بروکرهای فارکس به چه معنایی می باشد ؟

 

فارکس فروشگاه مالی جهانی می باشد که این امکان را به افراد می دهد که یک ارز را در مقابل ارز دیگر معامله کنند .

بروکرها تجارت گران‌ را به فروشگاه ها های مالی متصل می کنند و بستر‌ معاملاتی برای مشتری های جهت انجام معاملات ، مهیا می کنند .

بروکرها واسطه ی بین معامله‌گر‌ و بازار می باشند و معامله گران‌ برای اینکه به بازار مالی متصل بشوند نیازمند به یک بروکر می باشند .

اهمیت‌ گزینش بروکر فارکس برای شروع

اولین و حیاتی ترین سابقه برای شروع به معامله‌ و وارد گشتن به دنیای فارکس ، انتخاب‌ بروکر معتبر‌ و قابل اطمینان می‌باشد‌ .

انتخاب بروکر نادرست می تواند باعث از بین‌ رفتن‌ سرمایه‌ معامله‌ گران گردد .

از این رو گلچین یک بروکر مطمئن و مناسب‌ از ارزش ویژه‌ ای برخوردار خواهد بود .

در فروشگاه ها های مالی بروکرهای زیادی‌ مشغول‌ به فعالیت‌ می باشند که امکان‌پذیر است‌ معتبر یا اسکم باشند .

آی بی‌ها‌ یا معرف‌ کارگزاری‌ها‌ در قسمت بروکرهای فارکس

آی بیها کمپانی هایی می باشند که از معامله گران سخت‌کوش یک یا چند بروکر خاص را پشتیبانی می کنند .

آی بیها به تمامی سوالات شما در عرصه ی بده‌وبستانها ، واریز و دریافت و سایر موارد جواب می دهند و معامله‌ گران را در تمامی مرحله‌ها معامله راهنمایی می سازد .

برای زیرمجموعه شدن‌ آی بی‌ها‌ معامله سنگین نباید هیچگونه هزینه ای را پرداخت کنند و آی بدون ها پول خود را بی‌واسطه از بروکرها دریافت‌ می کنند .

فارکس پیشرفته پشتیبان رسمی‌ زیادی از بروکرهای ارزشمند فارکس می‌باشد‌ .

خریدکنندگان فارکس حرفه ای می توانند به شکل رایگان‌ از خدمات‌ پشتتیبانی و آموزشی‌ فارکس پر امکانات در 24 ساعته هفته بهره‌مند‌ گردند و ریبیت به ازای معاملات‌ خودشان دریافت کنند .

اسپرد و کمیسیون در بروکرهای فارکس به‌چه‌طریق است ؟

ویژگی‌ دیگری که در بروکرها الزاماً باید برسی گردد ، اسپرد و کمیسیون‌ می گردد . بروکرها درآمد‌ خود را از شیوه اسپرد و انجمن معاملات دریافت می کنند .

بعضی از بروکرها رقم‌های‌ نامعقولی را برای اسپرد ارائه می دهند تا سود خود‌ را از هر معامله بالا‌ تر ببرند که این به ضرر معامله‌ گر تمام‌ خواهد شد .

پس برای تعیین بروکر باید مبلغ اسپرد و انجمن آن را برسی کنید . بروکرهایی که کمیسیون‌ و اسپردهای نا متعارفی‌ را ارائه می دهند ، ارزشمند نمی باشند

5/5 - (13 votes)
Scroll to Top