ورود به سایت اصلی آلپاری

روش ثبت نام در بروکر آلپاری : با ورود به صفحه اصلی ابتدا باید مشخصات خود مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل معتبر و شماره همراه خودتان را وارد کنید و در انتها تیک قبول قوانین را بزنید و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. در مرحله بعدی باید تابعیت کشور خود و شهر محل اقامت خودتان را مشخص کرده و روی گزینه ادامه کلیک نمایید .

در صفحه بعدی بروکر از شما میخواهد 2 نوع راه را برای دریافت کد تاییدیه انتخاب کنید که یکی به ایمیل شما ارسال می شود و دیگری کد را به شماره همراه شما پیامک میکند که پیشنهاد میکنم راه ساده تر و راحت تر پیامکی را انتخاب کنید. پس از بدست آوردن کد تاییدیه و وارد کردن آن در کارد مورد نظر شما باید روی گزینه اتمام ثبت نام کلیک نمایید .

در صفحه بعدی که وارد می شوید از شما میخواهد پسوردی را برای اکانت خود مشخص کنید سپس روی گزینه فعال سازی کلیک می کنید. در صفحه بعد شما میتوانید هم حساب دمو و هم فضای لایو فارکس را بسازید . گزینه حقیقی یعنی حساب لایو (ریل) و گزینه مجازی به معنی حساب دمو می باشد. عزیزانی که تازه کار هستند در ابتدا حساب دمو باز کنند تا با محیط فارکس آشنا شوند و بعد از کسب دانش و اطلاعات لازمه حساب حقیقی بسازید .

آموزش احراز هویت در بروکر آلپاری

به منظور فعالیت در بروکر آلپاری ، پس از ساخت حساب در این سایت باید احراز هویت انجام شود. احراز هویت یا وریفای شدن حساب کاربری شما در این سایت اجباری است. البته بدین منظور، نیازی به پاسپورت نداشته و خیلی راحت با ارسال تصویر کارت ملی خود می توانید وریفای حساب کاربریتان را انجام دهید.

از منوی بالای سایت روی گزینه حساب من کلیک نمایید . پس از کلیک، منویی باز می شود که از بین گزینه ها باید گزینه ارسال مدارک را انتخاب نمایید. صفحه جدیدی باز می شود که در انتهای صفحه با استفاده از گزینه ارسال مدارک می توانید مدارک خود را ارسال کنید .

روش ثبت نام در بروکر آلپاری
روش ثبت نام در بروکر آلپاری

با انتخاب این گزینه ، مدارک خود برای احرازهویت را انتخاب کرده و در کادر بعدی ، عکس شفافی از کارت ملی خود را بارگذاری کنید . فرمت های تصویری قابل پشتیبانی در سایت برای شما نمایش می یابد . فرمت عکسی که آپلود می کنید باید یکی از همان فرمت های مجاز باشد تا آپلود عکس با موفقیت انجام شود .

پس از آپلود عکس می توانید روی گزینه ارسال کلیک کرده تا حسابتان وریفای شود . درخواست های وریفای حساب در روزهای کاری و غیرتعطیل بررسی می شوند . بازارهای جهانی و بروکرها در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هستند . در روزهای هفته نیز حدودا 4 تا 8 ساعت ممکن است وریفای حساب شما زمان ببرد .

نکات مهمی درمورد بروکر آلپاری 

در زمان نگارش این مقاله، هیچ طرحی برای پاداش از سوی آلپاری ارائه نشده است.

به منظور وریفای حساب خود می توانید یک تصویر از کارت ملی خودتان در پروفایل شخصی خود آپلود کنید. درواقع، نیازی به ترجمه کارت ملی نخواهید داشت .

حداقل واریزی برای شارژ حساب نانو فارکس مبلغ 1 دلار است . برای حساب استاندارد فارکس ، حداقل واریزی مبلغ 20 دلار است .

برای حساب باینری آپشن حداقل واریزی مبلغ 1 دلار است .

در آلپاری قادرید در هر روز بی نهایت ترید داشته و هیچ محدودیتی همچون سایر بروکرها نخواهید داشت .

بروکر آلپاری فاقد سقف واریز و برداشت است .  یعنی هر میزان که بخواهید می توانید دلار وارد حساب خود کرده یا از آن خارج کنید .