نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر

نکات بازرگانی از معامله گران میلیونر

نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر : تجربه بهترین معلم است. این یک واقعیت ثابت شده است که یکی از بهترین راه ها برای موفقیت در هر چیزی در این جهان، یادگیری از افرادی است که آن را ساخته اند. در مورد معاملات فارکس نیز چنین است.

حتی اگر بازار فارکس فرصت کسب درآمد میلیونی را فراهم می کند، به همین راحتی نیست. برای ساخت آن تلاش و کوشش سخت و طاقت فرسایی لازم است. مشکلات زیادی وجود دارد که تجار با آن روبرو هستند و ممکن است آنها را دلسرد کند.

تاجران قدیمی و جدید هر دو به طور یکسان با این مشکلات روبرو هستند. از جمله آنها ناتوانی در رها کردن ضررها است. برخی از بازرگانان توسط دلالان خود فریب می خورند. این کارگزاران از روش غیر تجاری در بازار استفاده می کنند.

برخی از معامله گران با ذهنیت غلط معامله را شروع می کنند. اینها مهمترین معضلاتی است که معامله گران فارکس با آن روبرو هستند، بنابراین سوالاتی که در ذهن ما وجود دارد این است که چگونه این مسئله را ایجاد کرده اند آنها از چه سبک های تجاری استفاده کردند؟ از کدام کارگزاران استفاده کردند.

این و بسیاری دیگر سوالاتی هستندکه ذهن یک تاجر آماتور را آزار می دهد. دیگر استرس نداشته باشید. در زیر برخی از نکات بازرگانان حرفه ای پیشرو در جهان آورده شده است. اینها معامله گران میلیونر هستند. بیایید ببینیم آنها درباره تجارت فارکس چه می گویند؟

نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر
نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر

1.تجارت با یک استراتژی

خطر ناشی از ندانستن جهنمی است که پیش رودارید. وارن بوفه. هیچ راهی بهتر از سرلوحه قرار دادن این عبارت وارن بوفه وجود ندارد. بسیاری از معامله گران فکر می کنند معاملات فارکس یک قمار است. اگر اجازه بدهید می تواند باشد.

اما معامله گران واقعا موفق مانند وارن در بازار فارکس قمار نمی کنند. روند تصمیم گیری آنها با استراتژی معاملاتی پشتیبانی می شود که از تجزیه و تحلیل دقیق بازار حاصل می شود. این استراتژی باید به مرور آزمایش شود و اگر جواب نداد آن را تغییر دهید. اگر کار کرد، با آن همراه باشید.

2.خودتان فکر کنید

وقتی دیگران حریص هستند ترس داشته باشید و وقتی دیگران می ترسند حریص باشید. وارن بوفه بسیاری از اوقات تجار بر اساس نظرات دیگران ترجیح می دهند تجارت کنند. این ایده خیلی بدی است. هیچ کس نمی تواند بفهمد چه اتفاقی در بازار خواهد افتاد.

هر عقیده ای بیش از یک حدس نمی باشد. بنابراین باید به خودتان کمک کنید. علاوه بر این، این پول شما است که برای تجارت استفاده می شود. و هر بار که بر اساس ایده شخص دیگری ضرر کنید، با دو باخت روبروخواهید بود.

اولاً شما پول خود را از دست داده اید و ثانیا، شما هیچ تجربه یادگیری در مورد اینکه چه چیزی مفید است و چه چیزی سودمند نیست کسب نکرده اید. این به این دلیل است که ایده برای شروع شماکافی نیست بنابراین شما نمی دانید که چگونه این استراتژی بوجود آمده است. فارکس یک تجارت یادگیری است. برای تصمیم گیری خود به خود آموزش دهید. باید به روند یادگیری متعهد باشید و در آینده خوب خواهید بود.

نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر
نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر

3.روندهای واقعی را بشناسید

آیا می خواهید یک معامله گر خوب باشید، پس باید بتوانید روندها و چرخش های واقعی را تشخیص دهید و وقت و انرژی خود را برای پشیمانی و آرزو فکر صرف نکنید – الکساندر بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است که شما قادر به شناسایی روندهای نویدبخش باشید.

این بدان معناست که برای مطالعه ارزها باید از هر دو روش فنی و بنیادی تجزیه و تحلیل استفاده کنید. با این دانش که در اختیار دارید، می توانید به راحتی گرایش هایی را که بیشترین پتانسیل را دارند، تشخیص دهید. رها کردن پشیمانی همیشه کار ساده ای نیست، به ویژه هنگامی که پول خود را از دست می دهید.

اما شما باید آن را رها کنید زیرا فشار روحی که بر شما وارد خواهد کرد بر معاملات آینده شما تأثیر می گذارد. به یاد داشته باشید که مغز ما بیشترین ابزار در زمینه تجارت است. پس خود را از آرزوها و پشیمانی ها راحت کنید. ذهن روشنی داشته باشید و برای تجارت بعدی آماده باشید.

4.به یاد داشته باشید معاملات آسان نیست

به قول جسی لیورمور، این بازی بازی را به من آموخت. و در حین تدریس از میله نیز دریغ نکرد. این مزیت بزرگی خواهد بود که از همان ابتدا تشخیص دهیم معامله در بازار فارکس به آسانی آنطور که به نظر می رسد نیست. روزهای خوب و بدی وجود دارد. شما باید یاد بگیرید که این را بپذیرید. به همین دلیل شما باید تجارت هوشمندنه ای داشته باشید. تجارت هوشمند به معنای انجام موارد زیر است.

نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر
نکات بازرگانی مهم از معامله گران میلیونر

یک هدف تعیین کنید و برای اجرای آن برنامه داشته باشید. فقط با پولی تجارت کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید. کارگزار خود را با دقت انتخاب کنید. پیشرفت خود را ثبت کنید. احساسات خود را کنترل کنید، از کوچک شروع کنید و حساب خود را به صورت ارگانیک رشد دهید. انجام این کارها به شما کمک می کند و شما را از ضرر و زیان بی مورد مصون می دارد.

نتیجه گیری

بعد از همه گفته ها، مهم است که به یاد داشته باشید که هیچ عصای جادویی وجود ندارد که بتواند موفقیت شما در بازار فارکس را تضمین نماید. این کار سختی است و سخت کوشی همیشه جواب می دهد.

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top