بروکر ها و نحوه گزینش آن ها در ایران

وضعیت‌ تحریمی ایران و اثرگذاری آن در گزینش بروکر

با توجه به اینکه کشور ایران در شرایط خاص تحریم به سر می‌برد ، بسیاری‌ از بروکرهای ارزشمند دنیا از عرضه خدمات به ایرانیان جلوگیری کرده‌اند . بطور مثال ، بروکر های  FBS و هات فارکس Hot Forex را می‌توان با سابقه‌ترین‌ های فارکس دانست که دیگر به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند .

 

بروکر ها و گزینش آن ها در ایران

 

 

اکثر این بروکرها ، توقف فعالیت خود در ایران را سختگیری نهادهای نظارتی اعلام کرده‌اند .  با توجه‌ به اینکه ایران از پذیرش‌ FATF خودداری‌ نموده ، در فهرست کشور‌های‌ سیاه جای گرفته است این اتفاق منجر‌ شده‌ تا نهادهای نظارتی ، اجازه کار‌ کردن با کاربران ایرانی را به بروکرها ندهند .

تحریم‌‌های‌ آمریکا را همچنین می‌توان از دیگر علت های توقف‌ فعالیت‌ این بروکرهای بزرگ‌ جهانی در ایران دانست .

 

بیشر بدانید : ترفند ترید ارز دیجیتال

گزینش بهترین بروکر فارکس و نکاتی که باید پیش از آن بدانید

بروکری را گزینش نمائید که به محل اقامت شما خدمات می‌دهد . زیرا بسیاری‌ از بروکرها به سبب شرایط‌ تحریمی کشور ، از همیاری با کاربران ایرانی اجتناب کرده‌اند . علاوه‌ بر این توجه‌ کنید که بروکر انتخاب‌شده ، پشتیبانی‌ فارسی هم داشته باشد‌ .

🔴⚫

به سابقه بروکر انتخابی در ارائه خدمت به ایرانیان ، دقت نمایید . این امر‌ از روش جستجو‌ در اینترنت یا پرسش از اشخاص با تجربه در این بازار بدست می آید .توجه کنید که بروکر انتخابی با شرایط معاملاتی شما سازگاری کامل داشته باشد .

 

بیشتر بخوانید :شناخت و بررسی بروکر فیبوگروپ | FiboGroup

 

بطور نمونه ، درصورتی‌که استراتژی شما اسکالپ (معاملات متعدد با بازه زمانی‌ کوتاه‌مدت) بر مبنای اخبار مالی باشد ، بروکر انتخاب‌شده شما می‌بایست چگونگی انجام‌ این معاملات را برای شما فراهم نموده و در واقع‌ مانعی برای شما نشود .

🔴⚫

به روش‌های واریز و دریافت وجه در بروکر ، دقت بکنید . بروکری را گزینش بکنید که به چندین‌ روش واریز داشته و در این زمینه‌ سختگیری بیش از اندازه‌ای نداشته باشد‌ . علاوه بر این توجه کنید که مدارک مورد‌ نیاز برای تایید حساب‌ را داشته باشید .

🔴⚫

 

 

پیشنهاد ما به شما

به راحتی از اینجا ثبت نام کن و بروکر های رو با هم مقابسه کن

نام حداقل واریز معرفی ثبت نام
1 آلپاری

آلپاری Alpari

1$ معرفی ثبت نام
2 لایت فارکس

لایت فارکس(فایننس) LiteFinance

50$ معرفی ثبت نام
3 آمارکتس

آمارکتس Amarkets

100$ معرفی ثبت نام
4 HYCM

اچ وای سی ام Henyep Marckets(HYCM)

100$ معرفی ثبت نام
5 GrandCapital

کپیتال گرند GrandCapital

100$ معرفی ثبت نام
6 آی اف سی مارکتس

آی اف سی مارکتس IFC Markets

1$ معرفی ثبت نام

5/5 - (34 امتیاز)