You are currently viewing روش ثبت نام در بروکر آلپاری
آموزش رایگان فارکس آموزش رایگان فارکس برای مبتدیان

روش ثبت نام در بروکر آلپاری

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری

روش ثبت نام در بروکر آلپاری : همونطور که میدونید یکی از راه های کسب درآمد ترید و معامله کردن در فارکس هست، میلیون ها نفر در سراسر دنیا در این بازار مشغول به خرید و فروش ارز و فلزات گرانبها هستند.

مرحله اول

  افتتاح کابین مشتری = اول باید وارد صفحه فارکس شوید سپس مشخصات خود را وارد کنید. مانند تصویر زیر

مرحله دوم

در صورتی که مرحله یک را به درستی انجام داده باشید، شما الان وارد مای آلپاری خودتان شده اید. روی گزینه افتتاح حساب معاملاتی کلیک کنید. توجه داشته باشید که از نظر فنی شارژ حساب های MT5 و pro.ECN به صورت مستقیم برای ما امکان پذیر نیست. اگر این دو نوع حساب مورد نظر شماست، حتما یک حساب standard.MT4 هم در کنار حساب اصلی خودتان افتتاح کنید. هنگام شارژ حساب، شماره این حساب استاندارد را به ما اعلام کنید، ما حساب استاندارد را برای شما شارژ می کنیم و سپس خودتان به راحتی بین حساب استاندارد و حساب MT5 یا pro.ECN پول را انتقال خواهید داد.

روش ثبت نام در بروکر آلپاری
روش ثبت نام در بروکر آلپاری
روش ثبت نام در بروکر آلپاری
روش ثبت نام در بروکر آلپاری

مرحله سوم

ارائه مدارک شناسایی = بعد از اتمام مرحله دوم مشخصات معاملاتی حساب جدید به شما نمایش داده می شود .در این مرحله باید مدارک خود را آپلود کنید .

سپس روی گزینه my Account کلیک کنید و گزینه Upload documents را انتخاب نمایید . تصویر اسکن شده کارت شناسایی ( پاسپورت یا شناسنامه یا کارت ملی ) را برای آلپاری ارسال نمایید. توجه داشته باشید که تصاویر گرفته شده با دوربین موبایل ، دوربین عکاسی ، اسکن شده از کپی مدرک و … قابل قبول نیست . شما می بایست اسکن رنگی از اصل مدرک شناسایی را تهیه کنید و برای بروکر ارسال نمایید .

مرحله چهارم

برای واریز وجه و شارژ حساب از ستون سمت راست به قسمت واریز وجه میرویم در صفحه باز شده نوع انتقال واریز وجه ، درصورتی که قصد برداشت وجه داشته باشیم به همین طریق گزینه برداشت وجه رو میزنیم ،سپس نوع انتقال را انتخاب می کنیم .

درصورتی که ریالی قصد پرداخت دارید باید در سایت تاپ چنج عضو شوید و اونجا حسابتون رو شارژ کنید سپس اینجا گزینه TC wallet رو انتخاب کنید .

مدارک لازم برای افتتاح حساب و ثبت نام در فارکس

برای ثبت نام در فارکس مدارک مانند نام ، آدرس ، تاریخ تولد و شماره شناسه مالیاتی tax IDرا از شما دریافت خواهند کرد. با ثبت نام با هویت غیر ایرانی، معمولا مالیاتی را برای شما از کسب درآمد از فارکس در نظر خواهند گرفت که این مورد را مخصوصا اگر با هویت آشنایان خود در خارج از کشور ثبت نام کرده اید باید در نظر بگیرید. لطفا برای ثبت نام در Forex و یا ارزهای دیجیتال مدارک و پاسپورت تقلبی ارسال نکنید زیرا در ادامه فعالیت خود حتما به مشکل خواهید خورد .

روش ثبت نام در بروکر آلپاری
روش ثبت نام در بروکر آلپاری

شرایط ورود به فارکس

در اغلب بروکرهای که فارسی زبانان از آن استفاده می‌کنند شرایطی خاصی را برای ورود به فارکس و معامله در آن برای مشتریان خود در نظر ندارند. این بروکرها به شما این امکان را می دهند تا پس از ثبت نام و شارژ حساب فارکس خود بتوانید سریعا معاملات خود را انجام دهید. در بروکرهای معتبر جهانی و مخصوصا بروکرهای حاضر در آمریکا این شرایط کمی متفاوت تر است. این بروکرها طبق قوانین این کشورها برای ورود افراد در کنار اینکه اطلاعات کاملی از آن ها دریافت می‌کند. موارد دیگری نیز از مشتریان می‌خواهند .

حداقل سرمایه برای ورود به فارکس

اینکه حداقل سرمایه مورد نیاز برای ورود به فارکس چقدر است بیشتر به سیاست های کاری از بروکر در فارکس برمیگردد و معمولا بر اساس نوع حسابی که در بروکرهای فارکس ایجاد می‌کنید حداقل سرمایه مورد نیاز برای فعالیت در فارکس متفاوت است. به طور مثل در برخی از بروکرها حداقل سرمایه بر اساس نوع حساب متاتریدر ۴ و ۵ متفاوت است. همچنین در نوع حساب استاندارد بروکر فارکس این مورد نیز متفاوت است . ولی در حالت کلی سرمایه مورد نیاز حساب های استاندارد معمولا از ۱۰۰ دلار شروع شده و این حالت بیشتر در نوع حساب های متاتریدر ۵ است. در حساب های استاندارد متاتریدر ۴ ممکن است این مقدار حتی کمتر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید