بیت کوین با 9000 دلار آزمایش مقاومت داشت

آزمایش مقاومت بیت کوین

در طول این هفته تاکنون بیت کوین در کانون توجه قرار گرفته است، زیرا بازار در اوایل روز تغییر معکوس داشته و سرمایه گذاران را به عقب می اندازد. بیت کوین تا کجا می تواند پیش برود؟ زمان آن فرا می رسد که بیت کوین بازاری را به خود اختصاص می دهد.

بیت کوین سفر جالبی داشته است، پس از افت 0.89٪ در روز یکشنبه، روز دوشنبه تنها 1.7٪ افزایش یافت و روز را با 8،940.9 $ به پایان رساند.

هنگامی که شما حرکات بیت کوین را با بیت کوین نقدی مقایسه می کنید، حرکات باید نسبتاً جزئی باشد، اما نکته مثبت این است که این حرکت صعودی است، در حالی که دوشنبه با نزدیک شدن به 8،769 دلار نزدیک به سطح اصلی پشتیبانی اصلی روزانه 8،674.47 دلار نگه داشته شد، ضروری است بولزهای بیت کوین با توجه به سناریوی فعلی، با تمرکز سرمایه گذاران بر هزینه های معاملات و زمان های مواجهه با هارد فورک بیت کوین کش، بالاتر از سطح کلیدی پشتیبانی قرار می گیرند.

در حالی که بیت کوین توانست در سطح روز مقاومت در برابر مقاومت اصلی 8،971.57 $ با بالای 9،011 دلار شکسته شود، اما در پایان روز نتوانست محدوده را حفظ کند و بعد از ظهر به محدوده بالاتری رسید.

به نظر می رسد این حکم در مورد آینده بیت کوین صادر شده است. در حالی وال ها همچنان به پشتیبانی بیت کوین می پردازند. بیش از 150 میلیارد دلار ارزش بازار ممکن است یک شبه تبخیر شود با این اوصاف، بولزهای بیت کوین جایگاه خوبی کسب کرده و به افزایش قیمت ها ادامه می دهند. با این حال، قیمت ها همچنان در سطح 9600 $، که 23.6٪ فیبوناچی بازپس گیری حرکت نزولی از بالاترین 19،981 دلار در 17 دسامبر 2017 است، اکراه قابل توجهی نشان می دهند. اساساً، تعجب چندانی ندارد که بولزها به شدت تحت فشار این مهم قرار گیرند، اما نکته خوب این است که به نظر می رسد روند جدید تایید شده است همانطور که در تصویر نمودار زیر مشاهده می شود. روند مقاومت ظاهرا شکسته شده و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان بدون هیچ مانعی پیش می رود.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top