بهترین بروکر ها برای فارکس

بهترین بروکر ها فارکس برای ایرانی ها

بهترین بروکر ها برای فارکس : این روزها فارکس به عنوان بزرگ‌ترین بازار جهانی، فرصتی طلایی برای طرفداران کسب سود به شمار می‌رود. اولین قدم برای ورود به بازار فارکس انتخاب بروکر است. بروکرها به عنوان واسطه برای انجام معاملات عمل می کنند.

بروکر چیست ؟

بروکرها یا همان کارگزاری‌ها، در واقع واسطه‌ای برای انجام سفارش‌های خرید و فروش مشتریان هستند. نقش این بروکرها به عنوان واسطه، فراهم نمودن بستری جهت انجام معاملات می‌باشد.

بروکر ها پس از ثبت اطلاعات طرفین معامله سفارشات مشتریان را از طریق پلتفرم معاملاتی خود دریافت و ثبت می کنند. منظور از پلتفرم نرم افزاری است که بروکرها جهت انجام معاملات در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. با این نرم افزار امکان انجام معامله به صورت انلاین هم وجود دارد. از شناخته‌شده‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی جهان، می‌توان به نرم افزار «متاتریدر» اشاره کرد که بسیاری از بروکرها از آن استفاده می‌نمایند .

بهترین بروکر فارکس

بروکر آلپاری فارکس : آلپاری با توجه به تنوع خدمات بروکر آلپاری میتوانیم یکی از بهترین بروکر های فارکس برای فارسی زبانان را بروکر آلپاری بدانیم. تنوع حساب بالا در بروکر آلپاری فارکس و واریز و برداشت آسان در این بروکر فارکس بزرگترین مزیت به حساب می‌آید. امتیاز این بروکر درارزیابی تجارت فارکس 4.7 از 5 است.

بهترین بروکر ها برای فارکس
بهترین بروکر ها برای فارکس

بروکر اوربکس : این بروکر یکی از بروکر های اروپایی می باشد که خدمات فوق العاده با کیفیت بالا برای همه نوع استراتژی معاملاتی به شمار می‌رود. اسپرد پایین و سرعت پوزیشن‌گیری بالا به همراه امکان شارژ و برداشت ریالی بروکر اوربکس  بزرگترین دلیل محبوبیت آن در میان ایرانیان و پارسی زبانان شده است. امتیاز این بروکر 4.6 است .

بروکر جاست فارکس : این نوع بروکر رقابتی ترین اسپرد را در میان بروکر های فارکس ارائه می دهد. بروکر جاست فارکس به دلیل اسپرد پایین ولوریج بالا میان ایرانیان معروف شده است.

بروکر HYCM : این بروکر کاملا معتبر است و از طریق دفتر قبرس خود به ایرانیان و کشورهای خاورمیانه خدمات میدهد. محبوبیت بروکر HYCM را میتوان در پشتیبانی قوی و تنوع نمادهای این بروکر دانست. این بروکر فارکس از محبوبترین بروکر های فارکس در کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین ایران است.

معیارهای انتخاب بهترین بروکر فارکس

امنیت یک بروکر فارکس /  هزینه های معامله در بروکر فارکس /  واریز و برداشت / پلتفرم معاملاتی در بروکرهای فارکس / اجرای دستورات معامله گر / خدمات پشتیبانی از مشتریان یک بروکر فارکس

تیم فارکس بورس بزرگترین و معتبر ترین سایت آموزشی بازار های مالی، فارکس، ارز دیجیتال است که تمامی تلاش خود را می کند تا تمامی دانش پذیران در تمامی بازار های مالی بتوانند سود کنند و به درآمد خوبی برسند. تیم فارکس بورس ترید تمامی استیمیت های مالی خود را در پلتفرم وی ترید منتشر می کند که می توانید مشاهده کنید تا از قدرت فارکس بورس ترید و شکل آموزش های تیم با خبر شوید.

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top