رمزارز سریال کره ای بازی مرکب در کمتر از یک هفته ،بالغ بر 75000٪ جهش یافت

سریال “بازی مرکب” (Squid Game) نه تنها در نتفلیکس موفقیت قابل توجهی را کسب کرد ، بلکه این سریال، عرصه ارزهای دیجیتال را نیز تحت تاثیر قرار داد. بر اساس داده های کوین مارکت کپ، توکن این سریال طی هفته جاری ، بالغ بر 75000٪ افزایش یافته است.

«بازی مرکب» ،یک سریال کره ای است که در آن بر روی گروهی از افراد بدهکار و بی پول تمرکز کرده است. این افراد برای کسب جایزه در مسابقات خطرناک رقابت می کنند تا زنده بمانند.

قیمت رمزارز این سریال که نام آن اسکویید است ،در روز سه شنبه حدود 0.012 دلار معامله می شد، اما تا امروز  به $13.31 دلار  رسیده است و رشدی بالغ بر 75000٪. را تجربه کرد. در حال حاضر ،ارزش بازاری آن حدود 722 میلیون دلار است.

بنا به وایت پیپر این رمزارز، پیش فروش آن از 20 اکتبر( 28 مهر) در عرض تنها یک ثانیه به پایان رسید.

این رمزارز «با استفاده از الگوریتم play to earn » ساخته شده است. این بدان معناست که هولدر های آن می توانند در بازی های آنلاین شرکت کنند. هزینه های ورودی آنها به بازی ها از طریق رمزارز اسکویید دریافت می شود که 10٪ از آن به توسعه دهندگان بازی تعلق می گیرد و مابقی در استخررمزارز به عنوان پاداش سرمایه گذاری می شود.

بنا به این وایت پیپر ، “هرچه تعداد بازیکنان بیشتر باشد، مجموعه پاداش بزرگ‌تر خواهد بود. مهمتر از آن، دیگر شاهد عواقب مرگباری در این بازی ها نیستیم! تتها با برد این بازی ها می توانید لذت برده و هنگام شکست ، ناراحت خواهید شد.!

رمزارز اسکویید به جمع میم کوین هایی از جمله شیبا اینو پیوست و بدون دلیل خاصی ، رشد بسیار عطیمی را تجربه کرد.

screenshot markets.businessinsider.com 2021.10.30 11 16 09 1 300x150 - رمزارز سریال کره ای بازی مرکب در کمتر از یک هفته ،بالغ بر 75000٪ جهش یافت

گفتنی است که در نسخه های ابتدایی این مطلب ، رمزارز اسکویید ، 2000% افزایش یافته بود.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top