جهش چشمگیر دوج کوین

جهش چشمگیر دوج کوین بعد از سقوط آزاد بیت کوین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۳۵۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱۰.۸۳ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر حدود ۳۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۹ درصد در اختیار اتریوم است.
ارزش دوج کوین طی ۲۴ ساعت بیش از ۵۰ درصد رشد کرد، این رمز ارز به دنبال انتشار توییت جدید ایلان ماسک جان تازه‌ای گرفته است. بنیان گذار اسپیس ایکس و تسلا در توییتی نوشت: «با توسعه دهندگان دوج کوین همکاری خواهم کرد تا کارایی آن را در هنگام استفاده از تراکنش ها افزایش دهیم. ماسک پیشتر نیز یک نظرسنجی توییتری برگزار کرد که اکثر رای دهندگان به استفاده از دوج کوین به عنوان ابزار پرداخت خرید محصولات تسلا رای مثبت دادند.»
به فاصله چند ساعت پس از آنکه ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در تغییر موضعی عجیب اعلام کرد که قبول بیت‌کوین برای خرید محصولات این شرکت به دلیل نگرانی‌های زیست محیطی متوقف شده است، دفتر خدمات مالی داخلی آمریکا هم از آغاز رسیدگی به تخلفات صرافی بایننس – بزرگ‌ترین صرافی ارز‌های دیجیتالی در جهان – به اتهام پولشویی و تخلفات مالیاتی گسترده خبر داد. مقر صرافی بایننس در جزایر کایمن و سنگاپور قرار دارد.
در حال حاضر دوج کوین در مقام 4 ام جدول رتبه بندی ارز های دیجیتالی قرار دارد قیمت به دلار 0.53 و معادل 12.233 تومان می باشد .

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top