حجم کل بازار 1.07 تریلیون دلار
معاملات 24 ساعت 136.741 میلیارد

شیوع ویروس دلتا در استرالیایی همچنان ادامه می یابد

اخبار
زمان مطالعه زمان مطالعه دقیقه

موج جدید کرونا در استرالیایی

شیوع ویروس دلتا در استرالیایی همچنان ادامه می یابد زیرا واکسیناسیون افزایش می یابد استرالیا به مبارزه خود برای مهار شیوع دلتا در سواحل شرقی کشور ادامه داد، در حالی که رقابت برای افزایش واکسیناسیون اکنون چشم انداز کاهش محدودیت های ویروس است.

گلادیس برژیکلیان، نخست وزیر ایالت نیو ساوت ولز روز یکشنبه 262 مورد جدید ابتلا به بیماری محلی را گزارش کرد، در حالی که یک رکورد 319 روز قبل کمتر بود. این تعداد عفونت های محلی را از زمان شروع آخرین شیوع بیماری در اواسط ژوئن به 5169 نفر می رساند.

برجیکلیان گفت: “واکسیناسیون کلید است.” او قصد دارد 6 میلیون نفر را در ایالت تا پایان ماه تلقیح کند، در حالی که این رقم در حال حاضر 4.4 میلیون نفر است.

ویکتوریا، پایتخت ایالتش ملبورن در ششمین قرنطینه خود است، روز یکشنبه 11 مورد جدید را اعلام کرد، در حالی که در روز شنبه 29 مورد کاهش یافته بود. دانیل اندروز، نخست وزیر ایالت ویکتوریا از واکسیناسیون خواست و گفت: “این برای ما باز و باز ماندن بسیار مهم است.”

نه مورد جدید در کوئینزلند مشاهده شد، جایی که آناستاسیا پالاشکوک، نخست وزیر ایالت، گفت که یکشنبه قرنطینه در جنوب شرقی کاهش می یابد. دستورات جدید ماندن در خانه به مدت سه روز در شهر کرنز در شمال اعمال شد.

نوع دلتا بسیار مسری باعث تعطیلی سواحل شرقی استرالیا، پرجمعیت ترین منطقه آن شده است. دلتا در حال افزایش فشار بر استراتژی موسوم به “کووید-صفر” در کشور است که بر بستن مرزهای بین المللی بسته و آزمایش دقیق برای از بین بردن انتقال ویروس توسط جامعه متکی بوده است.

بانک مرکزی تخمین می زند که هزینه های خانوارها در طول قرنطینه حدود 15 درصد کاهش می یابد و اذعان کرده است که احتمالاً اقتصاد این سه ماه کاهش می یابد. با این حال، انتظار می رود که بهبودی قوی از سر گرفته شود و تصمیم گرفت فعلا به کاهش خرید اوراق قرضه ادامه دهد.

ایا این پست برای شما مفید بوده است ؟
ایا شما علاقمند به این مطلب بودید ؟
کامنت ها 0 کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

منو دسترسی های اسان