ردیت، روی پلتفرم NFT کار می کند!

ر اساس یک آگهی شغلی جدید، هیئت پلتفرم آنلاین ردیت (Reddit) در حال آماده شدن برای توسعه پلتفرمی برای توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) میباشد.

این شرکت که مقر آن در سانفرانسیسکو قرار دارد، به دنبال یک مهندس بک اند ارشد(senior backend engineer) است. این مهندس مسئولیت ساخت خدماتی را بر عهده خواهد داشت که این امکان را برای «میلیون‌ها» کاربر ممکن می‌سازد تا NFTها را مینت کنند و تجارت کنند.

شرح این شغل، اهمیت NFT ها را برجسته می کند و پیش بینی می کند که آنها طرز فکر ما در مورد کالاها را “بازنویسی” می کنند. این موارد، گزینه های متعددی از کاربردهای مرتبط با فناوری جدید را برجسته می کند:

“فراتر از هنرهای تجسمی، در حال حاضر NFT هایی برای موسیقی، فیلم، مقاله و حتی میم ها وجود دارد. بسیاری معتقدند که NFT ها استانداردی برای آیتم های بازی های آنلاین و همچنین مواردی در متاورس (metaverse) احتمالی، خواهند شد.”

پنج سال تجربه در توسعه بک اند (Backend) و توانایی طراحی سیستم های پیچیده توزیع شده، شرایط اصلی مورد نیاز برای این موقعیت است.

الکسیس اوهانیان(Alexis Ohanian)، یکی از بنیانگذاران ردیت ، از طرفداران بزرگ اتریوم(Ethereum) و NFT است. در MET Fashion Gala ، او حتی یک CryptoPunk NFT که برای همسرش، سرنا ویلیامز(Serena Williams) خریده بود را پوشید.

منبع:u.today

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top