آشنایی با لایت فارکس

لایت فارکس در سال ۲۰۰۵ در جزایر مارشال به ثبت رسید و فعالیت‌های خود را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون که حدود ۱۶ سال گذشته است، لایت فارکس به خدمات‌رسانی به معامله‌گران مشغول بوده است.

این بروکر در ایران شهرت بالایی دارد و تریدرهای بسیاری در ایران در این بروکر مشغول معامله هستند. لذا تصمیم به بررسی این بروکر گرفتیم. قبل از هرچیز سایت این بروکر را معرفی می‌کنیم که اگر تمایل داشتید سری به آن بزنید.

انواع حساب لایت فارکس 

به طور کلی دو حساب دارد

classic و ECN

Ecn: اسپرد این حساب شناور بوده و از ۰.۰ آغاز می شود، کمیسیون این حساب در جفت‌ارزهای ماژور ۱۰ دلار به ازای هر لات است. سقف لوریج آن ۱:۱۰۰۰ است. این حساب به حداقل دیپازیت ۵۰ دلاری نیاز داشته و سطح کال مارجین آن ۱۰۰٪ و استاپ اوت آن ۲۰٪ است.

Classic: این حساب به گفته وبسایت لایت فارکس برای معامله‌گران باتجربه و حرفه‌ای مناسب‌تر است. اسپرد این حساب شناور بوده و از ۱.۸ آغاز می‌شود. این حساب کمیسیونی از شما دریافت نمی‌کند و سقف لوریج آن برابر ۱:۱۰۰۰ است. همچنین این حساب نیز مانند حساب ECN نیازمند حداقل ۵۰ دلار دیپازیت بوده و حداکثر تعداد سفارشات در آن نامحدود است. استاپ اوت این حساب نیز ۲۰٪ است.

لایت‌فارکس مانند بسیاری از دیگر بروکرها، دو پلتفرم متاتریدر ۴ و ۵ را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. همچنین نسخه وب‌ تریدر نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود.

واریز و برداشت

لایت فارکس از روش‌های گوناگونی جهت واریز و برداشت وجوه پشتیبانی می‌کند و این از مزایای لایت فارکس است که در واریز و برداشت دست شما را نمی‌بندد.

روش‌های زیر برای کاربران فارسی زبان مناسب است.

واریز و برداشت ریالی تاپ‌چنج

وبمانی

تتر

پرفکت‌مانی

بیتکوین

و واریز و برداشت ریالی از طریق فارکس بورس 

امکانات لایت فارکس

حساب پم

بلی

استفاده از ربات

بلی

حداکثر لوریج

۱:۵۰۰

حداقل لات برای معامله

۰.۰۱

حداقل واریزی

1$

راه های ارتباطی

مشاوره فارسی زبان

جفت ارزهای قابل ترید

بیش از ۵۰ جفت ارز فارکس

CFD

طلا، نقره، سهام، شاخص‌ها، نفت و …

کریپتو

بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم و …

پلتفرم های معاملاتی

MT4,MT5

چرا لایت فارکس؟

این بروکر نمادهای زیادی را جهت معامله در اختیار شما قرار می‌دهد:

می‌توانید ۲۴ ساعته در ۵ روز هفته، انواع و اقسام جفت‌ارزهای بازار فارکس را معامله کنید. امکان معامله کالاهایی مانند طلا و نفت وجود دارد. می‌توانید رمزارزها مانند بیت‌کوین را در این بروکر معامله کنید همچنین امکان معامله شاخص‌های مشهور جهانی مانند داوجونز در این بروکر وجود دارد. روش‌های واریز و برداشت متنوع
سایت و پشتیبانی مناسب به زبان فارسی
تولید محتوای فارسی برای کاربران فارسی زبان

در آخر اینکه ما لایت فارکس را به شما پیشنهاد می کنیم

همین حالا به صورت حقیقی و مجازی افتتاح حساب کنید.