صندوق قابل معامله (ETF) بیت کوین VanEck احتمالاً هفته آینده راه اندازی می شود

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا همان SEC احتمالاً صندوق معاملاتی (ETF) بیت کوین را تأیید کرده است و انتظار می رود معاملات آن از روز دوشنبه آغاز شود.

VanEck در پرونده چهارشنبه خود در SEC، گفت که عرضه عمومی ETF بیت کوین آن، که از طریق قراردادهای آتی در معرض این دارایی رمزارزی قرار می گیرد، “در اسرع وقت” پس از تشکیل پرونده در روز شنبه آغاز می شود. این نشان می دهد که این شرکت می تواند سهام خود را در بورس از روز دوشنبه لیست کند.

بر خلاف ETF هایی که مستقیماً در معرض بیت کوین یا اتریوم قرار می گیرند – که SEC آنها را تأیید نکرده است – ETF شرکت VanEck از طریق قراردادهای آتی  به صورت نقدی تسویه شده و در صرافی های ثبت شده در کمیسیون معاملات آتی کالا، وسایل نقلیه سرمایه گذاری شده و و سایر محصولات قابل معامله در بورس معامله می شود. پس از درخواست اولیه برای ETF مرتبط با معاملات آتی بیت کوین در ماه آگوست (مرداد)، VanEck می تواند مسیر ProShares را دنبال کند، که روز دوشنبه ETF خود را در بورس نیویورک راه اندازی کرد.

این لیست شدن بالقوه ETF شرکت VanEck در حالی ارائه می شود که قیمت های btc و اتریوم به بالاترین حد خود در تاریخ رسیده اند. طبق داده های Cointelegraph Markets Pro، قیمت بیت کوین و اتریوم در زمان نگارش این مقاله به ترتیب ۶۵،۹۵۵ دلار و ۴،۰۰۳ دلار است.

منبع:cointelegraph

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top