تامین اعتبار نسخه بلاک چینی بازی Monopoly کامل شد!

بودجه لازم برای ساخت بازی بلاک چینی Monopoly جمع آوری شد.

نسخه مبتنی بر بلاک چین بازی Monopoly در اولین دور توانست سرمایه گذاران بزرگ را مجاب کند تا 750,000 دلار به این پروژه تزریق کنند. پروژه Monopolist (MONO) بر روی اجرای بازی فکری Monopoly بر بستر بلاک چین تمرکز دارد.

Monopolist اولین و تنها نسخه غیرمتمرکز از بازی فکری Monopoly است. جزئیات اولین دور از جمع آوری بودجه این پروژه که به تازگی به اتمام رسید منتشر شد. باتوجه به استقبال باورنکردنی سرمایه گذاران، این تیم در نظر دارد تا راه‌های دیگر جمع آوری بودجه مثل فروش عمومی توکن اختصاصی‌اش را آغاز کند.

طبق بیانیه‌ای که به تازگی توسط تیم Monopolist منتشر شد، نسخه مبتنی بر بلاک چین بازی فکری پرطرفدار Monopoly که موضوعی اقتصادی دارد، اولین دور تأمین نقدینگی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت.

در این دور از عرضه خصوصی توکن اختصاصی این پروژه یعنی MONO در مجموع 750,000 دلار جمع آوری شد. این بودجه توسط گروهی از شرکت های سرشناس فعال در زمینه سرمایه گذارهای پرخطر نظیر Dutch Crypto Investors، NFTb، X21، GEM Capital و بسیاری دیگر تامین شد.

این بودجه هم هزینه‌های مربوط به توسعه پروژه و هم هزینه‌های مربوط به فعالیت‌های بازاریابی تیم Monopolist را پوشش خواهد داد. ابتکارات آموزشی جدیدی نیز توسط این تیم برای این پروژه برنامه ریزی شده که برخی از آن ها به کمک سرمایه گذاران و شرکای این پروژه اجرایی خواهند شد.

تا کنون استقبال بی نظیری توسط فعالان حوزه DeFi از این پروژه صورت گرفت. همین مسئله باعث شد تا Monopolist فرصت دیگری را برای مشارکت در تأمین مالی این پروژه در نظر بگیرد. به زودی دور دیگری برای فروش توکن MONO آغاز می‌شود پیش بینی می‌شود حدود 375000 دلار از این طریق وارد این پروژه شود.

با توجه به محبوبیت بالای بازی مونوپولی در دنیا به نظر می‌رسد این پروژه آینده خوبی داشته باشد.

منبع: Utoday

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top