بهترین بروکری ها برای فارکس

بروکر چیست ؟

بهترین بروکری ها برای فارکس : بروکرها یا همان کارگزاری‌ها، در واقع واسطه‌ای برای انجام سفارش‌های خرید و فروش مشتریان هستند. نقش این بروکرها به عنوان واسطه، فراهم نمودن بستری جهت انجام معاملات می‌باشد.

به عبارتی هنگامی که یک فرد، دستور معاملاتی خرید یا فروش خود را به صورت آنلاین ثبت می‌کند، این بروکر است که پس از بررسی سفارش و شرایط حساب فرد، اقدام به انجام دستور معاملاتی او می‌کند. بروکرها پس از احراز هویت و ثبت اطلاعات طرفین معامله، سفارشات مشتریان را از طریق پلتفرم معاملاتی خود، دریافت و ثبت می‌کنند.

منظور از پلتفرم، نرم‌افزاری است که بروکرها جهت انجام معاملات، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. این امر، امکان انجام معاملات به صورت آنلاین را برای کاربران فراهم می‌سازد .

بروکر فیبو گروپ

بروکر فیبوگروپ، یکی از معتبرترین و با سابقه‌ترین بروکرهای آنلاین فارکس است که در سال 1998 تاسیس گردیده است . بروکر فیبو با نزدیک به 22 سال سابقه فعالیت در حوزه فارکس ، کمترین میزان نارضایتی کاربران را داشته و مورد اعتماد هزاران مشتری خود در سرتاسر جهان می‌باشد . فیبو را می‌توان به عنوان یکی از برترین بروکرها در حوزه شفافیت معاملات به حساب آورد . این بروکر در راستای محافظت از منافع مشتریان خود، به تمامی الزامات قانونی پایبند بوده و در این راستا مجوزهای متعددی نیز کسب کرده است .

نقاط قوت اصلی این بروکر عبارت است از:

پشتیبانی 24 ساعته با زبان فارسی

داشتن چندین دفتر نمایندگی جهت پشتیبانی بهتر کاربران در آستانه، مسکو، کیف، مونیخ، لیماسول و سنگاپور

تنوع بالا در اقلام معاملاتی این بروکر (42 جفت ارز اصلی، فلزات گران‌بها، نفت و…)

پایبندی کامل به قوانین و مقررات معاملاتی و رگوله شدن این بروکر توسط نهادهای نظارتی جهانی

انجام حسابرسی‌های سالانه جهت بررسی میزان انطباق بروکر با بالاترین استانداردهای بین‌المللی

روش‌های گوناگون و متنوع واریز و برداشت وجوه

بهترین بروکری ها برای فارکس
بهترین بروکری ها برای فارکس

بروکر آلپاری

بروکر آلپاری بیش از دو دهه تجربه‌ی کاری در ارائه خدمات بروکری دارد. هرچند شعب آمریکا، انگلیس و نیوزلند آن ورشکست شدند اما شعبه مادر آن که روسی است کماکان به کار خود ادامه داده است. شنیده های حاکی از آن است که مجوز ارائه خدمات این بروکر در داخل خود روسیه نیز توسط بانک مرکزی روسیه ابطال شده است.

بروکر آلپاری در سال هایی نه چندان دور یکه تاز بازار ایران بود و اکثریت تریدرهای فارکس ایرانی در این بروکر حساب داشتند. اما با گذشت زمان محبوبت این کارگزاری کم و کمتر شد ، هرچند الان نیز تعداد مشتریهای ایرانی آن کم نیست. این بروکر بیش از 250 دارایی CFD (فارکس، فلزات گرانبها، سهام و شاخص‌ها) را ارائه کرده و هر دو پلتفر متاتریدر 4 و 5 رابرای تریدرها ارائه کرده است.

بروکر لایت فارکس

لایت فارکس جزو اولین بروکرهایی بود که حداقل موجودی برای افتتاح حساب را به 1 دلار کاهش داد. همچنین ارائه‌ی حساب اسلامی و بدون بهره باعث شد تا در کشورهای اسلامی، توجه بیشتری به این بروکر شود . اما این بروکر سابقه چندان روشنی ندارد و در برهه ای از زمان متهم به کلاهبرداری بود.

با داشتن اسپردهای بالاتر از میانگین نمی تواند گزینه شماره یک تریدرها باشد. بروکر لایت فارکس نمره‌ی 8.1 را از 10 گرفته و شما می توانید به عنوان بروکر جایگزین و به عنوان بروکر دوم یا سوم خود از این بروکر استفاده کنید.

بروکر هات فارکس

1- این کارگزاری در سال 2010 در جمهوری موریس تاسیس شد .

2- دارای اسپرد های پایین

3- تنوع بالای دارایی های مورد معامله در آن

4- دارای گواهی نامه های معتبر

5- اهرم های انعطاف پذیر و با سقف بالا

6- استفاده از پلتفرم های متنوع و معتبر

7- ارائه خدمات و دوره های آموزشی رایگان به کاربران خود

8- ارائه تحلیل و تفسیر روزانه بازار فارکس

9- پشتیبانی بسیار قوی مشتریان

10- ارائه خدمات به اکثریت کشور ها به ویژه ایران

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top