نرم افزار صرافی Coinbase رتبه اول در اپ استور اپل آمریکا را از آن خود کرد

نرم افزار صرافی Coinbase به عنوان محبوب ترین برنامه در این پلتفرم به صدر اپ استور اپل رسید.

  • این اپلیکیشن موبایلی از اپلیکیشن‌های محبوبی مانند TikTok و Twitter پیشی گرفت و رتبه اول اپ استور اپل در آمریکا را به خود اختصاص داد.
  • این اپلیکیشن چندین بار در گذشته جایگاه اول را تصاحب کرده بود و باید ببینیم این بار این تسلط تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.
  • اپلیکیشن موبایل Coinbase با افزایش محبوبیت در روزهای اخیر رو برو شد. این اتفاق باعث کنار زدن اپلیکیشن های رقیب شد و مخاطبان بسیاری به این صرافی راه پیدا کردند. رشد خیره کننده Shiba Inu یکی از مهم‌ترین دلایل بالا رفتن میزان استفاده از این نرم افزار است.

تسخیر صدر جدول

پس از ماه‌ها قرار داشتن در جایگاه دوم نسبت به سایر برنامه‌ها، Coinbase عزم خود را جزم کرد و به صدر جدول اپ استور اپل در ایالات متحده صعود کرد. افزایش استقبال از این برنامه باعث شد تا از نرم افزارهای مثل اینستاگرام و یوتیوب هم پیشی بگیرد.

فرد اهرسام، بنیانگذار Coinbase، با انتشار یک توئیت در توئیتر این اتفاق مهم را جشن گرفت! توییت او شامل عکسی از نسخه اولیه صرافی در سال ۲۰۱۲ و تصویر دیگری از رتبه بندی برنامه‌های اپ استور با قرار داشتن Coinbase در صدر جدول بود.

این نرم افزار که متعلق به کمپانی Square’s Cash است در حال حاضر در جایگاه پنجم رده بندی بین المللی اپ استور  قرار دارد. این در حالی است که Crypto.com به عنوان هفتمین برنامه محبوب در این لیست قرار دارد.

اولین باری که Coinbase این رتبه را به دست آورد کرد، در دسامبر ۲۰۱۷ بود. در آن زمان بیتکوین حدود ۱۷۰۰۰ دلار قیمت داشت که منجر به افزایش تعداد مشتریان در صرافی شد.

دفعه بعد که به رتبه اول دست یافت، در ۱۰ می بود و پس از همه گیر شدن ترید رمز ارزها در ماه آوریل، این برنامه رتبه دوم در رده بندی‌ها را تصاحب کرد.

صرافی Coinbase دومین صرافی بزرگ رمز ارزها از نظر حجم معاملاتی است. روزانه بیش از 5 میلیارد دلار معامله در این صرافی صورت می‌گیرد. این صرافی به کاربران اجازه می دهد تا بیش از ۵۰ رمز ارز مختلف را معامله کنند.

استارت همه چیز با Shiba Inu شروع شد

دلیل صعود Coinbase به بالای رتبه بندی اپلیکیشن ها را می توان به عملکرد اخیر Shiba Inu نسبت داد. این میم کوین بیش از ۱۰۰ درصد فزایش یافت، به جمع ۱۰ رمز ارز برتر راه یافت و در این فرآیند رکوردهای جدید قیمتی را برای خود ثبت کرد.

صرافی Coinbase در ماه سپتامبر Shiba Inu را در پلتفرم خود لیست کرد. شاید رشد گسترده SHIB در هفته‌های اخیر منجر به افزایش چشمگیر فعالیت تریدرها در این صراف شد.

البته یکی دیگر از دلایل این اتفاق را شاید بتوان آغاز به کار Coinbase NFT هم دانست. این بستر یک پلتفرم برای تجارت همتا به همتا توکن‌های NFT است. محبوبیت NFTها در سال 2021 افزایش چشم گیری داشت و از زمان اعلام این سرویس، بیش از 2.4 میلیون نفر در لیست انتظار برای ورود به این سرویس قرار گرفتند.

منبع: ZyCrypto

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top