آموزش افتتاح حساب دمو فارکس | فایده ی حساب دمو

💰افتتاح‌ حساب‌ در دمو فارکس💰

شما میتوانید در بروکرها یا کارگزاری‌های‌ معتبر جهانی به وسیله ی کارگزاران خودتان مانند فارکس بورس افتتاح‌ حساب ( Demo Account یا Real Account ) کنید و با استفاده از خدمات گسترده و منحصر به فرد فارکس بورس ، کار خودتان را به راحتی با بروکرهای معتبر فارکس جلو ببرید .

با توجه به اینکه بروکرهای مختلف دارای سیاستهای متفاوتی می باشند و در بازار‌ گسترده فارکس به‌دنبال‌ جذب‌ مشتریان خودشان میباشند .

پیشنهاد میشود تا بروکر خود را با دقت و استراتژی انتخاب نمایید تا در ادامه دچار مشکل نشوید.
یکی از اولین پرسش های پرتکرارِ مرتبط به معامله گرانی که می‌خواهند وارد بازار فارکس شوند و از پتانسیلهای فوق‌العاده پرسود آن بهره مند شوند، نحوه افتتاح حساب دمو و واقعی است .

در واقع اولین‌ گام باید برای شما که در بازار فارکس تازه‌کار‌ هستید ، ‌ افتتاح‌ یک حساب دمو می باشد . در این قسمت شما لازم‌ نیست به حساب‌ واقعی‌ فکر نمایید و صرفا باید تمرکز خودتان را بر روی حساب دمو گذاشته و تا جایی که می توانید خودتان را با بازار‌ فارکس آشنا کنید.

 

 

بهترین بروکرهای فارکس برای معاملات

✨حساب‌ دمو فارکس چیست ؟  فایده ی حساب دمو✨

تقریبا تمام بروکرهای فارکس یک حساب‌ معاملاتی دمو یا تمرینی ارائه می نمایند تا بتوانید پیش از معامله‌ با سرمایه خود در فارکس ، تمرین نمایید.

با این حال‌ چنانچه شما برای مدت زیادی در حال‌ بررسی و مطالعه در مورد بازار‌ فارکس بوده‌اید و جریان بازار‌ را می‌شناسید ، استفاده از حساب دمو ممکن است برایتان پنان جذابتی نداشته باشد.

بروکرها در اکثر موارد به دلایل‌ زیر‌ استفاده‌ از حسابهای دمو را پیشنهاد می نماید:

حساب معاملاتی دمو یا تمرینی برای خیلی از معامله گران‌ ابزاری بی‌اندازه کاربردی و آموزنده‌ محسوب‌ خواهد شد . از ویژگی های اصلی‌ این گونه حساب‌ می‌توان به موارد زیر اشاره‌ نمود:

💲یک عملکرد کاربردی برای آموزش مباحث اولیه معامله در بازار‌های‌ معاملاتی 
💰معامله‌ کردن بدون‌ ریسک قرار دادن سرمایه‌ فردی خودتان
💲یک راه‌ ساده برای آشنا شدن با پلتفرم های معاملاتی محبوب مثل متاتریدر 4 و متاتریدر 5
💲یادگیری‌ استفاده‌ از استراتژی های مدیریت ریسک و آشنایی با وب سایت بروکر .

 

بهترین بروکرهای فارکس برای معاملات

علت اصلی بهره گرفتن‌ از حساب دمو

علت اصلی بهره گرفتن‌ از حساب دمو این هست که شما قبل از استفاده از سرمایه خود با این بازار آشنا شوید.

ممکن است با این کار‌ روش معاملاتی خودتان را بهتر بشناسید ، خودتان را در وضعیت نزدیک‌ به بازار قرار دهید و آگاه شوید که در جایگاه های گوناگون چه احساساتی‌ سراغتان می‌آید .

یکی از موردهای رایجی که معامله‌گران در این حالت‌ به آن پی می‌برند این خواهد بود که آنها دارای قوانین مدیریت ریسک و سرمایه‌ مناسبی در سامانه معاملاتی خودشان نیستند .

 

 

شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از حساب دمو نهایت استفاده را ببرید ، مهارتهای معاملاتی خود را تقویت‌ کنید و بهترین استراتژی معاملاتی را طبق‌ شرایط‌ خودتان و بازار‌های‌ معاملاتی انتخاب نمایید .

