هشدار جی پی مورگان در مورد نزولی شدن وضعیت دوج کوین و رابین هود!

هشدار جی پی مورگان در مورد نزولی شدن وضعیت دوج کوین و رابین هود!

جی پی مورگان (JPMorgan)، رتبه “کم وزن” را در سهام رابین هود (Robinhood) حفظ کرده و به هدف قیمت 35 دلاری خود پایبند بوده است.

در یادداشت جمعه، تحلیلگر کنت ورتینگتون(Kenneth Worthington)، حجم ضعیف دوج کوین (Dogecoin) را به عنوان دلیل اصلی آسیب پذیر بودن این برنامه کارگزاری آنلاین پیشرو، ذکر می کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، دوج کوین، 62 درصد از درآمد مربوط به رمزنگاری این شرکت را در سه ماهه دوم سال(بهار 1400)، به خود اختصاص داده است.

وورتینگتون می نویسد که بر خلاف پلتفرم های معاملاتی متمرکز بر ارزهای رمزنگاری شده، Robinhood در ماه اکتبر(مهر)، در افزایش حجم معاملات ناکام بوده است:

“در حالی که حجم معاملات سه ماهه سوم سال قوی باقی می ماند، از سطح معاملات سه ماهه دوم، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.”

دوج کوین در این ماه فقط 15 درصد رشد کرده است و عملکرد ضعیف تری نسبت رقیب خود، یعنی شیبا اینو(Shiba Inu) داشته است. دیروز، مدیر عامل Robinhood، ولادیمیر تنف(Vladimir Tenev)، ظاهراً از سؤالی در مورد برنامه های فهرست شدن SHIB در میان گمانه زنی های گسترده در رسانه های اجتماعی، طفره رفت.

در اواخر سپتامبر(اوایل مهر)، وورتینگتون همچنین نوشت که سهام این شرکت ممکن است پس از به پایان رسیدن دوره قفل بودن سهام، در 1 دسامبر(10 آذر)، فشار فروش قابل توجهی را تجربه کند. بیش از نیم میلیون سهم در آن روز باز خواهد شد.

Robinhood قرار است درآمد سه ماهه سوم سال خود را در 26 اکتبر(4آبان) اعلام کند.

منبع:u.today

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top