برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption

اگر دارای یک سایت در زمینه‌ بازار‌های‌ مالی یا باینری آپشن‌ها می باشید یا صرفا قصد دارید به بیش‌از‌ یک معامله‌گر‌ تبدیل‌ بشوید و پس از افتتاح حساب‌ در بروکر پاکت آپشن ، به همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن بپردازید ، این بروکر برای‌ شما برنامه‌‌های‌ جذابی خواهد داشت .(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

 

 

از طریق برنامه‌ همکاری پاکت آپشن شما می‌توانید در سایت‌ یا شبکه‌هایی که در آن قادر خواهید بود جذب مخاطب نمایید ، در کنار بروکر پاکت آپشن ایرانی سودآوری داشته باشید . این طرح‌های‌ همکاری‌ برپایه رویکردهای اشتراک سودآوری و معرفی‌ به سایت‌ رسمی‌ بروکر پاکت آپشن ، عمل‌ می نمایند.

 

بیشتر بخوانید :معامله‌ کریپتوکارنسی در بروکر پاکت آپشن PocketOption

 

شما قادر خواهید بود با دعوت‌ کردن‌ از مشتریان‌ برای نام‌نویسی در سایت‌ پاکت آپشن ، کسب درآمد‌ نمایید. میزان‌ مبلغی که دریافت‌ می نمایید به تعداد افرادی که جذب‌ خواهید کرد و همینطور اینکه چه تعداد‌ از این اشخاص به مشتریانی که به واریز به حساب‌ پاکت آپشن می‌پردازند تبدیل‌ خواهند شد ، بستگی‌ خواهد داشت .(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

 

بیشتر بخوانید :شیوه ی فعالیت کارگزاری‌ سود بروکر فارکس آفست یا جابجاسازی

 

با توجه به اینکه در حال حاضر نکته ها به معاملات‌ باینری آپشن پاکت آپشن در بیشترین‌ حالت خود‌ قرار خواهد داشت ، مبلغ‌های زیادی در این بازار در حال چرخش می باشد و می‌توان سودآوری بسیاری از این طریق دریافت نمود.

 

بیشتر بخوانید :همه چیز در مورد بونوس Bonus

 

در این مطلب به برنامه‌ همکاری‌ بروکر پاکت آپشن خواهیم پرداخت و اینکه چگونه می توانید به یک همکار‌ بروکر پاکت آپشن تبدیل گردید و در کنار‌ سودآوری معاملاتی خود ، با جذب مشتریان بیشتر‌ به منظور این بروکر ، درآمد‌ خودتان را به حداکثر برسانید.(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption

کسب درآمد‌ از طریق‌ همکاری‌ با بروکر پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن سه راه‌ اصلی‌ را برای شما فراهم خواهد نمود تا بتوانید به پاکت آپشن ایران کمک‌ نمائید و در سودآوری این بروکر سهیم‌ گردید. این سه راه‌ به شرح زیر‌ می باشد :

🔴⚫

افزایش کمیسیون‌ اشتراک سود‌ تا 80 درصد : با تبدیل‌ گشتن به همکار‌ یا کارگزار بروکر پاکت آپشن شما می توانید کمیسیون اشتراک سودآوری خودتان را از 50 درصد به 80 درصد برسانید.(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

 

بیشتر بخوانید :5تفاوت بورس‌ و ارز‌ دیجیتال

 

جذب مشتریان جدید‌ و گرفتن بونوسهای بیشتر : هر چقدر شما بتوانید مشتریان بیشتری را جذب نمایید که برای اولین‌ بار‌ به شارژ حساب‌ پاکت آپشن خود پرداخته اند، میزان‌ بونوسی که دریافت‌ می نمایید بیشتر‌ می باشد.

