ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی ؟

آیا معامله گران رومانی هستند؟

ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی : من در حال بررسی کشورها با مالیات بر درآمد پایین بودم وبه این نتیجه رسیدم که رومانی فقط ۱۰ درصد سود سرمایه خود را خرج می‌کند , من هنوز مطمئن نیستم که آیا این سود برای سود تجاری اعمال می‌شود یا نه؟

 معمولا ً سود تجاری به دلیل ماهیت ریسک بالای تجارت دارای مالیات کم‌تر می باشد

 اگر شما یک تاجر هستید این بهترین معامله است ( در حالی که ۵۰۰ کلوین برای مهاجرت به موناکو ندارید و ویزای اقامت بگیرید و مالیات بر درآمد کسب کنید )

اما دوست دارم از یک تاجر رومانی بشنوم که چقدر مالیات برسود خود را پرداخت میکند؟!

تفکر و معامله

اکثر مردم در رسانه های اجتماعی اساساً همین فرض را دارند – که یک فرض به همان اندازه واقعی است. وقتی نگاهی دقیق تر انداختم ، همان فرض مکرر را دیدم و متوجه شدم که مردم دیگر فکر نکرده اند و فرضیه ها و نظرات را به عنوان واقعیت تلقی کرده اند.

ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی
ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی

اولین مورد نوع A است که فرض می کند و روی تکرار گذشته حساب می کند. و برخی از افراد حتی مانند گذشته برنامه هایی در مورد آینده خواهند داشت. اما یک مشکل اساسی در این مورد وجود دارد

 اگر به آنچه در دنیای واقعی اتفاق می افتد توجه نکنید این چگونه می تواند بر بازده مورد انتظار شما تأثیر بگذارد؟

ساختار عمومی بر اساس احتمال برگشت 1 لایه ، 2 ردیف و 3 ردیف قبل از اقدام بعدی است. احتمالات اساسی در اینجا ضروری است زیرا تنظیمات تجارت بر اساس شرایط زودگذر انجام نمی شود ، به عنوان مثال. اطلاعیه های خبری این موارد بخشی از تجزیه و تحلیل بنیادی معمولی نیستند ، زیرا این امر می تواند نسبت به نتایج خاصی مغرضانه باشد ، به عنوان مثال. اخبار بانک مرکزی یا تعدیل نرخ بهره.

احتمالات اساسی که همیشه در حال بازی هستند عبارتند از – هر راه اندازی تجاری 50٪ شانس موفقیت را ارائه می دهد. پس از این ، سوگیری های مستقیم و غیر مستقیم شانس یک نتیجه را بر دیگری افزایش می دهد ، با این حال ، سوگیری ها مشخص نیستند ، بنابراین باید برنامه ای پشتیبان برای اطمینان از نتایج مثبت وجود داشته باشد.

-به یاد دارم سالها پیش جورج کارلین را روی صحنه دیدم و دیروز ، دوستم این ویدیوی یوتیوب از جورج را به من نشان می دهد که در مورد موضوعی صحبت می کند که اکثر مردم هرگز دوست ندارند در مورد آن صحبت کنند اما در واقع بسیار مهم و مرتبط است.

بسیاری از افراد در چنین سایتی ممکن است فکر کنند که معاملات فقط مربوط به “algo” یا “بانک ها” یا “نمودار قیمت” است. اما اگر کمی عقب نشینی کنید و نگاه کنید، خواهید دید که این افراد نه دانش و نه استعداد ذهنی ای برای درک زندگی واقعی ، فراتر از این همه “تجارت” دارند. تماشای فردی که سعی می کند چیزی را برای تازه واردمبتدی توضیح دهد و تماشای آن فرد تازه وارد مانند یک گربه روی یک کاسه شیر باشد، خنده دار است.

ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی
ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی

سیستم توزیع جریان ساده سفارشات خط افزایشی

من فکر می کنم مناسب است ذکر کنم که این رویکرد یک استراتژی معمولی برای شکستن و بازآزمایی مجدد نیست که بسیار رایج است. در این روش ، ما به دنبال حوزه های تقاضا یا عرضه هستیم که مهمترین آنها هستند – مناطق واضح که سفارشات در آن اقامت دارند و اغلب مواردی را در سطوح شکست خط روند پیدا می کنیم. بنابراین توجه به این نکته ضروری است که قیمت باید سطوح کلیدی را به سمت نزولی (برای تنظیمات فروش) یا صعودی (برای تنظیمات خرید) بشکند. بنابراین نظرات شما به درستی با این روش مطابقت دارد – نیاز به قیمت برای شکستن نوسان.

