قاعده بروکر در بازی هیجان انگیز فارکس

بروکر چه چیزی است؟

 

 بروکر یک شخص یا شرکتی می‌باشد که نقش واسط میان مشتری و فروشنده را برعهده خواهد داشت و شرایط لازم را به منظور اجرا معامله بین طرفین میسر میکند. به این کاربران یا کمپانی ها  کارگزار نیز می گویند. کارگزارها در واقع یک نهاد مالی غیر مربوط به بانک میباشند که تنها خاص یک نوع بازار نیستند و هر بازار بروکر مخصوص به خودش راخواهد داشت. آنها دستمزد خود را به صورت کمیسیونی دریافت می کنند. یکی از سرشناس ترین کارگزار ها، کارگزار می باشد.

استفاده از یک کارگزار برای انجام دادن یک تجارت یا حتی به عنوان مشاور یا واسطه،پول های فراوانی را برای شما به دنبال دارد پس خوب است موقعی از کارگزار استفاده کنید که اطلاعات کافی برای انجام یک خرید و فروش ندارید.

وظایف بروکر چیست؟

اولین وظیفه کارگزار، مشاوره و راهنمایی کارفرما در طول زمان قرارداد می باشد. در بخش بروکر بایستی با توجه به مبحث قرارداد وظیفه های بازارسازی و تجارت را انجام دهند.

وظیفه بعدی او، جذب نمودن سرمایه گذاران و به اضافه اینکه تنظیم کردن روند روال فروش کالا و خدمات در حوزه موضوع قرارداد، می باشد.

انجام جلسات منتظم رایزنی و همچنین مدیریت مالی برنامه و قرار دادن عالی ترین گزینه برای کارفرما، یکی دیگر از وظایف کارگزار میباشد.

تکلیف دیگر کارگزار، به روز کردن دانش خود در زمینه ی مسئولیتی که متقبل شده است، میباشد.

آخرین  و مهمترین تکلیف یک کارگزار، امانت داری و رازداری خواهد داشت به این علت که کارفرما، مجموعه ای از اطلاعات مهم خود را که عملکرد سالها کوشش او بوده است، در اختیار کارگزاران قرار می دهد و کارگزار نیز باید از این دانسته ها، که اساسی ترین دارایی کارفرما به حساب می آید، امانت داری کند

جالب است بدانید : ردیت، روی پلتفرم NFT کار می کند!

بروکر آلپاری

 

بروکر آلپاری

بروکر آلپاری افزون بر دو دهه تجربه‌ی کاری در عرضه خدمات بروکری دارد. هرچند شعب آمریکا، انگلیس و نیوزلند آن مالباخته شدند منتها شعبه مادر آن که روسی است کماکان به کار خود ادامه داده است. شنیده های بیانگر از آن خواهد بود که اجازه عرضه خدمات این بروکر در داخل خود روسیه نیز توسط بانک مرکزی روسیه ابطال شده است. بروکر آلپاری در سال هایی نه آنقدر دور یکه تاز بازار ایران بود و اکثریت تریدرهای فارکس ایرانی در این بروکر حساب داشتند. منتها با سپری شدن زمان محبوبت این کارگزاری کم و کمتر شد،هر چند اکنون نیز تعداد خرید کننده های ایرانی آن کم نیست. این بروکر افزون بر 250 دارایی CFD (فارکس، فلزات گرانبها، سهام و شاخص‌ها) را عرضه کرده و هر دو پلتفر متاتریدر 4 و 5 رابرای تریدرها عرضه کرده است.

 

بروکر بورو فارکس

 

بهترین بروکر سهام

علت قرار گرفتن روبوفارکس در فهرست عالی ترین بروکر های پرکار در ایران، گوناگونی سبد معاملاتی پدیدار میشود بوده است. این بروکر، سهام بیش از 3،000 کمپانی آمریکایی و به اضافه اینکه 26 رمز ارز را در اختیار تریدرها گذاشته شد. گویی کسانیکه در بورس ایران فعالیت کرده و حالا تصمیم دارند تا سرمایه‌گذاری خودشان را در بورس‌های بین‌المللی انجام دهند، سبد معاملاتی این بروکر را جانشین مناسبی برای سهام‌های ارائه شده در بازار مرکز معاملات اوراق‌بهادار و سهام ایران بدانند.

 

 

بروکر لایت فارکس

لایت فارکس یکی از اولین بروکرهایی بود که دست کم اعتبار برای افتتاح حساب را به 1 دلار کاهش داد. همچنین ارائه‌ی حساب اسلامی وبی نیاز به سود سبب شد تا در کشورهای اسلامی، دقت بسیاری به این بروکر شود.ولی این بروکر سابقه چندان روشنی نخواهد داشت و درمرحله ای از زمان متهم به کلاهبرداری بود. با داشتن اسپردهای بالاتر از میانگین نمی تواند گزینه شماره یک تریدرها است. برای اینکه بدانید اسپرد در فارکس یعنی چه وبه چه نحو الزاما باید آن را حساب کرد، مقاله‌ای با همین عنوان را مطالعه نمایید. نکته قابل تامل دیگر در مورد این بروکر شکل تبلیغات بازپسین آن در بازار ایران می باشد، بیشترین کاربران وبسایت حقیقی این بروکر ایرانی بوده است و این نکته مثبتی نخواد بود.

شما میتوانید بقیه بروکر های فارکس را از این لینک ها دنبال و مطالعه کنید:بروکر فیبو گروپ و بروکر پاکت آپشن

 

 

امتیاز بده لطفا!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top