پروتکل آردانا اکو ۱۰ میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد.

پلتفرم آردانا، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که بر روی بلاکچین کاردانو قرار دارد. این پروژه توانست ۱۰ میلیون دلار تامین اعتبار را توسط سرمایه گذاران به دست بیاورد.

کمپانی Three Arrows Capital و Ascensive Assets با مشارکتcFund، Morningstar Ventures Mechanism Capital، Kronos Research، FMFW، MGNR، Selini Capital، Skynet Trading و Portico Ventures از سرمایه گذاران اصلی این پروژه بودند.

رایان ماتوو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل آردانا، عنوان کرد که این بودجه از طریق یک قرارداد ساده برای فروش توکن های آینده (SAFT) تامین شد. ماتوو گفت که سرمایه جدید به ساخت و گسترش پروتکل کمک زیادی خواهد کرد.

آردانا در حال ساخت دو محصول کلیدی است: یک استیبل کوین به نام dUSD و یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) به نام Danaswap. استیبل کوین کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از آن توکن های اکوسیستم کاردانو مانند ADA را وام بگیرند. از سوی دیگر، DEX به کاربران امکان داد و ستد توکن‌ها، کسب سود از استیکینگ dUSD و دریافت جوایزی به صورت توکن DANA که توکن بومی آردانا برای تامین نقدینگی است را فراهم می‌کند.

ماتوو همچنین اعلام کرد که این پروتکل از ژانویه امسال در دست توسعه است و در سه ماهه چهارم سال جاری راه اندازی خواهد شد. او گفت که در حال حاضر 25 نفر برای آردانا کار می کنند و ماتوو به دنبال استخدام چند توسعه دهنده نیز هست.

پروژه‌های مبتنی بر کاردانو اخیراً با راه‌اندازی قابلیت‌های قراردادهای هوشمند توسط بلاک چین این شبکه در ماه گذشته، شروع به جمع‌آوری بودجه کرده‌اند. از برترین پروژه‌های این اکوسیستم می‌توان به ADALen ، Spores و deFIRE اشاره کرد.

اکوسیستم کاردانو از همان ابتدا پتانسیل‌های زیادی از خود نشان داد. ایده‌های جذاب و راه حل‌های کاربردی که توسط این شبکه ارائه می‌شد همواره برای علاقه مندان به دنیای کریپتو از جذابیت خاصی برخوردار بود.

منبع: theblockceypto

 

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top