برای سادگی SL را می توان فراتر از تاب که TL را شکسته قرار داد ، به شرطی که تاب زیاد نباشد. من معمولاً سعی می کنم راه اندازی LTF را در سطح شکست TL بالاتر پیدا کنم و sl خود را بر اساس تنظیم مقیاس پایین تنظیم کنم. به این ترتیب ، من می توانم از RR های بزرگ سود ببرم.

آیا کسی سعی کرده است فقط GBP بخرد؟

یا شاید ، فقط دلار بخرید؟ باز کردن و مدیریت فقط فروش GBP (به GBPUSD)؟

  1. فقط روند اصلی را از نقطه شروع تعیین کنید.
  2. هر شاخصی برای کار مناسب است (همه آنها 50٪ نسبت اشتباه در مقابل 50٪ نسبت صحیح دارند).
  3. فقط به یک طرف بچسبید و جهت تغییر جهت ، آن نشانه های کوچک بی نهایت را ورق نزنید.

برخی از نقاط شروع برای شما موارد منفی را به همراه خواهد داشت ، بیشتر نقاط مثبت را برای شما به ارمغان می آورند. اینها را مدیریت کنید تا بتوانید در انتها سود ببرید. هر مشاغل کوچک در سراسر جهان به این شکل عمل می کند.

انجام این کار شما را به جایی می رساند ، شاید تقریباً همه شما تا به حال در آنجا نبوده اید.

و زمان مهم است زیاد. صرف نظر از آنچه که آنها سعی دارند شما را در اینجا ارائه دهند.

ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی
ذهنیت و تفکر معامله گران رومانی

یک بیانیه و پرسشی که مدتهاست به آن فکر کرده ام ، در مورد FX مطرح می شود.

به نظر می رسد که کسی یا چیزی خطوط “شمع به شمع” را دوست دارد. من هرگز آنها را S/R S/D و غیره تصور نمی کنم. برای من آنها فقط اهداف هستند.

مشکلی که بسیاری از افراد با این مفهوم دارند این است که ممکن است فکر کنند که هدف یک مکان نهایی است. و بنابراین برعکس می شود.

ممکن است در حدود 50 درصد مواقع درست باشد ، تقریباً مانند بسیاری از ایندیس و غیره در “پیش بینی” خود.

اما اگر هدف مکانی باشد که شخص یا چیزی “به آنجا” می رود. خوب آیا این نمی تواند معنای دیگری داشته باشد جز اینکه هنگام رسیدن به آنجا چه کار باید کرد؟

چه کسی حمایت می کند و چه کسی مقاومت میکند؟

بانکداران به دام افتاده با افزایش موقعیت خود در سطوح کلیدی از افت های بزرگ جلوگیری می کنند تا معامله گران کوچکتر را تشویق به حمایت از موقعیت خود کند.

این دستکاری تلاشی است از جانب آنها تا با توقف قیمت ، پوست خود را نجات دهند ، قبل از اینکه پسران برک آوت از سطح حمایتی عبور کنند و شما فکر می کنید معامله گران خرده فروشی نگران از دست دادن چند دلار هستند بانکداران خوش شانس نیستند.!

سفارشات محدود منفعل یا سفارشات بازار پرتلاطم چیست ؟

دو عضو شناخته شده در FF به نام DonPato و Michael (موضوع Bionic) معتقدند دستورات محدودیت منفعل قوی تر هستند (اگر اشتباه کنم ، خوشحال می شوم که تصحیح می شوم). من معتقدم شواهد من طی چند سال جمع آوری شده است که نشان می دهد سفارشات محدودیت منفعل در واقع ضعیف تر هستند.

منظور من چیست و چرا اهمیت دارد؟

اگر نظریه ای داریم مبنی بر اینکه سفارشات محدود منفعل ضعیف تر هستند ، ما معتقدیم که برای کسب سود خوب ، نیاز داریم که کتاب سفارش برای یک لحظه کوتاه با صفر محدود نامتعادل شود.

قرص قرمز فوراً اقدام می کند زیرا عدم تعادل در دفترچه سفارش ایجاد شده است و سفارشات خرید یا فروش صفر رخ داده است.

قرص آبی برای معامله گران است که معتقدند سفارشات محدود منفعل قوی تر هستند و معتقدند این سفارشات قیمت را همیشه کنترل می کنند.

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top