ریپل از پروژه های انرژی خورشیدی پشتیبانی می کند

شرکت بلاکچین ریپل از همکاری با شرکت خدمات مالی Nelnet مستقر در لینکلن خبر داده است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، به طور مشترک 44 میلیون دلار در بخش تجارت تجدیدپذیر این شرکت سرمایه گذاری می کند تا بودجه پروژه های انرژی خورشیدی آمریکا را تامین کند.

کن وبر (Ken Weber)، مدیر تأثیر اجتماعی ریپل، ادعا می کند که کاهش رد پای کربن در صنعت رمزارزها باید یکی از اولویت های اصلی باشد:

“تضمین آینده ای با انرژی پاک یک اولویت اصلی در همه صنایع است، نه تنها برای رشد اقتصادی آینده بلکه برای تضمین یک جهان پایدارتر. با افزایش استفاده از ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین، بدیهی است که این فناوری پشتوانه سیستم های مالی آینده ما خواهد بود.”

انتظار می رود که پروژه های تأمین شده توسط ریپل بیش از 1.5 میلیون تن انتشار بیومتریک از گازهای گلخانه ای CO2 را جبران کند.

Nelnet ارائه خدمات به توسعه دهندگان کسب و کار را در ژوئن 2020 (خرداد 1399) آغاز کرده است تا تلاش خود را برای تنوع بیشتر در تجارت خود که تا حد زیادی به صنعت وام دانشجویی وابسته بود، ایجاد کند. این شرکت در سال 2018 (1397) تامین بودجه طرح های انرژی خورشیدی را آغاز کرده است.

ریپل یکی از شرکت های طرفدار وضعیت آب و هوا در فضای رمزارزها بوده است. در اوایل آوریل (فروردین)، این شرکت همراه با Consensys و CoinShares وارد بخشی از توافقنامه آب و هوایی رمزنگاری شده است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شرکت فناوری بیت کوین Blockstream به منظور ایجاد یک ارز رمزنگاری شده با انرژی خورشیدی در اوایل ماه ژوئن (اواسط خرداد)، با طرح Square خالق توئیتر، Jack Dorsey، متحد شده است.

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top