حساب دمو در حقیقت شرایط یک بازار واقعی‌ را برای شما شبیه‌ سازی می کند و با استفاده از مبالغ مجازی قادر خواهید بود به معامله‌ در آن بپردازید و به صورت مجازی‌ سود یا ضرر‌ کنید .

بزرگترین امتیاز این نوع‌ حساب‌ عدم وجود ریسک میباشد و شما با خیال آسوده می‌توانید حتی جاه‌طلبانه ترین استراتژیهای خودتان را امتحان بنمایید.

حساب دمو فارکس برای حرفه ای ها💵

احتمالا برای شما عجیب به نظر‌ میاد اما حساب دمو علاوه‌ بر معامله گران تازه‌ کار‌ ، برای معامله گران‌ پیشرفته‌ و حرفه‌ای‌ نیز ویژگی های زیادی دارد .

درصورتی‌که به عنوان یک معامله گر حرفه‌ای قصد دارید استراتژی پیچیده خودتان را پیش از اینکه سرمایه‌ خود را در معرض ریسک قرار دهید تست‌ نمایید ، حساب دمو بهترین‌ راه می باشد .

تغییر استراتژی معاملاتی بخشی جدایی‌ ناپذیر از دنیای معاملات خواهد بود و ممکن می باشد استراتژی که ماهها یا حتی سالها برایتان سودآور‌ هست ، با تغییر شرایط‌ بازار ، برایتان ناکارآمد گردد.

 

با کمک حساب‌ دمو در بروکرهای مختلف فارکس که به شما پیشنهاد می‌کنیم ، قادر‌ خواهید بود‌ ، به استراتژی جدیدی دست پیدا کنید و پس از اطمینان‌ از سودآور بودن آن در حساب‌ دمو ، آن را به حساب حقیقی خودتان ببرید و با اطمینان زیادی از آن بهره ببرید.

در خیلی از بروکرها حتی امکان‌ آزمایش کردن رباتهای معامله‌گر‌ فارکس (Expert Advisors) در حساب‌ دمو وجود دارد و قبل از استفاده‌ از آنها در بازار‌ واقعی‌ می‌توانید ویژگی های آنها را در شرایط‌ شبیه سازی شده‌ مشاهده کنید.

بهترین بروکرهای فارکس برای معاملات

ثبت نام  حساب‌ دمو در بروکرهای فارکس⚡

ثبت نام و باز کردن حساب دمو به راحتی قابل‌ انجام می باشد و احتیاج به احراز‌ هویت و طی مراحل‌ پیچیده نخواهید داشت .

در بیشتر‌ بروکرهایی که  خدمات  حساب دمو ارائه می کنند، تنها  با ارائه ایمیل یا شماره تلفن خود ، یک حساب‌ با نام خودتان بسازید و بلافاصله‌ به یک حساب‌ دمو که معاملات‌ بازار‌ فارکس را شبیه سازی می نماید دسترسی خواهید داشت .

عالی ترین حسابهای دمو در واقع حساب هایی می باشند که از نظر زمانی و پول مجازی‌ محدودیتی‌ نخواهدداشت. یعنی قادر خواهید بود از آن به هر اندازه‌ای که می‌خواهید بدون‌ محدودیت استفاده نمایید و در صورت‌ به پایان‌ رسیدن پول‌ مجازی‌ بدون‌ هیچ زحمتی و پرداخت مبلغ‌ ، آن را شارژ نمایید .

همانطور که می‌دانید برای افتتاح‌ یک حساب دمو در اکثر‌ بروکرهای معروف نیازی به پرداخت وجه و واریز به حساب نخواهید داشت . نام‌نویسی و باز کردن حساب دمو در اکثر موارد مشابه ثبت نام در یک سایت‌ می باشد و با یک ایمیل و کلمه‌ عبور‌ قادر‌ می باشید در یک حساب دمو به فعالیت‌ بپردازید .

پس از اینکه استراتژی های گوناگون را آزمایش کردید و اعتماد به نفس‌ کافی را پیدا کردید که وارد بازار‌ واقعی معامله‌ها شوید ، بایستی در بخش دوم ، یک بروکر خوب برای افتتاح حساب واقعی انتخاب‌ نمایید .

برای انتخاب و ثبت نام بروکر ها از پایین صفحه لیست بروکر ها را انتخاب کنید و یا برای درخواست حساب دمو درخواست پشتیبانی باز کنید و با همکاران ما در ارتباط باشید.

5/5 - (42 امتیاز)