سیستم اقدام قیمت ها

سیستم اقدام قیمت ۱ M

سیستم اقدام قیمت ها : شکست ساختار به این معناست که قیمتها بالا و پایین می روند ، هنگامی که آخرین روند صعودی به پایین می افتد ، زیرا ما با همگرایی واگرایی rsi روبرو هستیم. هر آخرین پایین بالا یا پایین در صورت روند نزولی یک راه اندازی نیست مگر اینکه واگرایی را مورد توجه قرار دهیم. به گرفتن مایع شکار حرارتی است ، زیرا ما شاهد واگرایی به این معنا نیستیم که وارد تجارت می شویم زیرا باید قانون 2 را ببینیم ، شکست ساختار یا قیمت شکار SL می تواند آینده را به پایین ترین سطح بالا یا پایین برساند. در اینجا ما همچنین می توانیم منتظر شکست ساختار بعد از شکار نقدینگی/اسلات باشیم.

منتظر می مانیم و شاهد رد شدن فتیله سفارشات برای ورود با اس اس اس بسیار و کمبود هستیم استراتژی زیگزاگ + پیروی ساده

اساس این استراتژی استفاده از دو ابزار سنتی Zigzag و retracement است.

قوانین فروش:

اساس این استراتژی استفاده از دو ابزار سنتی است که عبارتند از: zigzag و fibonacci .

سیستم اقدام قیمت ها
سیستم اقدام قیمت ها

قوانین فروش :

۱. شاخص zigzag را روی نمودار بکشید و تنظیمات پیش‌فرض را در حال حاضر رها کنید . zigzag فقط به شناسایی نوسانات کمک می‌کند ، اما هر تاجر باید بتواند نوسانات را با چشم غیر مسلح تشخیص دهد .

۲. تشخیص هویت کم ( L ) و یک بالا ( H ) . منتظر قیمت برای شکستن سطح پایین تا فرم ( یک مدرک کارشناسی ) باشید .

۳. یک فیبر کوچکی از llبه H رسم کنید .

۴. اگر تخفیف قیمت به سطح فیبر موردنظر شما وارد شود ، وارد شوید .

۵. شما ممکن است از فیلترهای دیگری مانند rsi یا stochastic استفاده کنید

۶. بهترین مشاغل جایی هستند که :

الف . قیمت قسمت زیادی از زمان را صرف تشکیل پای L – H کرده‌است .

ب. ترکیب زیادی در اطراف پای H وجود داشت .

ج price برای بازگشت به سطح فیبر خیلی طول می‌کشد . در عین حال ، ما خواهان بازگشت بیش از حد سریع هستیم ، چرا که ممکن است خرید سازمانی و یک تغییر گرایش بالقوه باشد .

همچنین توجه داشته باشید که برای بازارهای رو به بالا ، قیمت ممکن است اغلب از سطح فیبر ۵۰.۰ گذشته باشد .

روپیه هند امسال رشد ثابتی داشته‌است ، اما UBSانتظار دارد که این روپیه ” کوتاه‌مدت ” باشد .

به گفته UBS ، روپیه هند امسال یکی از پایدارترین ارزهای آسیا و اقیانوسیه بوده است ، اما انتظار می رود ثبات آن کوتاه مدت باشد. استراتژیست های بانک سرمایه گذاری سوئیس در یادداشتی به تاریخ 25 اوت گفتند که انتظار دارند پول هند تا پایان سال به 77 دلار در هر دلار – بیش از 5 درصد ضعیف تر از سطح فعلی – کاهش یابد و تا سپتامبر 2022 به 79.5 کاهش یابد. UBS گفت: “ما ثبات INR سال جاری را کوتاه مدت می بینیم” ، و افزود که عقب نشینی در اوراق بهادار آمریکا ثبات وام را به ارزهایی مانند روپیه می دهد. روپیه در حدود 72.98 دلار در هر دلار تغییر قیمت داد .

سیستم اقدام قیمت ها
سیستم اقدام قیمت ها

کاهش ارزش دلار آمریکا ادامه دارد

هفته گذشته بازار ارز همچنان در وضعیت روحی و روانی دلار آمریکا قرار داشت و شاخص ذخیره ارز جهان -0.6 درصد کاهش یافت که پایین ترین سطح در ماه گذشته است. داده های مربوط به بزرگترین اقتصاد جهان به رشد مداوم ، اما با کندی متوسط نسبت به نیمه اول سال اشاره داشت.

