تحلیل روز طلا

تحلیل روز طلا

طلا روز سه شنبه در آسیا افزایش یافت.

با این حال ، تقویت دلار و افزایش بازدهی خزانه داری ایالات متحده ، سود فلز زرد را محدود کرد و سرمایه گذاران منتظر سرنخ های بیشتری از مقامات فدرال رزرو ایالات متحده در مورد زمان شروع کاهش دارایی ها و افزایش نرخ بهره هستند.

بازده معیار ده ساله ایالات متحده برای مدت کوتاهی از 1.5 درصد عبور کرد ، سطحی که از ژوئن 2021 در جلسه قبلی مشاهده نشده بود. بازدهی دو ساله نیز به بالاترین میزان از مارس 2020 رسید.

تحلیل روز طلا

نظر جروم پاول درمورد تورم

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، خزانه داری ایالات متحده ، در اظهارات آماده شده گفت: در صورت نیاز فدرال رزرو در برابر تورم کنترل نشده حرکت می کند.
اندرو بیلی از بانک انگلستان ، هاروهیکو کورودا از بانک ژاپن و کریستین لاگارد از بانک مرکزی اروپا (ECB) در تالار بانک مرکزی بانک مرکزی روز چهارشنبه به او ملحق خواهند شد. لاگارد روز بعد در انجمن سخنرانی می کند.

بانک چین

در آسیا و اقیانوسیه ، بانک چین روز دوشنبه متعهد شد از مصرف کنندگان در معرض بازار مسکن محافظت کرده و پول بیشتری به سیستم بانکی تزریق کند. دولت شنژن همچنین تحقیقات خود را در مورد واحد مدیریت ثروت گروه China Evergrande با ادامه مشکلات بدهی توسعه دهندگان آغاز کرد.
در همین حال ، آدام گلاپینسکی ، رئیس آن ، Narodowy Bank Polski (بانک ملی لهستان) بیش از 230 تن طلا دارد و قصد دارد ذخایر خود را افزایش دهد.

برای مشاهده مابقی تحلیل ها اینجا کلیک کنید.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top