پلتفرمهای معاملاتی فارکس چیست ؟

پلتفرمهای فارکس سکوی معاملاتی هست که سفارشات خرید ، فروش و تغییرات معاملات و همچنین امکانات دیگری از قبیل نرخ ، تاریخچه قیمت ، ابزارهای ترسیمی ، اخبار و … را از روش درگاه اینترنت در اختیار خریدوفروش گران‌ قرار خواهد داد .

نکته‌ 1 : با توجه به اینکه کلیه بروکرهای فارکس ، بدون‌ افتتاح حساب اقدام‌ به ارائه نر نمی نمایند.

نکته 2 : با دقت به اینکه بروکرهای باینری آپشن ، مانند الیمپ ترید OlympTrade و آی کیو آپشن IQoption و یا اکسپرت آپشن ExpertOption

 

سرمایه‌ گذاری آنلاین می تواند به نوعی بحرانی باشد ، اما‌ اگر پلتفرمهای مناسبی داشته باشید ، امکان‌پذیر خواهد بود بیشتر‌ پس‌انداز‌ نمایید!

کارگزاران مقایسه‌ معمولاً به تمام خریداران بومی کمک‌ می نمایند تا کارگزاران مورد‌ نظر‌ خودتان را از نظر فارکس ، سهام و سهام و غیره پیدا بنمایید.

با این وجود ، انتخاب عالی ترین پلتفرم معاملاتی کار آسانی نخواهد بود . این نیاز به تایم و کار‌های‌ زیادی خواهد داشت.

به خاطر داشته باشید که اغلب سرمایه‌گذاران می‌توانند کمیسیون‌‌های‌ تجاری بالایی پرداخت کنند، چه تعداد کمی‌ از آنها مبلغ‌ کمی را ارائه‌ نمایند.

بیشتر بخوانید : فارکس به عنوان شغل دوم

 

اگر کاملا خشمگین می باشید و می خواهید بهترین پلت فرم‌ خریدوفروش‌های اینترنتی را انتخاب‌ نمایید، به این صفحه‌ خوش‌ آمدید .

این مقاله‌ مختصر اما آموزنده‌ « روشهای مؤثر برای انتخاب‌ بهترین پلتفرمهای معاملاتی » به شما آموزش می دهد . مقاله‌ الهام گرفته از کارگزاران مقایسه CB خواهد بود .

اجازه دهید در مورد‌ نکات مختلف ایده هایی بدهیم که به شما کمک می نماید تا پلتفرمهای خریدوفروش‌های آنلاین مورد‌ نظر‌ خودتان را انتخاب‌ نمایید .

انواع پلتفرمهای معاملاتی فارکس

پلتفرمهای معاملاتی کاربر‌ پسند‌ را انتخاب کنید

بی شک یک پلتفرم آنلاین می بایست استاد پسند باشد در غیر این صورت شما را دبنگ می نماید .

همه ویژگی‌ها‌ و عملکردهای پلتفرم حتما باید برای همگی قابل درک باشد‌ . اولین برداشت از یک کاربر‌ تصمیم‌ خواهد گرفت که آیا این پلتفرم را ادامه‌ خواهد داد یا خیر‌ ؟

رابط‌ پیچیده‌ یک پلتفرمهای معاملاتی آنلاین‌ هیچوقت برای مبتدیان معنی نخواهد داشت . در مقابل ، یک رابط کاربری ساده ، معامله‌ پرهزینه را تشویق‌ به سرمایه گذاری و کسب سود‌ می نماید .

 

بیشتر بخوانید : راه های مدیریت استرس در معاملات فارکس

 

به عنوان مثال‌ ، می توانید پلتفرم دانلود‌ mt5 را برای رایانه خودتان انتخاب نمایید و آزمایش ، اجرا‌ و سرمایه‌ گذاری خریدوفروش‌های خود را آسان‌ تر نمائید .

و به همین ترتیب ، سود‌های‌ امیدوارکننده‌ای کسب نمایید.

تمام دکمه‌ها و گزینه‌ها حتما باید مسلم باشند که میسر شده فوراً هشیار شویم . پس از گشادن بوم ها ، هیچگاه بازدید گرافیک را از دست ندهید .

انواع پلتفرمهای معاملاتی فارکس

دایره های پرداختی در پلتفرمهای معاملاتی

در اکثر موارد کارگزاران منوی یکسانی از سرمایه گذاری شما حاوی سهام ، کارتن های نقد گذاری مشترک ، گزینه های هزینه ، اوراق استقراض و کارتن های شایسته خریدوفروش در مرکز معاملات اوراق‌بهادار و سهام را علامت می دهند .

کارگزاران قدیمی‌ مخالف پذیرش شیوه آینده‌ / فارکس را پیشنهاد می نمایند .

معمولاً سرمایه‌ گذاری کارگزار دو گزینه را برای سرمایه‌ گذاران دیکته‌ می نماید . رضایت شما از سرمایه‌ گذاری و نرخ‌ کمیسیونی که به او خواهید پرداخت .

