قیمت نفت به  بالاترین سطح در سه  سال اخیر می رسد

قیمت نفت به  بالاترین سطح  می رسد 

قیمت نفت در روز پنجشنبه پس از اعلامیه عربستان سعودی در روز چهارشنبه، مبنی بر اینکه خوشحال خواهند بود اگر قیمت ها بین 80 تا 100 دلار در هر بشکه برسد، این اظهار نظر نشان دهنده کاهش تولید بود که غول های نفتی به دنبال نزدیک شدن به مهلت 2018 هستند.

قیمت نفت 7٪ افزایش یافته است و آن را به یکی از بهترین کالاهای با عملکرد فعلی تبدیل کرده است. تحلیلگران پیش بینی های خود را برای نفت از ماه آگوست هر ماه افزایش داده اند و خوش بینی سرمایه گذاران را نسبت به افزایش قیمت مداوم تأیید می کنند.

تایید شده است که سهام خام تجاری عربستان سعودی هفته گذشته 1.1 میلیون بشکه کاهش یافته و به 427.57 میلیون بشکه رسیده است که اندکی از آنچه موسسه آمریکایی در روز سه شنبه پیش بینی کرده بود. اینها طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی U. S در روز چهارشنبه است.

 

با فشار جدی حدود 70 دلار با 67.84 دلار معامله می شود. پشتیبانی بعدی در 66.14 واقع شده است. با توجه به پیشینه اساسی، شاهد واژگونی قیمت نفت خام صعودی هستیم و هیچ پیش شرطی برای تغییر قیمت ناگهانی نداریم. تنش ها در سوریه و بی ثباتی عمومی سیاسی بر فشارها می افزاید.

شاخص های سهام جهانی به دلیل افزایش قیمت نفت، و بخش انرژی که از سود حمایت می کند، بالاتر قرار گرفتند. در آسیا شاخص هنگ سنگ دراوایل بعدازظهر 1.30 درصد و نیکی 0.13 درصد افزایش یافت. همچنین رنگ سبز Shanghai Composite ،ASX ،200 استرالیا، Kospi کره جنوبی بود. شاخص دلار آمریکا با 0.06 درصد افزایش با 89.67 معامله شد.

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top