یک پروژه متاورس دیگر معرفی شد؛ با Mist آشنا شوید.

پروژه Mist NFT (MIST) فریمورک متاورس و گیم‌ورس خود را با واقعیت مجازی معرفی کرد.

پروژه Mist NFT از راه اندازی آینده Mist Metaverse و Gameverse Framework با واقعیت مجازی خبر داد.

واقعیت افزوده تنها 1 مورد از بسیاری از ویژگی های Metaverse آنها است. طی چند هفته آینده، تیم اطلاعات بیشتری در مورد دنیای بازی، آنچه که به بازیکنان/شهروندان اجازه می‌دهد انجام دهند و اینکه چگونه دنیایی در جهان در Mist ایجاد می‌کنند، منتشر خواهد کرد.

پروژه Mist یک اکوسیستم بازی نقش آفرینی جهان باز NFT در زنجیره هوشمند Binance (BSC) است. این امکان را به کاربران ارائه می دهد تا به راحتی دارایی های درون بازی را بدون هیچ واسطه ای مبادله کنند. توسعه دهندگان به نوبه خود می توانند کاربران جدیدی را جذب کنند و درآمد اضافی از فروش آیتم ها و توکن های بازی دریافت کنند.

پروژه Mist در سه ماهه اول سال 2021 راه اندازی شد و بر اساس NFT ها، استیکینگ و کشاورزی ساخته شده است. Mist Universe و تمام عناصر آن در BSC با توکن MIST به عنوان ارز اصلی درون بازی که برای خرید NFT ها استفاده می شود، اجرا می شود.

بنیانگذاران Mist چه کسانی هستند؟

پروژه Mist یک بازی اکشن RPG مبتنی بر بایننس اسمارت چین است و توسط توسعه دهندگان ناشناسی در دست توسعه قرار دارد.

از ابتدای آوریل 2021، پروژه Mist با Solid Group، KickPad، Solidity Finance، Vendetta Capital، DuckDAO، MANTRA DAO، AU21 Capital، JUN Capital، Exnetwork Capital و X21 Digital همکاری کرده است.

متاورس بحث داغ این روزهای دنیای کریپتو است و هر روز پروژه‌های جذاب و کمپانی‌های بزرگی وارد این حوزه می‌شوند. جذابیت این اتفاقات و وعده‌هایی که کمپانی‌ها به کاربران می‌دهند بر هیچ کس پنهان نیست. اما باید دید در نهایت محصوبات این دنیای مجازی تا چه اندازه می‌توانند با کاربران خود ارتباط موثر برقرار کنند.

منبع: nftevening

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top