همه چیز در مورد بونوس Bonus

نوشته توسط : گیسو صرافدر تاریخ : 29 آبان 1401نظرات : بدون نظربازدید : 2 بازدیدمربوط به : آموزش, بروکرها
همه چیز در مورد بونوس Bonus

بونوس Bonus چه چیزی است؟

Bonus در لغت‌ به معنای جایزه‌، انعام‌ و پرداخت اضافی می باشد. کارگزاری های فارکس معمولا برای‌ تبلیغات خودشان برنامه‌های‌ متفاوتی دارند که یکی از آنها برنامه‌های‌ تشویقی، بونوس Bonus می باشد.

 

 

بروکرهایی که در برنامه‌های‌ کاری‌ خود بونوس ارایه می دهند، در اکثر موارد قوانینی را نیز‌ برای آن اعلام می نمایند.

🟥⬛

انواع‌ بونوس Bonus

انواع‌ بونوس Bonus

💲بونوس رایگان‌
💲بونوس قابل‌ برداشت
💲بونوس قابل‌ معامله‌
💲سوپر‌ بونوس
💲بونوس نقدی

 

بونوس Bonus رایگان‌

این دسته‌ از بونوس ها اکثراً با مبالغ پایین‌ می باشند و در برابر ثبت نام مشتری‌ در بروکر پس از افتتاح‌ حساب فارکس داده خواهند شد و نیازی به واریز وجه برای دریافت‌ نخواهند داشت و بسته‌ به شرایط بروکر، می توانند قابلیت‌ نقد‌ شدن‌ را داشته باشند‌.

🟥⬛

به طورمثال در بروکر ایکس ام شما قادر خواهید بود بعد‌ از نام‌نویسی و وریفای حساب خود با ارسال مدرک‌ها، مبلغ ۳۰ دلار دریافت‌ نمایید که کاملا رایگان می باشد.

 

بیشتر بخوانید: 5 تفاوت بورس‌ و ارز‌ دیجیتال

 

این بونوس Bonus فارکس پس از سود‌کردن‌ شما و رسیدن‌ سود‌ به ۶۰ دلار قابل برداشت می باشد. شرایط‌ برداشت گاهی اوقات‌ با تعداد‌ لات‌های‌ معامله‌ شده‌ مشخص می گردد و در حالت کلی موقعیت بدون‌ ریسک برای سود‌کردن‌ و تست‌ شرایط‌ معاملاتی یک بروکر می باشد.

 

بونوس Bonus قابل برداشت‌

بونوس های قابل برداشت به منظور دپوزیت(واریز وجه) و افتتاح‌ حساب فارکس به مشتری‌ اعطا می گردد و پس از انجام معاملات، با شرایطی قابل برداشت و نقد‌شدن‌ می باشد.

 

بیشتر بخوانید : 5 مطلب برای معامله‌های روزانه icmbrokers

 

مثلا شما ۱۰۰۰ دلار در حساب‌ خودتان واریز می نمایید و بروکر به شما ۲۰۰ دلار بونوس Bonus قابل‌ برداشت می دهد . و درصورتی‌که مشتری بخواهد ۲۰۰ دلار را ، بصورت نقدی دریافت نماید، باید به منظور هر ۵ دلار ۱ لات معامله‌ انجام‌ داده باشد .

🟥⬛

این نوع‌ بونوس Bonus در هنگام‌ ضرر به شما کمک‌ نمی نماید و وقتی ضرر شما به آستانه مبلغ‌ بونوس Bonus برسد ، بونوس اتومات از حساب‌ شما کم خواهد شد . این نوع‌ بونوس در کارگزاری‌ هات فارکس پرداخت می گردد .

 

بونوس Bonus قابل‌ معامله

در بونوسهای قابل‌ معامله‌ شما هر چقدر هم معامله‌ نمایید،بونوس Bonus تبدیل‌ به پول نمی گردد و نمی توان‌ آنرا نقد‌ نمود . به عنوان مثال شما ۱۰۰۰ دلار در حساب‌ خود واریز می نمایید ،بروکر به شما ۱۰۰ دلار بونوس قابل‌ معامله‌ خواهد داد .

 

بیشتر بخوانید :تاپ ترین روش های مدیریت ریسک پاکت آپشن(2022)

 

شما فقط قادر خواهید بود در معاملات‌ خودتان از آن استفاده‌ نمایید و حتی ممکن می باشد آنرا از دست بدهید مانند پول حقیقی خودتان ،اما‌ قابل‌ نقد شدن نخواهد بود . بونوس قابل‌ معامله‌ در ضرر‌های‌ احتمالی شما را کمک می نماید .

🟥⬛
این نوع بونوس را می‌توانید‌ با افتتاح‌ حساب‌ در بروکر روبوفارکس بدست‌ آورید.

 

سوپر بونوس Bonus

تاپ ترین نوع‌ بونوس فارکس می‌باشد‌ که هم در ضرر‌های‌ احتمالی به کمک‌ معامله گر آمده و هم قابل‌ نقد‌ شدن‌ می باشد،با یک تیر‌ دو نشان‌ زدن .

🟥⬛

مثلا درصورتی‌که شما ۱۰۰۰ دلار در حساب خودتان واریز نمائید و بروکر ۱۰۰ دلار به شما سوپر بونوس بدهد ،این مبلغ بونوس هم در ضرر‌های‌ احتمالی به کمک‌ شما آمده و هم اینکه بعد‌ از لاتهای معاملاتی ویژه ای می توانید .

 

بیشتر بخوانید :کپی تریدینگ | معرفی عالی ترین بروکر برای کپی ترید

 

آنرا برداشت نموده و به پول‌ نقد تبدیل‌ شود . برای‌ استفاده‌ از این نوع‌ بونوس می توانید در کارگزاری‌ تله‌ ترید افتتاح‌ حساب‌ نمایید.

 

بونوس Bonus غیرنقدی

گاهی اوقات‌ نیز‌ بروکرهای فارکس برای تبلیغات خود‌ از جوایز غیر نقدی استفاده می نماید.به عنوان مثال کالاهایی مثل گوشی موبایل ، لب تاپ‌ ، البسه و یا حتی اتومبیل ،که در برنامه ای مختلف آنها را عرضه می نمایند. مثل مسابقات‌ و یا برای مشتریانVIP .

 

بیشتر بخوانید :تحلیل تکنیکال فارکس

 

توجه داشته باشید برنامه بونوس فارکس برای‌ شما طمع ایجاد نکند و در دام‌ بروکرهای کلاهبردار نیفتید،خیلی‌ از بروکر نماها برای‌ به دام انداختن قربانیان از بونوسها و جوایز متحیرکننده ای استفاده‌ می نمایند.

🟥⬛

برنامه‌های‌ بونوسی قابل‌ اعتماد می باشند که از بروکرهای با سابقه ارایه شوند .

 

بیشتر بخوانید : تسویه ریالی در فارکس

 

اگر میخواهید یاد‌ بگیرید از چه طریق درآمد‌ دلاری داشته باشید باید حتما آموزش‌ فارکس در فارکس بورس رو مشاهده کنید .

 

اگرچه، شما باید همه چیز را در مورد بازارهای آنلاین بدانید. در forexboors.com در قسمت تماس با ما میتوانید با مشاوران ارشد و تخصصی فارکس بورس در ارتباط باشید.

امتیاز بده لطفا!