بهترین کارگزاری های فارکس

بهترین کارگزاری های فارکس

پیدا کردن بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان شاید در نگاه اول خیلی   ساده نباشد، به خصوص آنهایی که معامله گران ایرانی را می پذیرند و به آنها امکان می دهند که با ارز خود یعنی در واقع ریال ایرانی، سرمایه گذاری نمایند. به منظور فعالیت در بازارهای بورس جهانی مثل فارکس باید با انواع بروکرها آشنا باشید تا به سادگی قادر به استفاده از آن ها باشید. در این مطلب به معرفی بهترین کارگزاری های فارکس برای ایرانیان خواهیم پرداخت و بروکرهایی که شما را به عنوان یک تریدر ایرانی می شناسند و بدون مشکل می توانید در بازارهای فارکس، سهام، ETFs، باینری آپشن ها، CDF و حتی ارزهای دیجیتال مثل اتریوم و بیت کوین فعالیت کنید را معرفی خواهیم کرد.

بروکر آلپاری

گروه آلپاری به وسیله کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس قانون گذاری شده است و مثل هات فارکس، حداقل میزان واریزی به آن ۵ دلار است. در آلپاری شما می توانید حساب دمو داشته باشید و آپشن کپی تریدینگ برای آن فعال است. اطلاعات تکمیلی و مختصر در مورد بروکر آلپاری بدین شرح است؛

کشور : روسیه

حداقل واریز : ۱ دلار

حداکثر لورج : ۱:۱۰۰۰

تحت نظارت : Fincom

امکان انجام تجارت اجتماعی (کپی تریدینگ)

نوع حساب : نانو، استاندارد، باینری آپشن، ECN، Pro ECN

بهترین کارگزاری های فارکس
بهترین کارگزاری های فارکس

بروکر هات فارکس

یکی از پرطرفدارترین بروکر ها بین ایرانیان، هات فارکس می باشد که اسپرد خوبی نیز دارد و از دیگر ویژگی های خوب این بروکر برای ایرانیان، می توان به حداقل میزان واریز اشاره کرد. شما می توانید با واریز ۵ دلار به هات فارکس، اولین ترید خود را انجام دهید. از دیگر مزیت های هات فارکس پشتیببانی از متد های واریز و برداشت متداول مثل ویزا، مستر، نتلر و اسکریل است که شما می توانید با استفاده از خدمات یک سامانه واسط، با پرداخت ریالی و با استفاده از هریک از متد های گفته شده، حساب بروکر خود را شارژ کنید و یا سود خود را برداشت نمایید.

یکی از پر تکرار ترین بحث میان بهترین بروکرهای فارکس، همان اسپرد و دیگر هزینه های معاملاتی است. در میان بروکرهایی که با ایرانی ها کار می کنند، هستند بروکرهای بی انصافی که اسپرد اعلامی شان با اسپرد عملی در حساب های رییلشان فرق می کند، ولی با بررسی که در بین حساب های رییل بهترین کارگزارهای فارکس انجام دادیم، متوجه شدیم که بروکر هات فارکس Hotforex کمترین اسپرد عملیاتی را در حساب مارکت ریل خود به تریدرها ارائه می دهد.

دارای اسپرد های پایین

دارای گواهی نامه های معتبر

پشتیبانی بسیار قوی مشتریان

استفاده از پلتفرم های متنوع و معتبر

اهرم های انعطاف پذیر و با سقف بالا

ارائه تحلیل و تفسیر روزانه بازار فارکس

تنوع بالای دارایی های مورد معامله در آن

ارائه خدمات به اکثریت کشور ها به ویژه ایران

ارائه خدمات و دوره های آموزشی رایگان به کاربران خود

بروکر روبو فارکس

دلیل قرار گرفتن روبو فارکس در لیست ۸ تایی بهترین بروکر های فعال در ایران ، تنوع سبد معاملاتی ارائه شده است. جالب است بدانید که بروکر روبو فارکس سهام بیش از ۳،۰۰۰ شرکت آمریکایی و همچنین ۲۶ رمز ارز را در اختیار تریدرها گذاشته است. احتمالا افرادی که در بورس ایران فعالیت دارند و حال می خواهند تا سرمایه‌ گذاری خود را در بورس ‌های بین ‌المللی نیز انجام دهند، سبد معاملاتی این بروکر را جایگزین مناسبی برای سهام ‌های ارائه شده در بازار بورس ایران بدانند. می توان گفت که بروکر روبو فارکس نمره‌ ۸٫۵ را از ۱۰ گرفته و مناسب تریدرهایی است که قصد معامله بر روی سهام و ابزارهای معاملاتی غیر معمول را دارند. همچنین پلتفرم  cTrader نیز طرفداران خاص خودش را دارد. برخی از مزایای روبو فارکس را در ادامه آورده ایم؛

لوریج تا ۱:۲۰۰۰

اسپردهای کم و رقابتی

رگوله شده توسط IFSC

سابقه فعالیت از سال ۲۰۰۹

ارائه حساب Cent برای تازه ‌کارها

دارای پلتفرم cTrader و R Trader

امکان معامله بر روی ۲۶ ارز دیجیتال

بیمه حساب معاملاتی کاربران تا ۲۰ هزار یورو

امکان معامله بر روی سهام بیش از ۳،۰۰۰ شرکت آمریکایی

بهترین کارگزاری های فارکس
بهترین کارگزاری های فارکس

بروکر لایت فارکس

جالب است بدانید که لایت فارکس جزو نخستین بروکرهایی بود که حداقل موجودی برای افتتاح حساب را به ۱ دلار کاهش داد، همچنین ارائه‌ حساب اسلامی و بدون بهره موجب شد تا در کشورهای اسلامی، توجه به این بروکر با افزایش چشم گیری روبرو شود، ولی این بروکر سابقه چندان روشنی ندارد و در برهه ای از زمان متهم به کلاهبرداری بود. با داشتن اسپردهای بالاتر از میانگین نمی تواند گزینه شماره یک تریدرها باشد. نکته مهمی که در خصوص این بروکر باید در نظر داشته باشید، حجم تبلیغات اخیر آن در بازار ایران است، بیشتر کاربران وبسایت اصلی این بروکر ایرانی هستند و این نکته مثبتی نخواهد بود. بروکر لایت فارکس نمره‌ ۸٫۱ را از ۱۰ گرفته و شما می توانید به عنوان بروکر جایگزین و به عنوان بروکر دوم یا سوم خود از این بروکر استفاده نمایید.

لوریج ۱:۵۰۰

رگوله CySEC قبرس

بونوس افتتاح حساب

فعالیت از سال ۲۰۰۵ میلادی

ترید کردن و افتتاح حساب با حداقل ۱۰ دلار

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top