 

بیشتر بخوانید : برای ورود به بازار فارکس چه باید کرد

حداقل‌های‌ حساب در پلتفرمهای معاملاتی

دقت داشته باشید که ممکن خواهد بود برخی از کارگزاران دارای رتبه‌ زیادی را بدون‌ حداقل‌ حساب مشاهده نمایید.
با این حال ، مقدار به اندازه کم از کارگزاران برای آغاز احتیاج به لااقل پول گذاری دارند و میسر شده 500 دلار یا زیاد شدن درخواست کنند .

برخی از جعبه های سرمایه‌گذاری مشترک کانادایی حتی به حداقل سرمایه‌گذاری احتیاج دارند .

به راحتی به شما می گوید که درصورتی‌که مایل به افتتاح حساب‌ کارگزاری با مقداری پول هستید ، ادامه‌ حیات در این عرصه برای شما دشوار‌ باشد.

خوب‌ ، برای بسیاری‌ از افراد‌ امکان پذیر نخواهد بود که شروع خود را از 100 تا 500 دلار آغاز نمایید.

انواع پلتفرمهای معاملاتی فارکس

مخارج های بروکر مصرف کننده از پلتفرمهای معاملاتی

به عنوان یک سرمایه‌ گذار‌ ، نمی توانیم دستمزد بروکر را به طور‌ جامع نادیده‌ بگیریم ، اما می توانیم آن را به حداقل برسانیم .

معمولاً کارگزاران برای انتقال‌ وجه‌ یا بستن حساب‌ هزینه دریافت می نمایند.

یقین حاصل کنید که ما قبل از انتقال حساب‌ خودتان به یک کارگزار‌ دیگر ، ایده‌ مناسبی در مورد شرکت جدید دارید .

با انتخاب خدمات زایده که هزینه بیشتری داراست ، می توان از خرج های کارگزار کناره‌گیری نمود.

معمولاً کارگزار‌ شما ممکن‌ می باشد برای اشتراک پلتفرم‌های معاملاتی ، دستمزد عدم فعالیت ، کارمزد‌ سالیانه و تحقیقات یا دادههایی که می تواند برای مبتدیان چالش برانگیز باشد ، هزینه اضافی دریافت‌ نماید .

IC Markets یک پلت فرم قابل‌ توجه برای همه‌ می باشد و ممکن خواهد شد در مورد بررسی بازارهای آی سی در تلفن همراه خودتان ایده‌ بگیرید .

انواع پلتفرمهای معاملاتی فارکس

سبک و نیازهای تجارت در پلتفرمهای معاملاتی

چنانچه این اولین بار خواهد بود که سرمایه گذاری می نمایید ، دیگر احتیاجی به موارد‌ اضافی‌ مانند تجارت‌ پیشرفته نخواهید داشت.

اگرچه ، شما باید همه چیز‌ را در درباره بازار‌های‌ آنلاین بدانید . تدریس های ویدیویی در وب‌سایت‌ کارگزار برای توضیح کافی است .

من کارگزاران زیادی را دیده‌ ام که تدریس های کاملی را به مشتریان خود عرضه می دهند .

 

بیشتر بخوانید : معرفی و بررسی بلاکچین و تاریخچه ی آن

 

پشتیبانی‌ پلتفرم معاملاتی

کارگزار‌ شما حتما باید برای کار با پلتفرمی که شما می خواهید انتخاب‌ نمائید مجهز‌ باشد‌ .

نه تنها شما ، بلکه تیم نیز‌ می بایست پلتفرم را بشناسد . اکنون‌ شما آماده‌ انتخاب‌ یک پلتفرم تجاری جدید‌ خواهید بود .

در حال‌ حاضر پلتفرمهای معاملاتی در بورس‌ ایران هم مورد مصرف قرار خواهد گرفت و از نرم افزار متا تریدر 4 و متاتریدر 5 برای خریدوفروش‌ها در بورس‌ استفاده می گردد .

به زودی شاهد مصرف بیتشر پلتفرمهای معاملاتی در بورس‌ ایران و بورس کالا خواهید بود .

دانلود پلتفرم بورس‌ ایران مانند پلتفرمهای فارکس خواهد بود و تفاوت آن در سیمبل یا نمادهای عرضه خواهد شد .

با دقت به گسترش‌ سریع انواع‌ گوشیهای تلفن همراه و مصرف روز‌ افزون خریدوفروش پرهزینه از گوشیهای هوشمند‌ برای معاملات‌ , شرکت MetaQuote برای همه نوع سیستم‌ عاملها

شبیه اندروید , ای او اس و ویندوز پلتفرمهای معاملاتی 4 و پلتفرم معاملاتی 5 را تولید و عرضه کرده .

استفاده از پلتفرم معاملاتی در گوشیهای همراه این امکان را به معامله گران خواهد داد تا هر زمان و در هر جایگاه به سادگی اقدام به ترید نمایند و یا خریدوفروش‌های فعلی‌ را تغییر‌ دهند .

 

اگرچه، شما باید همه چیز را در مورد بازارهای آنلاین بدانید. در forexboors.com در قسمت تماس با ما میتوانید با مشاوران ارشد و تخصصی فارکس بورس در ارتباط باشید.

5/5 - (9 votes)
Scroll to Top