 

بیشتر بخوانید :5 مطلب برای معامله‌های روزانه icmbrokers

 

کسب سود از طریق گردش‌ مالی افرادی که معرفی‌ نموده اید: شما می‌توانید از طریق فعالیت معاملاتی هر ارجاعی که انجام‌ نموده اید در وب سایت بروکر PocketOoption کسب درآمد‌ نمایید. شما همینطور درآمد‌ اضافی‌ از روش اشتراک کمیسیون‌ پاکت آپشن دریافت‌ می نمایید.

برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption

شیوه جذب‌ کاربر در همکاری با پاکت آپشن

شیوه عملکرد‌ یک برنامه‌ همکاری‌ سخت‌ نخواهد بود . در هنگام ثبت نام در بروکر PocketOption به عنوان همکار‌ شما یک لینک مخصوص دریافت می نمایید و به یک همکار‌ پاکت آپشن تبدیل‌ خواهید شد.(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

 

بیشتر بخوانید :آموزش فعالسازی کش بک

با اتصال این لینک به منبع‌ ترافیک خود‌ که می تواند سایت خودتان یا شبکه‌های اجتماعی باشد‌ ، مشتریان با مطالعه کردن یا دیدن نوشته های شما به خدمات‌ موردنظری که تبلیغ‌ می نمایید علاقه‌مند شده و لینک شما را دنبال‌ خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید :شرایط انتقال حساب در بروکرهای فارکس حرفه ای

پس از این ، اگر مشتریان‌ به نام‌نویسی بپردازند و از خدمات بروکر پاکت آپشن استفاده نمایند، شما درصدی از سرمایه‌ گذاری پاکت آپشن آنها را به عنوان کمیسیون‌ دریافت می نمایید. این مبلغ‌ به حساب زنده پاکت آپشن شما منظور‌ می گردد و شما به سادگی قادر خواهید بود به برداشت از حساب پاکت آپشن بپردازید .

شرایط ویژه برای همکاران پاکت آپشن PocketOption

شرایط ویژه برای همکاران پاکت آپشن PocketOption

برای‌ افرادی که به همکار‌ بروکر پاکت آپشن تبدیل‌ می گردند، این بروکر شرایط اختصاصی و ویژه‌ای ارائه خواهد داد که می‌تواند کمک خیلی بزرگی به روند‌ معاملاتی و همکاری‌ آنها گردد .(برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption)

در زیر به بعضی از مهمترین موارد‌ اشاره‌ نموده ایم:

⚫اشتراک سودآوری : سامانه پیشرفته‌ اشتراک سود‌ با درآمد‌ بلندمدت .
🔴بونوسهای پاکت آپشن به منظور اولین‌ واریز خریداران : سامانه بونوس اضافه‌ با پرداختی‌های اختصاصی برای مشتریانی که اولین    واریز خود را انجام‌ داده اند.
⚫پرداختهای هفتگی : هر چقدر وضعیت‌ پروفایل شما بالاتر بود، پرداختها و برداشت‌ از پاکت آپشن بیشتری می‌توانید‌ انجام‌ بدهید.
🔴کمیسیون‌ گردش‌ مالی خالص : گرفتن یک کمیسیون برای‌ هر حجم معاملاتی که مشتریان‌ معرفی‌ شده توسط شما انجام‌ داده اند . هر چقدر      حجم‌ معامله بیشتر‌ گردد ، درآمد‌ شما بیشتر می شود .
⚫مسابقات‌ همکاران بدون احتیاج به هزینه شرکت‌ کردن : گرفتن کمیسیون پاکت آپشن اضافه و برنده‌ شدن‌ جوایز ویژه با دقت به    عملکرد معاملاتی خودتان .
🔴بونوسها و طرحهای ویژه همکاران
⚫پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته در هفت روز‌ هفته
🔴اپلیکیشن‌های‌ تلفن همراه و لینکهای ویژه

 

💵💰💴

 

آیا شما نکات دیگری در مورد برنامه همکاری با بروکر پاکت آپشن PocketOption میدانید ، می توانید دیدگاه خودتان را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید❤

4.6/5 - (32 votes)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top