آل برای معامله گران در هر سطح تبدیل می کند.

سایت اصلی بروکر fxtm به زبان فارسی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top