ثبت نام در بروکر لایت فارکس

نحوه ی ثبت نام در لایت فارکس : ابتدا روی لینک ثبت نام کنید :(در صورتی که لینک باز نشد با فیلترشکن وارد شوید)

با باز شدن صفحه زبان فارسی را انتخاب کنید. با ثبت گذینه وارد صفحه بعدی می شوید در این صفحه گذینه ایران را انتخاب کنید. سپس ایمیل یا شماره همراه خود را به همراه یک رمز وارد می کنید.و بعد تیک گزینه ی من توافقنامه ی مشتریان را مطالعه نمودم و با آن موافقم را میزنید. سپس بر روی ثبت نام کلیک می کنید. یه کد چند رقمی به ایمیل و یا شماره موبایلتون ارسال میشود که باید در قسمت مربوطه وارد و بعد دکمه CONFIRM را بزنید.

برای نهایی کردن ثبت نام باید پروفایل خود را در بروکر تکمیل کنید. بدین منظور باید از قسمت بالای صفحه سمت چپ روی پروفایل من کلیک کنید. بعد از کلیک روی پروفایل من باید مشخصات خود را تایید کنید. در قسمت Identity verification باید نام و نام خانوادگی را به صورت انگلیسی و تاریخ تولد خود را نیز به میلادی وارد کنید و سپس کارت ملی خود را در ادامه اپلود کنید.

در قسمت اثبات آدرس نیز باید آدرس محل سکونت را به صورت انگلیسی وارد و مدرک آن که میتواند شامل قبض اب یا قبض برق و یا قبض گاز باشد را اپلود کنید.

چگونه با پشتیبانی لایت فارکس ارتباط برقرار کنیم ؟

کارگذاری لایت فارکس پشتیبانی 24 ساعته آنلاین به زبان فارسی دارد و این یکی از مزایای این بروکر می باشد که هر زمانی که برایتان مشکل یا سوالی پیش امد می توانید براحتی با راهنمایی گرفتن از پشتیبانی های لایت فارکس ابهام خود را برطرف کنید.

برای ارتباط با پشتیبانی آنلاین طبق تصویر زیر، به روی گزینه گفتگو کلیک نمایید.

نحوه ی ثبت نام در لایت فارکس
نحوه ی ثبت نام در لایت فارکس

پس از آن روی گزینه تیم پشتیبانی کلیک فرمایید تا به گفتگو با پشتیبان سایت بپردازید .

نحوه ی ثبت نام در لایت فارکس
نحوه ی ثبت نام در لایت فارکس

نحوه ی معامله در لایت فارکس:

ابتدا روی ابزار معاملاتی مورد نظر خود کلیک کنید. در سمت چپ صفحه ی جدیدی که باز می شود می توانید پنل باز کردن یک معامله را ببینید. اگر فلش روبروی آن را بزنید صفحه فول اسکرین خواهد شد و می توانید ابزار مورد نظر رو با امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده تحلیل کنید. در بخش باز کردن یک معامله همانطور که مشاهده می کنید دو گزینه اصلی وجود دارد، حالا و در قیمت.

در بخش حالا، می توانید معامله خود را در همان لحظه و در همان قیمت انجام دهید. اما در بخش در قیمت می توانید اردر خرید یا فروش خود را در قیمتی که میخواهید فعال کنید. در بخش حالا قیمت خرید و فروش برای شما به نمایش گذاشته می شود و اختلاف بین قیمت خرید و فروش، اسپرد آن ابزار خواهد بود.

چنانچه قصد معامله خرید دارید باید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید. اگر قصد معامله ی فروش دارید باید ابتدا بر روی گزینه ی فروش کلیک کنید. در بخش بعدی آن می توانید حجم معامله را انتخاب کنید. با کلیک بر روی گزینه ی شرایط بسته شدن می توانید حد سود و حد ضرر را انتخاب کنید. در بخش در قیمت، شرایط به همین شکل است اما یک گزینه ی اضافه به نام قیمت باز شدن دارد که به واسطه ی آن می توانید قیمت مد نظر خود را در سیستم وارد کنید تا ابزار مورد نظر در آن قیمت برای شما معامله شود. بدیهی است که قیمت باید به قیمتی که شما وارد کردید برسد تا معامله انجام شود. به این شکل اردر گذاری پندینگ اردر می گویند.

تیم فارکس بورس بزرگترین و معتبر ترین سایت آموزشی بازار های مالی، فارکس، ارز دیجیتال است که تمامی تلاش خود را می کند تا تمامی دانش پذیران در تمامی بازار های مالی بتوانند سود کنند و به درآمد خوبی برسند. تیم فارکس بورس ترید تمامی استیمیت های مالی خود را در پلتفرم وی ترید منتشر می کند که می توانید مشاهده کنید تا از قدرت فارکس بورس ترید و شکل آموزش های تیم با خبر شوید.