کلاهبرداری های بازرگانی فارکس

راه های کلاهبرداری در بازار فارکس را بدانید

کلاهبرداری های بازرگانی فارکس : در میان بشر افرادی وجود دارند که مهم نیست که چه کاری برای دستیابی به خیر جمعی همه انجام می شود، آنها همیشه راهی پیدا می کنند که این پیشرفت را از خط خارج کنند. کلاهبرداران فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مانند هر نوع کلاهبرداری دیگر، آنها در تلاش برای به دست آوردن سریع پول، پولی که مردم به سختی  بدست آورده اند، مردم را با وعده های غیرواقعی فریب دهند. این افراد خطرناک هستند .

با توجه به این واقعیت که معاملات در بازار فارکس با مقررات بسیار کم غیر متمرکز است، کلاهبرداری سیستم های کارگزار جهانی در حال گسترش است و ممکن است به این زودی ها متوقف نشوند. بنابراین اکنون برعهده خود بازرگانان است که از خود در برابر این دلالان دفاع کنند. نکته غم انگیز این است که بیشتر قربانیان آنها تاجران فارکس نسبتاً جدیدی هستند که به سختی طعم توانایی های خود را در بازار چشیده اند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بتوانیم خود را در برابر این کلاهبرداران محافظت کنیم، قبل از هر چیز، قبل از گزارش به هیچ نهاد نظارتی، کارگزارهای کشور خود را شناسایی کنیم.

 

کلاهبرداری های بازرگانی فارکس
کلاهبرداری های بازرگانی فارکس

نحوه تشخیص کلاهبرداری در معاملات فارکس

ایده اساسی آنها این است که، هرآنچه آنها ارائه می دهند بیش از حد درست است، هنگامی که با این نوع ایده ها روبرو شدین آنها به احتمال زیاد کلاهبردار هستندکه باید مراقب آنها باشید.

صندوق های سرمایه گذاری جعلی فارکس

از چند سال پیش، ایده وجوه مدیریت فارکس به یکی از گزینه های محبوب تجاری در بین معامله گران تبدیل شده است و به همین دلیل است که آنها کلاهبرداری می کنند. نباید به ایده بازرگانانی که تصمیم می گیرند وظایف مدیریتی وجوه خود را به یک غریبه بسپرندتوجه نمود. به آنها قول داده شده که نتایج خوبی از بازاربه دست آورند. به عبارت دیگر، معامله گر کنترل پول خود را به یک بروکر به اصطلاح ماهر فارکس می دهد تا نتایج برجسته بازار را بدست آورد. مشکلی که در این مورد وجود دارد این است که این کارگزاران به اصطلاح باتجربه فارکس با پول گریخته و هیچ اثریداز آنها نخواهد بود. همیشه خودتان معامله کنید و از طریق پیشرفتی که می گیرید از اشتباهات خود بیاموزید. ما اعتراف می کنیم که معاملات در بازار فارکس ممکن است در بعضی مواقع دشوار باشد اما زندگی دشوار است و شما نمی بینید که مردم زندگی عادی خود را به دیگران تحویل دهند تا دیگران آن را برای آنها هدایت کنند.

کلاهبرداری های بازرگانی فارکس
کلاهبرداری های بازرگانی فارکس

فروشندگان سیگنال

یکی از چالش های یک تاجر آماتور این است که بتواند یک کارگزار خوب برای تجارت شناسایی کند. شرکت های کارگزاری کلاهبرداری بسیاری در خارج وجود دارد. آنچه که باید مراقب آن باشید، فروشندگان سیگنال هستند. این افراد ادعا می کنند که سیستمی دارند که می تواند زمان معاملات مناسب را در بازار شناسایی کند. فروشندگان سیگنال خدمات روزانه خود را به صورت هفتگی یا ماهانه ارائه می دهند. سیستم های آنها ممکن است به صورت اتوماتیک یا دستی باشند که در آن سیستم انتظار می رود موقعیت معامله گر را بر اساس داده های ورودی از معامله گر خودکار کند.

آیا تا به حال درمورد این واقعیت فکر کرده اید که اگر این سیستم ها واقعاً همان کاری را انجام می دهند که گزارش شده است ، چرا این دلالان میلیون ها دلار برای خودشان تولید نکرده اند و بازنشسته نشده اند تا زندگی در جایی در ساحل اقیانوس هند را داشته باشند؟ تمام کاری که آنها انجام می دهند بهره برداری از پول بازرگانان است. مطمئناً این سیستم ها ممکن است گاهی اوقات کار کنند اما نمی توانند تضمین کنند که هر بار کار خواهند کرد.

همه شرکتهای ارائه دهنده خدمات اشتراک سیگنال تجاری در گروه “SCAM” قرار ندارند، برخی از ارائه دهندگان مجوز دریافت کرده اند و مبلغ کمی را برای خدمات خود دریافت می کنند یا در غیر این صورت هشدار می دهند که خدمات ارائه شده نمی تواند تضمینی برای عملکرد تجاری آینده یا سودآوری باشد. به همین ترتیب، هنگام انتخاب معامله با چنین شرکت هایی هوشیار باشید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه وعده می دهند مطابق با انتظارات و عقل سلیم تاجر و واقع بینانه باشد.

کلاهبرداری های بازرگانی فارکس
کلاهبرداری های بازرگانی فارکس

کارگزاران غیر صادق

در آخر خطرناک ترین کارگزارها آنهایی هستند که اولا هیچ نظارتی ندارند وثانیا مجوز فعالیت ندارند. بنابراین وجوه حساب شما به راحتی و در هر زمان توسط کارگزار از بین می رود. تعجب آور نیست که آنها عمدتا در خدمات خود به مشتریان خود ناعادلانه عمل می کنند. آنها معمولاً در كشورهاي خاصي با مقررات نسبتاً ناچيز حاكم بر تجارت مالي و همچنين براي طفره رفتن از پرداخت ماليات هنگفت تأسيس مي شوند.

نتیجه گیری

قبل از اینکه معامله با هر کارگزار فارکس را انتخاب کنید، آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تنظیم شده و مجوز فعالیت داشته باشند. اگر از قبل با شرکتی کار می کنید که از نظر شما هر یک از این علائم یا رفتار مشکوک دیگری را نشان می دهد، در گزارش آنها دریغ نکنید. ممکن است بسیاری از معامله گران را از دست آنها نجات دهید.

تماس با پشتیبانی

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top