کمپانی بیت مین: دیگر دستگاه استخراج بیت کوین را به چین ارسال نمیکند

مسیر ارسال دستگاه استخراج بیت کوین به چین از سمت کمپانی بیت مین مسدود شد

 

بیت مِین(Bitmain) ، تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین ، دیگر دستگاههای خود را به آدرس های سرزمین اصلی چین ارائه نمی دهد.

 

این شرکت مستقر در پکن روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت که از قوانین محلی پیروی می کند و تحویل داخلی را از روز دوشنبه متوقف می کند ، اما کسب و کار خارج از کشور به روال عادی خود ادامه می دهد.

 

اقدام Bitmain ممکن است تأثیر چندانی بر شرکت نگذارد زیرا فروش داخلی ماینر های بیت کوین آن از اواخر سال گذشته در میان افزایش عملیات استخراج آمریکای شمالی در حال کاهش بود. 

 

اقدام این شرکت شاید به طور رسمی پایان سهم بازار داخلی آن را نشان دهد ، که تقریباً 50 درصد از سود آن را در سال 2017(1396) و حدود 40 درصد را در سال 2018 به خود اختصاص داده است.

 

استخراج در خانه

 

تعداد فزاینده ای از عملیات استخراج در خانه در چین با واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) در حال انجام است ، اما مقامات چینی اقدامات خود را برای کشف فعالیت های مخفی استخراج تقویت کرده اند.

 

به عنوان مثال ، دولت استان جیانگ سو چین اخیرا در مورد مصرف انرژی محلی و ترافیک IP استخر استخراج، تحقیقاتی انجام داده است.

 

 این دستگاه بیش از 4550 آدرس IP را در استان شناسایی کرد که مشکوک به فعالیت های استخراج بوده و 260،000 کیلووات ساعت انرژی مصرف می کردند.

 

 جالب توجه است که 21 درصد از آدرس های IP استخراج در داخل سازمان های دولتی ، مدارس دولتی و شرکت ها قرار دارد.

 

بر اساس پیام های چت گروهی که توسط The Block مشاهده شده است برخی از استخراج کنندگان چینی اخیراً ماجراهایی را به اشتراک گذاشته اند که از دفاتر انرژی و مخابرات محلی تماس می گیرند و آنها را به دلیل سوء ظن به استخراج مورد پرسش قرار داده و کارکنان را برای بازرسی های مکانهایی با مصرف غیرطبیعی انرژی ، ارسال می کنند.

 

منبع:theblockcrypto

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top