تاثیر اختلافات ایالات متحده و چین به سابقه nfp

اختلافات ایالات متحده و چین به سابقه nfp لطمه می زند

بازار ایالات متحده در روز چهارشنبه در حالی که عدم اطمینان پیرامون مذاکرات تجاری ایالات متحده و چین رخ داد باعث ایجاد نوسانات شدیدی در بازار جهانی شد، در طی جلسه در مورد پیشرفتی که در مذاکرات حاصل شده به بهبود احساسات کوتاه مدت کمک کرده است، اما کل تصویر هنوز به شدت منفی است تا هر زمان که اختلافات تجاری بین این دو کشور وجود داشته باشد .

شاخص های مهم اقتصادی در پیش است. از مهمترین شاخص ها، تغییر اشتغال غیر مزرعه ای ایالات متحده خواهد بود. اقتصاددانان انتظار دارند اقتصاد آمریكا در ماه مارس 188،000 شغل ایجاد كند كه كمتر از رقم حیرت انگیز فوریه 313،000 است. تجدید نظر در داده های قبلی امکان پذیر است اما وجود 130،000 شکست در پیش بینی ممکن است فشار بیشتری بر دلار وارد کند. به نظر می رسد هنوز بازار به شدت مشغول مذاکرات در پس زمینه قرار گرفته است. NFP تجاری ایالات متحده و چین است و گزارش تحولات اخیر از خط مقدم چین و ایالات متحده نشان می دهد که هر دو کشور در مذاکرات به پیشرفتی رسیده اند و نشانه هایی از تمایل به پایان دادن به اختلافات تجاری ظاهر شده است.

EUR / USD

محبوب ترین جفت ارزی در حال حاضر با قیمت 1.225 معامله می شود که 62 پیم نزول از قیمت آن با 1.2287 کاهش دارد. حمایت روانی قابل توجه در حدود 1.2200 است و با نگاه کردن به نمودار به نظر می رسد فرصت کمی برای شکستن زیر این بار وجود دارد.

رویدادهای تماشای:

  • جمعه 12:30 PM به وقت گرینویچ، ایالات متحده، میانگین درآمد ساعتی
  • جمعه 12:30 PM به وقت گرینویچ، ایالات متحده، تغییر اشتغال غیر مزرعه ای

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top