کدام رمزارز جای بیت‌کوین را می‌گیرد؟

آیا اتریوم جای بیت‌کوین را می‌گیرد؟

کدام رمزارز جای بیت‌کوین را می‌گیرد؟ : مدیرعامل pantera capital عقیده دارد اتریوم ظرفیت بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد و احتمالا نسخه جدید این ارز باعث شود تا از بیت‌کوین پیشی‌ بگیرد.

مدیرعامل pantera capital عقیده دارد اتریوم ظرفیت بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد و احتمالا نسخه جدید این ارز باعث شود تا از بیت‌کوین پیشی‌ بگیرد.

دان مورهد در انجمن بازارهای جهانی رویترز پیش‌بینی کرد که آپدیت جدید اتریوم احتمالا می‌تواند به این ارز کمک کند تا از بیت‌کوین به عنوان پادشاه رمزارزها پیشی بگیرد.

او عقیده دارد آپدیت جدید اتریوم (EIP ۱۵۵۹) کمک می‌کند تا بیشتر شبیه یک دارایی ثابت دیجیتال عمل کند. نسجه جدید اتریوم (EIP ۱۵۵۹) یکی از پنج آپدیت اتریوم است که از قبل برایش برنامه‌ریزی شده بود.

این نسخه حداقل پرداخت را برای تراکنش‌های اتریوم پیشنهاد می‌دهد که باعث کاهش هزینه‌های کاربران می‌شود اما این قابلیت می‌تواند اتریوم را به یک دارایی تورم‌زا تبدیل کند.

کدام رمزارز جای بیت‌کوین را می‌گیرد؟
کدام رمزارز جای بیت‌کوین را می‌گیرد؟

مورهد در رابطه با رشد اتریوم گفت: «شما شاهد افراد زیادی خواهید بود که قصد ذخیره ثروت دارند و دارایی خود را از بیت‌کوین به اتریوم منتقل می‌کنند.»

از طرفی اجرای گسترده قراردادهای مالی غیرمتمرکز روی پلتفرم اتریوم می‌تواند به پیشرفت این ارز کمک زیادی کند.

اگرچه مورهد عقیده دارد اتریوم در بلندمدت جای بیت‌کوین را می‌گیرد اما نسبت به رشد بیت‌کوین در کوتاه‌مدت هم امیدوار است.

او عقیده دارد بیت‌کوین تا پایان سال به ۸۰ یا ۹۰ هزار دلار می‌رسد. همچنین او عقیده دارد افزایش هزینه‌های زندگی باعث می‌شود بیت‌کوین در یک دهه آینده به ۷۰۰ هزار دلار برسد.

اتریوم در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد و ارزش بازار این ارز ۲۹۰ میلیارد دلار است. نسخه جدید اتریوم که قرار چند روز دیگر اجرا شود یکی از بزرگ‌ترین ارتقاهای این ارز است که برای انتقال بلاکچین به اثبات سهام طراحی شده است.

به نوعی شبکه بیتشتر به سهامداری متکی است. مورهد تنها کسی نیست که عقیده دارد اتریوم بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری دنیا می‌شود. مدیرعامل گلگسی دیجیتال هم عقیده دارد اتریوم روزی بزرگ‌ترین رمزارز دنیا می‌شود.

منبع : گسترش نیوز

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top