شاخص واقعی مدیران خرید ISM ساخت 59.9 واحد بود و نسبت به ماه قبل ثابت ماند. بازار کار کشور 235 هزار شغل ایجاد کرد ، اما نتیجه واقعی بسیار کمتر از انتظارات بازار از 750 هزار نفر بود ، که نشان می دهد بازار کار با سرعت کمتری بهبود می یابد

AUD قبل از جلسه RBA در حال تمرکز است

RBA بیانیه به روز شده و تصمیمات سیاست را یک شبه ارائه می دهد. مسأله اصلی این است که آیا بانک برنامه های خود را برای کاهش خرید اوراق قرضه از 5 میلیارد دلار استرالیا به 4 میلیارد دلار در اواخر این ماه به تأخیر می اندازد یا خیر. با توجه به اینکه تمدید قرنطینه هنوز در دست بررسی است ، به نظر می رسد پیش بینی رشد کوتاه مدت و کل سال کاهش می یابد.

این بانک همیشه آماده است تا “در پاسخ به اخبار بد دیگر در زمینه سلامت” تلاش های سیاستگذاری خود را افزایش دهد. یکی از بانکهای برجسته محلی حتی از افزایش خرید دارایی ها برای کمک به مقابله با انقباض که به اقتصاد ضربه می زند ، حمایت می کند.

سیستم اقدام قیمت ها
سیستم اقدام قیمت ها

نفت و اهمیت آن در معاملات فارکس

برای یک کالا ، نفت تأثیر فوق العاده ای بر بازار ارز دارد. علی رغم بی توجهی بسیاری از سرمایه گذاران به تاثیر آن ، نفت عامل برخی از تهاجمی ترین حرکات در بازار فارکس است. قیمت نفت در بازار آزاد مانند قیمت هر کالا دیگر در نوسان است. سرمایه گذاران فارکس می توانند نفت را با استفاده از CFD (قراردادهای تفاوت) مانند سایر جفت ارزهای موجود در داشبورد فارکس خرید یا فروش کنند. اما این مقاله در مورد جنبه فنی تجارت نفت نیست. در عوض ، به تاثیر نفت بر نوسانات بازار فارکس می پردازد.

رئیس LSE می‌گوید بریتانیا شاهد ” تعدیل عظیم ” در بازار کار است

\به گفته مینوشه شفیق , مدیر دانشکده اقتصاد لندن , انگلستان در بازار کار خود در حال انجام اصلاحات ساختاری در بازار کار خود است و سیاست گذاران باید ” اجازه دهند که بازار کار وظیفه خود را انجام دهد ” . کسب و کاره‌ای بریتانیا با ترکیبی از کمبود کارگر و قطع زنجیره تامین که دستمزدها و قیمت‌ها را در سراسر بخش‌های مختلف از جمله باربری و تدارکات , مراقبت و کشاورزی ارسال کرده‌است , آسیب‌دیده است . انتظار می‌رود افزایش اخیر در هزینه‌های تولید و قیمت انرژی باعث افزایش تورم در ماه‌های آینده شود .

هفته پیش رو

اجازه ندهید تعطیلات روز دوشنبه در آمریکا حواس شما را پرت کند. اولین هفته کامل ماه سپتامبر پر از جمعیت است. نکات برجسته شامل جلسه بانک مرکزی اروپا و تورم چین است. بانک ذخیره استرالیا و بانک کانادا نیز ملاقات می کنند.

بانک روسیه از ماه مارس به طور مداوم نرخ ها را افزایش داد و در جولای 100 بشکه افزایش یافت و در 10 سپتامبر مجدداً ملاقات کرد و نرخ اصلی آن 6.5، است ، که برابر با CPI سالانه در جولای است. این نرخ در ماه فوریه 4.25 درصد و تورم 5.7 درصد بود. بسیاری از کارهای سنگین را انجام داده است ، اما کارهای بیشتری باید انجام شود.

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top