حجم کل بازار 1.06 تریلیون دلار
معاملات 24 ساعت 136.741 میلیارد

قیمت نفت به  بالاترین سطح در سه  سال اخیر می رسد

اخبار
زمان مطالعه زمان مطالعه دقیقه

قیمت نفت به  بالاترین سطح  می رسد 

قیمت نفت در روز پنجشنبه پس از اعلامیه عربستان سعودی در روز چهارشنبه، مبنی بر اینکه خوشحال خواهند بود اگر قیمت ها بین 80 تا 100 دلار در هر بشکه برسد، این اظهار نظر نشان دهنده کاهش تولید بود که غول های نفتی به دنبال نزدیک شدن به مهلت 2018 هستند.

قیمت نفت 7٪ افزایش یافته است و آن را به یکی از بهترین کالاهای با عملکرد فعلی تبدیل کرده است. تحلیلگران پیش بینی های خود را برای نفت از ماه آگوست هر ماه افزایش داده اند و خوش بینی سرمایه گذاران را نسبت به افزایش قیمت مداوم تأیید می کنند.

تایید شده است که سهام خام تجاری عربستان سعودی هفته گذشته 1.1 میلیون بشکه کاهش یافته و به 427.57 میلیون بشکه رسیده است که اندکی از آنچه موسسه آمریکایی در روز سه شنبه پیش بینی کرده بود. اینها طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی U. S در روز چهارشنبه است.

 

با فشار جدی حدود 70 دلار با 67.84 دلار معامله می شود. پشتیبانی بعدی در 66.14 واقع شده است. با توجه به پیشینه اساسی، شاهد واژگونی قیمت نفت خام صعودی هستیم و هیچ پیش شرطی برای تغییر قیمت ناگهانی نداریم. تنش ها در سوریه و بی ثباتی عمومی سیاسی بر فشارها می افزاید.

شاخص های سهام جهانی به دلیل افزایش قیمت نفت، و بخش انرژی که از سود حمایت می کند، بالاتر قرار گرفتند. در آسیا شاخص هنگ سنگ دراوایل بعدازظهر 1.30 درصد و نیکی 0.13 درصد افزایش یافت. همچنین رنگ سبز Shanghai Composite ،ASX ،200 استرالیا، Kospi کره جنوبی بود. شاخص دلار آمریکا با 0.06 درصد افزایش با 89.67 معامله شد.

ایا این پست برای شما مفید بوده است ؟
ایا شما علاقمند به این مطلب بودید ؟
برچسب ها
کامنت ها 0 کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

منو دسترسی های اسان